PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
PatrykG. / 91.94.131.* / 2009-11-25 22:16
Ja mam petrol kupowany w przedziałach od 150 do 28 zł. Uważam, iż co do tego papieru trzeba mieć niesamowitą cierplowość a każdy wyniesie z tej spółki potężne zyski. Pewnie większość z obecnych na forum zna historie IMMOEAST-u... ja kupowałem tą spółke systematycznie przy bardzo dużych spadkach już od 10 zł za walor, kupowałem w różnych przedziałach cenowych po 10, 8, 5 zł ale najwięcej w przedziałach 2,00- 2,50zł powiem szczerze ,,miałem ciepło" jak cena rozmieniła złotówkę. Ale wiedziałem jedno, że jeśli nie wycofią spółki z giełdy będzie to bardzo cenna inwestycja... no i taka była sprzedając papier w granicach 16-19 zł. Posiadam bardzo duży kapitał Petrolu, zamierzam jutro wejść za wszystkie pieniądze zarobione na IEA, JWC, KGH, KZS i Skotanie.... Moim zdaniem Petrol na początku 2011 r. rozbije granice 1200zł za jedną akcję. Wiem wiem... za chwile posypią się słowa krytyki co do mojego zdania. Śmiało piszcie co chcecie ja na pewno nie sprzedam spółki bo wiem, że będzie systematycznie rosla w siłę jednak z dużymi licznymi spadkami po drodze. Pozdrawiam wszystkich dużych inwestorów, życzę wszystkim jak największych zysków jeśli nie na Petrolu to na innych spółkach.
Jandega / 2009-11-26 03:37
Mysle ,że trochę cie poniosło z tą ceną,pomyliłeś sie o jedno zero chyba . Jestem inwestorem Petrolinvest kupowałem akcje po 40,30 gr i po 34,00 i po 30.30 gr.Myślę,że mimo tych nie ciekawych spadków spółka ma szanse mieć cenę 60 zł.
Cena jaka podałeś jest nie realna a to z prostego powodu zbyt duża liczba akcji została wypuszczona.No chyba ,że spółka zacznie stosować skupywanie własnych akcji :)
wielki lol / 188.33.95.* / 2009-11-25 23:54
baju, baju :)
trzymaj chłopie, trzymaj - twoje prawo, niech ci nawet do 2000/akcje urośnie - Rysiek jest z ciebie dumny. Oby więcej takich jak ty.

Ja zakładam spółkę poszukującą złota i platyny na księżycu - liczę na ciebie i tobie podobnych. W przyszłym roku moja spółka poszuka sposobu jak się na ten księżyc dostać, a za dwa, trzy lata na pewno coś na księżycu znajdziemy - do tego czasu jeszcze dodrukujemy akcji za pare miliardów, żeby zwiększyć ewentualnie zasięg naszych poszukiwań o marsa i co tam jeszcze po drodze wymyślimy...
poiuytrewqpoi / 83.7.59.* / 2009-11-25 20:22
a widzieliście wykres spółki http://www.fwig20.pl/gpw/petrolinvest-25-listopad/

coś pięknego, lecimy na 100 zł!!
olejwoda / 2009-11-25 18:37
Prawie 50 mln zł obrotu , 15% w górę...
O czym to świadczy ?
Czy oznasza to powrót do trendu wzrostowego ?
krzysiek1234 / 77.112.178.* / 2009-11-25 20:19
wg mnie o sporym potencjale papieru - tredami bym się nie sugerował
zawuaż, że petrol nie obsuwał się bez przyczyny, a był odzwierciedleniem sytuacji w spółce (straty, zaległośći spółki zależnej wobec PGNIG, drukowanie akcji po 10zl)
"wejście" PGNIG uwiarygadnia Petrola. Dla mnie plusem jest to PGNIG, (spólka zależna od PGNIG wykonywała prace dla Petrola), czyli może być tak , że ktoś poprostu przyszedł, "coś" zobaczył, przekazał info, że można zarobić. Niech współpraca się rozwija. I tak Petrol potrzebuje sporo kasy. W sondowaniu jestem ostrożny, przecież napewno nie będzie tak, że jutro "tryśnie" ropa, pojutrze okaże się, że Petrol ma najbogatsze złoża w Kazachstanie, a za 2 dni pobudują tam rafinerię, a Petrol podpisze super korzystne umowy, a akcje po 3 dniach będą po 300 zł
Pozdrawiam cierpliwych
Obserpator / 91.94.178.* / 2009-11-25 15:17
Mam pytanie "Bronek spekulant" gdzie sie schowałeśTy podpuszczaczu... żeby nie nazwać cie inaczej bo twoi koledzy nadal krytykują, wyjdz z tej dziury, , ci krytykanci i tak krytukują , jak jest dobrze i żle , może opuścicie to forum, ...
NOno / 79.162.41.* / 2009-11-25 15:50
a Ty kolego zaraz bys chcial zeby wszyscy skakali pod sofit ze szczescia.W srod nas sa tacy co kupowali po 300 a z kazdej emisji akcji dostali fige i to bylo uwazasz fer? Jak bys kupil po 300 to bys plakal ze ciebie nikt nie ostrzegal.Jak by nikt nie krytykowal to to by dopiero bylo chore przeciez kurs spada z 700zl na 30zl a przeciez moglo by spasc na 1.50zl
Mickey / 213.156.96.* / 2009-11-25 16:47
To dobrze, że jest sporo wątpiących (kursy wspinają się po ścianie strachu). Gorzej by było gdyby wszyscy byli w euforycznych nastrojach wtedy koniec wzrostów byłby raczej bliski. Tak naprawdę to te dzisiejsze wzrosty to jest na razie odreagowanie przesadnych spadków które miały miejsce. Może teraz przychodzi właśnie czas na spokojną dłuższą falę wzrostową.
hdi / 85.222.54.* / 2009-11-25 16:59
Na tej spółce chyba nie ma miejsca na "spokojną dłuższą falę wzrostową" ;) ale zgadzam się, że spokój jest w cenie.
Do końca roku powinno się wszystko wyjaśnić, tym bardziej, ze konkurencja na horyzoncie się pojawia.
KlaraS / 2009-11-25 14:51 / Bywalec forum
pozbyłem sie zobaczymy czy dobrze zrobiłem 32zł bo coś mi sie zdaje ze to jedniodniowy strzał
Jandega / 2009-11-25 15:15
jeszcze bedzie plakac ze sprzedałeś po tej cenie :P
Tomcio62 / 2009-11-25 13:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rysio najpierw wy.........mał inwestorów, teraz pgnige a z nim całą resztę . ktoś pewnie wzioł coś do kieszeni, a wszyscy za ten eksperyment zapłacą. Logicznym jest że gdyby Rysiek rope znalazł to by się nią nie dzielił.
Jandega / 2009-11-25 15:17
Mnie jakos nie udało mu sie wy... :)
NOno / 79.162.41.* / 2009-11-25 13:33
A ja sie tym nie podniecam jak by ropa byla tuz tuz to by sie z nia nie dzielil,a pgnig to panstwowy moloch tak czy inaczej nasze pieniadze bedzie tam topil.Ale najwazniejsze ze czesc z nas odzyska pieniadze
Egar / 2009-11-25 12:59 / Tysiącznik na forum
Widzę, że na forum "wszyscy" żyją. Nikt nie pyknął z Golden Gate . S U P E R !!! , to cieszy :-)
Jandega / 2009-11-25 15:18
Wypraszam sobie !!!! Napisałem złoto dla wytrwałych :)
Egar / 2009-11-25 15:31 / Tysiącznik na forum
OK, szacun
Mickey / 213.156.96.* / 2009-11-25 12:07
Najwięcej jadu wylewa się chyba z ludzi którzy kupowali przy kursach trzycyfrowych. Ja im się w sumie nie dziwię, ale to nie jest powód by każdą pojawiającą się informację interpretować negatywnie. Jest faktem, że współpraca z PGNiG uwiarygadnia spółkę i będzie miała wpływ na wzrost wartości akcji. Właśnie te obawy co do dalszych losów spółki były głównym powodem ostrej przeceny. Teraz ta niepewność znika, więc nie ma powodów, żeby wyceny nie uwzględniały potencjału spółki. Może ta analogia z niedawnym negatywnym postrzeganiem Lotosu nie jest całkiem bezpodstawna.
.,.znak / 194.181.134.* / 2009-11-25 12:22
Kastępny pakiet kupuję jak przebije 35.zapewne szybko to nastąpi-;)
.,.znak / 194.181.134.* / 2009-11-25 12:22
miało być N
petrolinvestor / 77.112.60.* / 2009-11-25 12:05
Jeśli PGNiG podpisało tę umowę tzn. że ropa tam jest i wkrótce zacznie się wydobycie na skalę przemysłową. PGNiG jest spółką w rękach Skarbu Państwa, więc to rząd RP będzie od dziś pomagać Petrolinvestowi w działalności wydobywczej w Kazachstanie ( zresztą premier Pawlak w czasie wizyty w tym kraju chwalił Petrola i zapowiadał pomoc, więc ta umowa z PGNiG jest tylko potwierdzeniem słów premiera, że rząd wesprze polskie inwestycje w Kazachstanie, a że Petrol jest tam największy,to pomaga właśnie jemu). Wystarczy pomyśleć jaki interes ma Skarb Państwa, rząd RP, PGNiG, aby wejść w spółkę z Petrolinvestem , a nie Orlenem? Odpowiedź jest prosta i trzeba teraz spokojnie czekać na dalsze info. Najważniejsze, że Petrol zyskał oparcie w Skarbie Państwa czyli wszystkich podatnikach (n a więc będzie mieć kapitał na inwestycje), w PGNiG czyli w nowoczesnej technologii ( a więc ma sprzęt do pracy), a przede wszystkim zyskał wiarygodność międzynarodową w oczach inwestorów międzynarodowych, rządu Rosjji i Kazachstanu. Ja kupowałem te akcje po 30 pln, więc nie mam interesu w zachwalaniu, bo nic na tym info nie zarobił, ale konsekwentnie trzymam te akcje i czekam na cenę 100pln!!!!!!! I cieszę się, że hieny z tego forum, które czekały na inną cenę nic nie zarobiły. Powtarzam trzymać te akcje i czekać na 100pln sznowni inwestorzy!!!
petrolinvestor / 77.112.60.* / 2009-11-25 11:03
Jeśli PGNiG weszło w spółke z Petrolem a nie Orlenem (a były negocjacje) to chyba każdy już wie gdzie jest potencjał!!! Teraz także EBOiR nabierze zaufania do Petrola i umowa zostanie wkrótce podpisana. Niech każdy przeanalizuje raporty PGNiG oraz Petrola, a następnie poczyta co się działo i dzieje teraz na linii rząd RP-Federacja Rosyjska,a wówczas warto zainwestować w Petrola, bo jeśli PGNiG tak mocno otworzył się na współpracę z Rosją, to i Petrol na tym skorzysta. Cena 100pln jest jak w banku i świadczą o tym obroty. Każdy chciał dziś wskoczyć do Petrola przed początkiem marszu w górę. Ja tak jak pisałem od początku, powtórzę że kupiłem kiedyś Petrola po 30 pln i nigdy nie sprzedałem, więc nie mam interesu w naganianie na kupno. Współpraca Petrola z PGNiG przekonuje każdego. Cieszę się, że Petrol nie osiągnął poziomu do którego namawiały hieny, bo to oznacza że wszystkie hieny z tego forum nie kupiły akcji Petrola, a Petroloinvest osiągnie cenę 100pln.
Pertrodziadostwo / 188.33.95.* / 2009-11-25 10:57
2009-11-25 10:57:05 | 188.33.95.* | Petrodziadostwo
opinie opiniami, ale inwestujący w tą spółkę to przygłupy - ta spółka od początku
nie miała prawa istnienia. Jakby ją Kowalski wprowadzał na giełdę, to by każdy się
puknął w głowę i nikt by kasy nie wyłożył. A tak jeden opalony naciągacz-właściciel
byczy się za nią do końca życia bo nazwisko budzi w naiwniakach zaufanie - żenada.
Ludzie za nazwisko kasę dali - a spółka to balon, który będzie istniał, dopóki będa
naiwniacy, którzy będą sponsorować jej puste istnienie i do niej dokładać - nie
mogę się nadziwić głupocie ludzi. Do spekulacji taki pusty balon ok, ale jedyne
osiągnięcie tej spółki, to takie, że powstała i zapewniła kokosy właścicielowi -
panie Krauze, szacunek - też chciałbym tak kedyś golić naiwniaków.
Jandega / 2009-11-25 11:00
Jak widac kogos bardzo zabolał wzrost :)
Pertrodziadostwo / 188.33.95.* / 2009-11-25 13:26
jaki wzrost? nie obserwuję intensywnie notowań tej spółki, nigdy jej akcji nie miałem ale zawsze się zastanawiałem, co trzeba mieć w głowie, żeby napychać kieszenie komuś, nie mając perspektywy zarobku dla siebie? bo po co ładować pieniądze w pustą spółkę, której jedynym sensownym aktywem jest nazwisko głównego akcjonariusza, gdy jest kilkaset innych na gpw? Jeśli pan Krauze np. zadławi się ością przy wigilijnym stole, to spółka przestanie istnieć :)
olejwoda / 2009-11-25 18:21
Nie obserwujesz tej spółki a wszystko wiesz....a to ciekawe.
Jandega / 2009-11-25 11:01
Złoto dla wytrwałych ?:)
SB / 83.12.116.* / 2009-11-25 09:50
PGNIGE PO TEJ INFORMACII SPADA .
praktyk49'' / 212.191.66.* / 2009-11-25 10:38
azymut 50zł w tym roku'
SB / 83.12.116.* / 2009-11-25 09:48
PGNIGE WTĄPNĄŁ W -GU.......!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy