PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
petrolinvestor / 77.113.190.* / 2009-11-29 13:02
a p. Gricuk stwierdził, że PGNiG przejmuje zarządzanie odwiertami w Kazachstanie, więc jest szansa że inwestorzy podejmą w kću decyzję o inwestycji w Petrolinvest mając za partnera właśnie PGNiG , czyli Skarb Państwa RP, bo jest to najbardziej wiarygodny partner biznesowy. Osobiście uważam, że p. Krauze robi wszystko, żeby ocalić firmę poprzez sprzedaż jej PGNiG, a za moment inwestorowi strategicznemu. Gigant Skarbu Państwa jakim jest PGNiG gwarantuje, że operacje się powiedzie, bo z PGNiG rozmawiać może każdy, gdyż nawet rząd Rosji jest do niego przychylnie nastawiony, więc rząd Kazachstanu, który musi zawsze brać pod uwagę opinię premiera Putina, teraz spojrzy łaskawszym okiem na Petrolinvest. Na szczęście p,. Krauze w końcu poszedł do wniosku, że sam nie da rady pociągnąć tego projektu. Na szczęście, bo ostatnie decyzje pomogą drobnym inwestorom odzyskać kasę, bo PGNiG wie jak się szuka ropy. Poza tym jeśli PGNiG wybrał Petrolinvest do poszukiwań, a nie Orlen, chociaż negocjacje z Orlenem trwały wiele miesięcy tzn. że Petrolinvest jest bliski rozpoczęcia wydobycia a Orlen nie ma na to żadnych perspektyw. Jeśli Skarb Państwa gdzieś inwestuje to odpowiedają za to wszyscy podatnicy. Kiedyś KGHM zainwestował w Afryce i okazało się że nie ma tam żadnej miedzi, a mimo to cena Kghm o d tametej pory wzrosła, bo i tak straty pokryli wszyscy Polacy. Pozdrawiam.
SB / 83.12.116.* / 2009-11-28 16:05
I TAK SIĘ SPODZIEWAM PRZEDZIAŁU POMIĘDZY 5 A 10ZŁ ZA TO BADZIEWIE CHYBA ŻE NAPRAWDE TRYŚNIE ,NARAZIE TO TRYSKA MNIE 2 RAZY DZIENNIE ,HA HA HA HI HI
Mickey / 213.156.97.* / 2009-11-28 22:04
Jaki nick taki komentarz
SB / 83.12.116.* / 2009-12-01 20:10
POGADAMY NIEBAWEM !!!
Mickey / 213.156.111.* / 2009-11-27 00:15
Najbardziej podobają mi się takie wpisy: Rychu to złodziej, ropy nie ma, PGNiG to debile i amatorzy, którzy nie wiedzą co czynią a akcje będą za chwilę po złotówce.
Jak czytam takich speców to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Pozdrawiam pozostałych
olejwoda / 2009-11-27 01:00
Popieram Mickeya.
Na tym forum jest chyba najwięcej "speców" , wróżbitów i rynsztoku.
Wystarczy napisać coś pozytywnego o Petrolu i automatycznie zostajesz nazwany Żydem, naganiaczem, złodziejem, naciągaczem, debilem itp.
Pozdrawiam kulturalnych
rqrrcfeddwswww / 87.96.31.* / 2009-11-27 13:39
Wy naprawde jestescie niereformowalni.Piszecie w mysl zasady " kto nie z nami to przeciwko nam " .Czytam wpisy w dol "droga do 20zl otwarta" i co tu wam sie nie zgadza?Trend spadkowy to chyba proste.A z drugiej strony 100zl,1200zl -na podstawie czego?Przeczucia? CZytam gdzie ten zyd,naganiacz,zlodziej,naciagacz,debil.Wiem ze byly takie wpisy i pewnie beda ale tym razem z pod waszego piora-przeciez jestem wrozbita.Ale poczatkujacy na tym forum tych wpisow nie zobaczy a przeczyta ze szczekamy jak psy ,hieny,hieny,hieny,hieny. Mnie rowniez fascynujecie.Brniecie slepo jak niemcy w hitlera.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-27 08:47
nie kłapcie dziobami tylko siorbać, promocja ponoć jest.....
kozia chrząść / 80.53.158.* / 2009-11-27 14:18
Pomyślcie to że obrażonych na spółkę, wieszających na niej psy jest wielu, nie dziwcie się . Są ludzie co kupowali akcje po 500, 300, 200..100 zł. A pan prezes opowiadał im, że wydobycie tuż tuż. Ale teraz sie zmienia. PGNiGe wie że ropa jest. Wiedzieli to już będąc z Pawlakiem i Gricukiem w Kazachstanie. Wprowadza do rady swojego członka, a dni prezesa pewno są policzone. Jakie mogą być złe wieści w najbliższym czasie??? Nie znajduję, natomiast jak pojawi się info o finansowaniu przez fundusze, a jkby tak naprawdę wszedł EBOIR, w który tak naprawdę mało kto wierzy. Pamiętajcie, że fundy chętnie weszły po 35 zł za 50 mln. Oni też coś wiedzą. Nie podniecać się bujaniem kursu tylko czekać na info. A jak ta spółka może wystrzelić w momencie nie muszę wam przypominać. Teraz mogą to być wybicia trwałe bo będą konkrety. Powodzenia
KlaraS / 2009-11-26 19:37 / Bywalec forum
wolna droga na 20 zł
wiem10 / 2009-11-26 19:29 / Tysiącznik na forum
Inne spółki urosły bo nie drukowały akcji. tu co miesiąc są wypuszczane pakiety milionowe nowych akcji obejmowane po 10zł, pomijając ostani pakiecik po ok 35zł.
Tak jak w Biotonie akcje obejmowane są po 0.20 zł a cena wacha się 0,23zł do 0,30zł .
Przecież Ci co obejmują po 10 zł bardzo szybko sprzedają po cenie giełdowej.
Pozdrawiam
PatrykG / 91.94.77.* / 2009-11-26 19:04
Ja mam petrol kupowany w przedziałach od 150 do 28 zł. Uważam, iż co do tego papieru
trzeba mieć niesamowitą cierplowość a każdy wyniesie z tej spółki potężne zyski. Pewnie
większość z obecnych na forum zna historie IMMOEAST-u... ja kupowałem tą spółke
systematycznie przy bardzo dużych spadkach już od 10 zł za walor, kupowałem w różnych
przedziałach cenowych po 10, 8, 5 zł ale najwięcej w przedziałach 2,00- 2,50zł powiem
szczerze ,,miałem ciepło" jak cena rozmieniła złotówkę. Ale wiedziałem jedno, że jeśli
nie wycofią spółki z giełdy będzie to bardzo cenna inwestycja... no i taka była
sprzedając papier w granicach 16-19 zł. Posiadam bardzo duży kapitał Petrolu, zamierzam
jutro wejść za wszystkie pieniądze zarobione na IEA, JWC, KGH, KZS i Skotanie.... Moim
zdaniem Petrol na początku 2011 r. rozbije granice 1200zł za jedną akcję. Wiem wiem... za
chwile posypią się słowa krytyki co do mojego zdania. Śmiało piszcie co chcecie ja na
pewno nie sprzedam spółki bo wiem, że będzie systematycznie rosla w siłę jednak z dużymi
licznymi spadkami po drodze. Pozdrawiam wszystkich dużych inwestorów, życzę wszystkim jak
największych zysków jeśli nie na Petrolu to na innych spółkach.
KlaraS / 2009-11-26 15:26 / Bywalec forum
pgnige to była ostatnia deska ratunku zobaczymy na jak długo
SB / 83.12.116.* / 2009-11-26 14:32
CIEKAWE -JEST W TYM KRAJU PROKURATURA??? NIE SĄ LUDZIE WYKONUJĄCY TEN ZAWÓD I TAK SAMO JAK URZĘDASY POWINNI ODPOWIADAC WŁASNA GŁOWA
SB / 83.12.116.* / 2009-11-26 14:32
A WTYM KRAJU NAPRAWDE MAJĄ ZA CO!!
SB / 83.12.116.* / 2009-11-26 14:30
CIEKAW JESTEM JAKĄ DZIAŁKĘ -PO- WZIEŁO ZA TO RZEBY UMOCZYĆ W TO BAGNO PGNIGE,ORLEN TEGO NIECHCIAŁ I LOTOS I NIKT,KRAUZE RATUJE SIĘ JAK MOZE CO WSADZIŁ CHCE WYCIĄGNAC KOSZTEM PGNIGE.ŁADNY PRZEWAŁ NA ŻYWCA.
jacus placus / 79.162.42.* / 2009-11-26 11:53
Gdzie ja oczy mialem,panowie zwrcam honor mylilem sie, do tej pory myslalem ze petrol to gniot i to pisalem nikogo nie obrazajac.A teraz uwazam ze jest to fenomenalna spolka,kto wie czy nie najlepsza w polsce a w kazachstanie to juz napewo. ps.zwracam sie z wielka prasba do dobrych ludzi inwestujacych w petrolinvest o pomoc finansowa.Kupilem wykrywacz metali i szukam skarbow mam stary samochod i przydal by sie nowy, i kilkanascie tirow by sie przydalo bo wiem ze tyle tego bedzie.A i mieszkac gdzies trzeba,myslalem o jakis cieplych wyspach.Oddam z na 100%z 1000%zyskiem.
Egar / 2009-11-26 14:33 / Tysiącznik na forum
podaj konto !!!!!!!!!!!!!!!
namorek / 195.130.197.* / 2009-11-26 09:49
jutro za 27 bedzie w promocji
petrolinvestor / 77.115.95.* / 2009-11-26 09:17
Widzę, że coraz więcej inwestorów przebija moją wycene 100pln i dobrze. Najważniejsze, że hieny z tego forum nie kupiły ani sztuki, bo cena nie spadła poniżej 27.50 a hieny o nickach poniżej taką cenę typowały. Hieny zostały z ręką w nocniku i o to chodzi. My, którzy kupowaliśmy po 30pln spokojnie czekamy na 100pln, a może więcej bo też życzę tym, którzy kupili Petrola po 300pln i po 700pln, aby odzyskali kasę. W piatek napisałem że w tym tygodniu będzie sensacyjna jazda na Petrolu i słowa dotrzymałem. Ponawiam hasło: nie oddawać akcji taniej niż się kupiło, a zarobimy. Dugie hasło na dziś: hieny z tego forum szczekają jak psy, a nasza karawana idzie dalej, do 100pln.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-26 10:36
właśnie dla takich fanatyków zaglądam na fora spółek śmieciowych: fascynujecie mnie tak jak kolesie z orkestry Titanica - gracie do końca, nie zważając na to jak się rzeczywiście sprawy mają, nic do Was nie trafia a na słowa krytyki skierowane pod adresem spółki (nie waszym) odpowiadacie agresją - fascynuje mnie ta schematyczna reakcja czy to Toora czy Petrol czy Bioton.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-26 08:32

2009-11-25 22:16:42 | 91.94.131.* | PatrykG.
PatrykG20 [2]
Ja mam petrol kupowany w przedziałach od 150 do 28 zł. Uważam, iż co do tego papieru
trzeba mieć niesamowitą cierplowość a każdy wyniesie z tej spółki potężne zyski

żal mi ciebie...
wpadłem zobaczyć co słychać na forum inwestorów Biotonu-bis bo lubię zaglądać dla rozrywki na fora takich Biotonów, Toor (to były czasy), 4Medii i innych Oceanów czy Piasków (tak tak to ta sama liga co Petrol- a kto je teraz pamięta?).
Egar / 2009-11-26 06:56 / Tysiącznik na forum
Co do ceny, zysków i strat to BARDZO !!!! trudno przewidzieć PETROLA bo ryzyko spore, a
PGNiG nie ryzykuje "NICZYM" !!! wchodząc do Rycha.
Natomiast, wiadomo, że kapitału na poszukiwania potrzeba sporo i wciąż więcej i więcej.
W PETROLU robi się "CIEPŁO" bo ropy nie ma !!! . Gdyby była,choćby "blisko" lub byłyby jakieś potwierdzone, poważne złoża to RK olałby wszystkich wokół, co zresztą i tak robi z niezłym skutkiem.
PS. Część wczoraj spuściłem, ........... tak dla zdrowotności psychicznej :-)
m.nemo / 83.6.36.* / 2009-11-25 23:15
jak łatwo dają się nabierać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy