PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
olejwoda / 2009-12-22 19:59
"ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, Zarząd PETROLINVEST S.A. i Zespół Relacji Inwestorskich składa wszystkim akcjonariuszom Spółki najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt.
Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim Państwu za wielokrotnie wyrażane w rozmowach z nami wsparcie oraz zaangażowanie w sprawy Spółki w mijającym 2009 roku. Każdy sygnał od Państwa, niezależnie od tego, czy zawierał pochwałę czy krytykę naszych działań, był dla nas dowodem, że zależy Państwu na powodzeniu naszego przedsięwzięcia nie mniej, niż nam - osobom na co dzień pracującym nad jego realizacją.

Chcemy zapewnić, że, jako Zarząd, dołożymy najwyższej staranności, żeby rok 2010 było rokiem, w którym wszyscy razem będziemy mogli cieszyć się, że efekty ciężkiej pracy ostatnich miesięcy i lat, znajdują w końcu odzwierciedlenie w wartości Spółki.

Jeszcze raz - życzymy Państwu Wesołych Świąt!"

www.petolinvest.pl
meenn / 92.62.52.* / 2009-12-22 21:48
To nie było tajemnicą,ale powyższy wpis pokazuje jasno ,że olejwoda to naganiacz Petrinvestu !!!!!!
olejwoda / 2009-12-23 17:29
Że umieściłem informacje zacytowane to mnie naganiaczem nazywasz!
Czy ja ciebie do czegoś namawiam? Chyba masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu ...
maxiinvest / 91.192.88.* / 2009-12-23 09:45
Naganiacz albo i nie naganiacz. Poprostu informacje przekazuje. Czy to źle??
kaska 613 / 81.219.80.* / 2009-12-22 20:29
coś było w życzeniach że kasę będą oddawać?
m.nemo / 83.6.36.* / 2009-12-22 19:13
KUPUJCIE - nie martwcie się, dla wszystkich wystarczy. Rysiek to porządne Chłopisko - dodrukuje.
uhurjkfoig / 87.96.71.* / 2009-12-22 14:05
promocja jak w hipermarkecie. petrolinwestor flaszke stawiasz-odradzalem Ci jak umialem.jezeli kusi kogos lapac ten noz to przestrzegam,bo uwazam ze jest to szemrana spolka
Janusz Ner / 195.184.125.* / 2009-12-22 16:52
Jak ludzie dobrej woli ostrzegali przed kupnem papierów spółek Ryśka,to wyzywano ich od hien (petroilinvestor) , że mają w tym interes i chcą się tanio obkupić(olejwoda),Ja radzę aby nie kupować papierów Ryśka nawet jak będzie po 1 grosz za 1 akcję, bo to wielkie ryzyko,są leprze spółki na GPW.
kuzyn03 / 95.49.77.* / 2009-12-21 19:49
... patrzac na wykres to ladnie spada ... zaczekam jak bedzie po dychaluuu he he .
jork 125 / 217.96.82.* / 2009-12-21 20:33
wyglada ze OIL sie konsoliduje, byc moze wybije w gore
FamilyGuy / 87.206.125.* / 2009-12-22 10:40
Chyba żartujesz. Spada od dawna i nie ma żadnych przesłanek do wzrostów. Podaj jakieś osiągnięcia tej spółki bo ja jakoś sobie nie przypominam.
jantar001 / 2009-12-21 19:33
Mam nadzięję, żę od stycznia coś się ruszy
mice / 88.220.124.* / 2009-12-22 11:38
ruszy ,krauze zwinie te resztki,ruszy na południe :)poczekam jak będą po 0,99
petrolinvestor / 77.113.252.* / 2009-12-18 23:39
Po takim wyjaśnieni cena powinna się odbić i pójść w górę, więc zobaczymy czy inwestorzy uwierzyli zarządowi. Jeśli nie to znak, że może być kiepsko. Choć gdyby ten EBOiR, fundusze amerykańskie, PKN Orlen i Lotos weszły kapitałowo do Petrola, to może się udać. Życzę tego Wam inwestorzy którzy płacilicie p. Krauze 100pln, 200pln, 300pln, 400pln, 500pln, 600pln i 700pln za akcję, a teraz zostaliście na lodzie, kiedy p. Krauze cieszy się i śmieje z nas naiwnych. Ja co prawda już piszę bez wielkich emocji, gdyż te akcje sprzedałem, ale też drżałem, więc życzę wam odzyskania pieniędzy w 2010r. a później jak nadalej od kupowania czegokolwiek od p. Krauze. Życzę Wam odzyskania kasy w 2010r. a p. Krauze, aby w końcu przestał zarabiać na naiwności drobnych inwestorów. Pozdrawiam.
olejwoda / 2009-12-18 21:11
Czy wy jesteście normalni?
To jest forum poświęcone dyskusji o Petrolinveście, o giełdzie a nie o Żydach, Viagrze itp.
petrol-qurwa / 91.94.242.* / 2009-12-20 17:50
Dla mnie Ty jestes mega nieobiektywny.Pare miesiecy temu gdy wysmialem sprzedaz przez Kralze i jego prokom czesci akcji przez co zmniejszyl swoj udzial w petrolu,to mi odpisales ze jest to forma legalnj łapowki.Uznalem,ze jest to logczne.Ale teraz dodrukowal i sobie zostawil.Przeciesz to jest kpina.Legalne zlodziejstwo.Chetni zawsze sie znajda na te p*****,lone akcje bo istnieje potencjalna szansa zostania milionerem w tydzien.
olejwoda / 2009-12-20 18:04
Napisałem "może jest to..." - domysły własne.
Napisałem też ,że ryzyko jest adekwatne do możliwości ewentualnych korzyści.
A może sprzedał bo wiedział ,że spadną i może zostawił sobie bo wie że ......

MOŻE , MOŻE ,MOŻE - TU NIC NIE WIADOMO NA 100%
sicz / 85.177.163.* / 2009-12-18 23:16
Ty byś chciał poświęcić to forum na witrynę do naganiania ofiar Ryśkowi,zachowujesz się jak nadcenzor,nie bedziesz nam mówił co ma być na tej witrynie, o jej treści i formie decydują forumowicze,a nie przedajny spamowy najemnik jak olejwoda i jego kompani, przez ryska tutaj nasłani,"opikun" forum się znalazł.
olejwoda / 2009-12-20 14:14
A może nie każdy ma ochotę czytać twoje użalanie sie nad sobą i winienie wszystkich za własna nieudolność.
Z tą mania prześladowczą to proponuję udać się do specjalisty - są na to leki.
sicz / 195.184.125.* / 2009-12-20 18:17
ojejwoda,to nie jest nieudolność i użalanie się nad sobą,nie odwracaj kota ogonem ,jak to zwykli robić oszuści,ale przestroga dla innych aby Ryśiek poprzez ciebie nie oszuukiwał i nie okraadał naiwnych.To co mi proponujesz to idiotyzm i cynizm ,jesteś gnidą jakich mało.
olejwoda / 2009-12-20 21:21
Po pierwsze to poucz się znaczenia słów ,których używasz.
Po drógie to niby jak , gdzie i kiedy ciebie oszukałem? Zgłoś na Policję!
Po trzecie to twój nick najlepiej opisuje twoją postać.
Aron Joselewicz / 216.224.124.* / 2009-12-18 16:22
Niechaj mosci Żydowie wiedza, że nie Polakom, nie Rosjanom, nie Anglikom i nie Niemcom zawdzieczaja „Holokaust” lecz swoim starszym braciom, którzy zawarli przymierze z diablem - Kto postepuje według tych szatanskich praw zawartych w tej ksiazce, - deklaruje swoja przynaleznosc. - „Nastaly czasy Anty-Chrysta i królestwo szatana na ziemi” Dla tych, którzy dotad wierzyc nie chcieli, ze straszliwe tajemnicze widmo czai się u wrót naszych.

protokoły medrców syjonu
uytygfyguhi / 79.162.101.* / 2009-12-18 16:20
ale ta gielda jest po.je.ba.na , chyba juz wszedzie dymaja jak tu u was
saterlendee / 76.73.13.* / 2009-12-18 12:15
Kupować,kupować ,bo Ryśkowi zabraknie na Viagrę i mu nie tryśnie !!!!!!
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-12-18 14:13
a ropa to mogłaby mu trysnąć (z tej części ciała na którą bieże się Viagrę) - niech i on się czymś martwi
Teddy67 / 2009-12-18 10:27 / Lucky loser
Siorbac,siorbac Rysiek kazał przekazac że jak zabraknie to dorobi>>>
aw11 / 2009-12-18 10:22 / Bywalec forum
Strona główna
Firma
Działalność
Inwestorzy
Centrum prasowe
Galeria
Kontakt
banner
List do Akcjonariuszy Petrolinvest SA Drukuj Email
Informacja własna
16.12.2009
Szanowni Państwo,
W ostatnich dniach otrzymaliśmy od Państwa wiele maili, telefonów i uwag dotyczących kształtowania się kursu akcji naszej spółki. W niniejszym liście otwartym chciałbym odnieść się do ich treści i przekazać klika istotnych informacji na temat obecnej sytuacji w Petrolinveście.

Upraszczając, sukces w biznesie poszukiwawczo - wydobywczym oparty jest o dwa podstawowe fundamenty:

* dostęp do wiedzy geologiczno-operacyjnej,
* dostęp do źródeł finansowania.

W roku 2009, strategia Petrolinvestu była skierowana na zapewnienie spółce dostępu do "know how" oraz zapewnienie finansowania na lata 2009 - 2011.

W obliczu bardzo trudnej sytuacji na rynkach kapitałowych, która boleśnie dotknęła wszystkie spółki poszukiwawcze na świecie, a w szczególności te bez ustabilizowanej produkcji, zapewniliśmy Petrolinvestowi:

* Finansowanie z Global Emerging Markets Global Yield Fund, które stanowiło zabezpieczenie płynności spółki, w obliczu dużej zmienności na rynkach finansowych.
* Zamknęliśmy finansowanie z grupą pięciu polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych na sumę 51 mln PLN.
* Podpisaliśmy umowę o strategicznej współpracy z PGNiG SA, która zapewnia Petrolinvestowi wsparcie operacyjne na koncesjach w Kazachstanie.

Obecnie kontynuujemy prace nad realizacją naszej strategii, koncentrując się na następujących obszarach:

1. Finalizujemy rozmowy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju, który w okresie ostatnich kilkunastu miesięcy niezwykle wnikliwie prowadził geologiczne, ekologiczne, finansowe i prawne due diligence. Jest dla mnie źródłem prawdziwej satysfakcji, że proces ten przeszliśmy z sukcesem. W chwili obecnej - kończymy prace nad ustrukturyzowaniem zaangażowania EBOR w finansowanie naszych prac. Podobnie jak wszyscy akcjonariusze, z niecierpliwością wyczekujemy finału tych prac i zawarcia odpowiednich umów, niemniej jednak - rozumiemy, i prosimy również Państwa o zrozumienie, że procedury i praktyka działania EBOR, ze względu na multilateralny charakter tej instytucji, są daleko bardziej głębokie, niż jakiegokolwiek innego inwestora finansowego.
2. Kończymy prace nad dokumentacją, dotyczącą zaangażowania inwestorów amerykańskich w program emisji obligacji zamiennych na akcje. Spodziewamy się, że podpisanie odpowiednich umów może nastąpić w naprawdę krótkim czasie.
3. Równolegle do umowy zawartej z PGNIG S.A., o której informowaliśmy, prowadzimy zaawansowane rozmowy z innymi, potencjalnymi partnerami strategicznymi. Uruchomienie zapowiadanego finansowania, oraz współpracy strategicznej z PGNIG lub/i innym partnerem strategicznym, pozwoli na znaczne przyspieszenie prac na terenie posiadanych przez nas koncesji w Kazachstanie (szczególnie - koncesji OTG) i doprowadzi, w krótkim czasie, do uzyskania przemysłowego przypływu ropy naftowej na Koblandach i Szyrak, a niewykluczone, że również na kolejnych strukturach na tej koncesji.

Trudno jest nam odnosić się do działań akcjonariuszy Spółki. Każdy z nich podejmuje swoje decyzje inwestycyjne. Chciałbym jednak Państwa zapewnić, że traktujemy wszystkich akcjonariuszy równo i nasze wysiłki są nakierowane na realizację długoterminowego celu, jakim jest uzyskanie wszelkich niezbędnych warunków dla osiągnięcia takiej wyceny Spółki, która odzwierciedla wartość zasobów na naszych koncesjach. Krótko mówiąc - nie ma żadnych przesłanek do przeceny akcji Petrolinvestu.

Mam nadzieję, że przedstawione powyżej informacje oraz wyjaśnienia pomogą lepiej zrozumieć moment w jakim się znajdujemy i spokojniej podchodzić do krótkoterminowych wahań kursu, których jesteśmy świadkami.

Wyrażam też przekonanie, iż w niedługim czasie będę mógł Państwa z przyjemnością informować w raportach bieżących i na konferencjach prasowych o kolejnych naszych pracach w Kazachstanie, ich wynikach oraz strategii na kolejne lata.
olejoil / 84.22.122.* / 2009-12-20 13:01
Jednym słowem ,za mało finansujecie tą spółkę i dlatego nie może sie dowiercić do ropy,brak funduszy ,postarajcie śię bardziej,i dajcie śię na to nabrać !!!
patryk 123 / 86.63.122.* / 2009-12-18 13:13
wszysto byłoby OK gdyby nie kolejne emisje w coraz większej ilości akcji ,a ceny emisyjne są coraz niższ - świadczy to tylko o głębokiej i beznadziejnej sytuacji spółki,
ja niestety część z pakietu który posiadałem sprzedałem z dużom stratą na poziomie 35 zł ,żałuje tylko że nie sprzedałem wszystkiego - bo cena chyba będzie spadała dalej,
a te dobre komentaże są potrzebne do utrzymania obecnej ceny i dalszego sukcesywnego wypredawania nadrukowanych niedawno akcji
wiem10 / 2009-12-18 11:42 / Tysiącznik na forum
Równość akcjonariatu to swoim kolesiom drukujemy nowe akcje po 10zł a leszczom sprzedajemy na giełdzie w tym roku po 50, 30 i obecnie po 23,50zł.
Nosiłem się z zamiarem kupna po 30zł --poczekam.
fta6 / 78.131.143.* / 2009-12-23 17:42
5dfhcdgt
olejwoda / 2009-12-18 09:36
"List do Akcjonariuszy Petrolinvest SA
Informacja własna
16.12.2009
Szanowni Państwo,
W ostatnich dniach otrzymaliśmy od Państwa wiele maili, telefonów i uwag dotyczących kształtowania się kursu akcji naszej spółki. W niniejszym liście otwartym chciałbym odnieść się do ich treści i przekazać klika istotnych informacji na temat obecnej sytuacji w Petrolinveście....."


www.petrolinvest.pl
Adam N. / 212.42.236.* / 2009-12-18 10:27
A po co mamy czytać te kłamstwa,to kolejne zwodzenie akcjonariuszy !!!!!!!
wojtek232 / 86.63.122.* / 2009-12-18 18:00
to nie zawodzenia tylko fakty - co Rysiu powie tym którzy kupowali po 200zł i drożej a on teraz drukuje masowo akcje w cenie nominalnej 27zł i niedługo 190min po 10zł
olejwoda / 2009-12-18 21:03
Mylisz pojęcia.
Wszystkie akcje w OIL mają cenę nominalną 10zł, a cenę emisyjną jaką sobie Rysiek zażyczy.
Różnica pomiędzy ceną nominalna a ceną emisyją zasila kapitał spółki.
Berek Joselewicz / 188.165.47.* / 2009-12-17 18:13
protokoły medrców syjonu

Dostojewski: "Wszystkie mocarstwa polityczne to złudzenie-jedynie Żydzi i ich banki,giełdy są panami Europy i świata, rządzą nauką,kulturą,cywilizacją,socjalizmem,kapitalizmem,wszystkim.
Rysiek wali akcjonariuszy / 91.192.88.* / 2009-12-17 09:42
Rychu się wykupił.
Wiedział ,że będą spadki więc wcześniej trochę sprzedał a teraz sobie dodrukował i ma więcej.
Ale te spółki są fajne i jak można ludzi w konia robić....
Karol N. / 76.73.13.* / 2009-12-17 12:32
Że są fajne,to głupi może tak pomyśleć,za wszystko co złego rysiek zrobił i inni złodzieje światowi zapłacą,takie jest prawo siewu i zbioru,co posiejesz to zbierzesz,oj nacierpi się ten Rysiek,wszystkie cierpirnia które wyżądził milionom,odczuje na sobie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy