PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
asd555 / 188.47.236.* / 2013-06-21 11:52
a tak poważnie, czemu na inne spółki siada KNF jeśli mają takie duże skoki procentowe jak pertolinshit?
o kra dziony przez ZGP / 77.113.100.* / 2013-06-21 10:33
nieprawdziwe informacje i działa na szkodę akcjonariuszy,Pan Krauze kłamie już od kilku lat ogłaszając nieprawdzie zapowiedzi wydobycia ropy naftowej, podpisania umów wydobywczych z największymi firmami naftowymi we Francji i Chinach (CNPC jest wart kilkaset miliardów dolarów i wydobywa ropę na działkach w Kazachstanie obok działek Petrolinvestu, więc można było uwierzyc w słowa p. Krauze ale on po raz kolejny oszukał tylko po to, aby sprzedac kolejnych kilkadziesiąt milionów akcji na GPW i za chwilę wydrukuje kolejnych np. 500 milionów akcji jak zawsze w cenie 10 zł za sztukę na papierze i w cenie 0,1 gr w realu na GPW). Takie działania p. Krauze prowadzą do tego, że tysiące Polaków, drobnych inwestorów łącznie przekazało p. Krauze kilka miliardów dolarów. Gdzie są te pieniądze? Jak długo KNF i Prokuratura będą pozwalac na okradanie Polaków przez p. Krauze? Dlaczego premier Tusk i premier Piechociński oraz rządzące partie PO i PSL pozwalają na okradanie własnych obywateli w majestacie przepisów, na podstawie których działa KNF i Prokuratura? Dla niewtajemniczonych ( i jeszcze nie umoczonych!) przypominam, że cena akcji Petrolinvestu spadła z 800 zł do 0,5 gr za sztukę i proszę tych którzy chcą je teraz kupic, aby o tym pamiętali, bo za moment mogą byc po 0,1 gr za sztukę. Na tej spółce tysiące polskich inwestorów straciło kilka miliardów dolarów! Oni stracili, a zarobili jedynie bardzo aktywni medialnie właściciel i członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej Petrolinvestu: p. Krauze, Gricuk, Dukaczewski, Pietruszewski, Grelowski, Bertrand Le Guern. Pamiętajcie te nazwiska, jak będziecie wybierac spółki do kolejnych inwestycji.
qwqwqwq121 / 81.190.100.* / 2013-06-21 11:33
A za czasów rządzenia PIS-u nie okradał ????
n.... / 93.96.10.* / 2013-06-21 19:02
tak tylko ze kaczory sie chcieli dobrac do złodzieji lecz musieli ulec w 2007r. rospisując nowe wybory teraz pisiory wygrają i dobiorą się za te mendy społeczne lecz na nikt nie zwóci naszej kasy a niech tam tylko żeby doprowadzili ich za kraty to chcież chłopaki będą mieli......................................//??
errr / 31.0.105.* / 2013-06-23 23:33
na dy d ka mu naskoczą tu nie ma szukać co winnego, każdy sam sobie jest winny
Oszust nr.2 / 178.37.25.* / 2013-06-21 09:42
Czy wczoraj było odcięcie dywidendy na akcjach Petrola???
;-) / 193.239.37.* / 2013-06-21 10:11
Tak 395,50pln/akcje.
GDA66TY / 2013-06-21 09:14 / Tysiącznik na forum
Spółka z udziałem Petrolinvestu wykonała dwa odwierty i przygotowuje się do tzw. szczelinowania. Wyniki mają być do końca roku.

W tym roku firma poszukiwawcza Wisent Oil & Gas wykonała już dwa odwierty. Pierwszy pionowy w miejscowości Rodle na obszarze koncesji Kętrzyn, a drugi poziomy w miejscowości Babiak na terenie koncesji Lidzbark Warmiński. Oba znajdują się w województwie warmińsko-mazurskim. – Wstępne wyniki obu dotychczas wykonanych przez nas odwiertów wykazały występowanie zarówno gazu i ropy z łupków. W związku z tym postanowiliśmy przejść do kolejnego etapu poszukiwań, czyli przeprowadzenia tzw. zabiegów szczelinowania hydraulicznego – informuje Wiesław Skrobowski, prezes Wisentu. Dodaje, że zabiegi szczelinowania, polegające na wpompowywaniu do odwiertu, pod wysokim ciśnieniem, mieszaniny wody z dodatkami chemicznymi i piaskiem, co powoduje, że powstają szczeliny, dzięki którym ze skał są uwalniane ropa i gaz, powinny się rozpocząć na przełomie lipca i sierpnia. Prace w tym zakresie przeprowadzi United Oilfield Services. Kolejnym etapem poszukiwań będą testy przeprowadzane w odwiertach, których wyniki powinny być znane do końca tego roku.
UOS przeprowadzi dla Wisentu szczelinowanie w ramach podpisanej właśnie umowy o partnerstwie strategicznym. Zawarte porozumienie dotyczy prowadzenia poszukiwań i rozpoznania złóż oraz zastosowania najnowszych technologii w zakresie ewentualnego wydobycia tych surowców. – Wszystkie nasze koncesje znajdują się we wschodniej części tzw. basenu bałtyckiego. Na ich obszarze przede wszystkim chcemy w przyszłości doprowadzić do rozpoczęcia komercyjnego wydobycia ropy z łupków – mówi Skrobowski. Zauważa, że wśród udziałowców Wisentu jest amerykańska firma Hallwood Resources, która w USA specjalizuje się w poszukiwaniach złóż niekonwencjonalnych, co ma pozytywny wpływ również na kierowaną przez niego spółkę. Hallwood posiada obecnie około 30 proc. udziałów Wisentu, podobnie jak szwedzka Stena i polski Petrolinvest.

– Poszukiwania w Polsce finansujemy obecnie wyłącznie z kapitałów własnych. Na ten cel, od początku działalności, mamy zarezerwowane około 33 mln USD, co powinno wystarczyć na wykonanie 3-4 odwiertów – twierdzi Skrobowski. Dwa już spółka wykonała. O lokalizacji kolejnych zdecyduje m.in. na podstawie przeprowadzonych badań sejsmicznych, wyników testów na wykonanych odwiertach i otrzymanych decyzji administracyjnych dotyczących zgód środowiskowych i zobowiązań koncesyjnych. Spółka nie zdecydowała jak będzie finansować kolejne prace.

Kiedy ruszy w Polsce wydobycie ze złóż niekonwencjonalnych? – Dziś mamy zdecydowanie za mało wykonanych odwiertów oraz problemy m.in. techniczne i geologiczne, aby odpowiedzialnie odpowiedzieć na to pytanie. Wierzę jednak, że w tym zakresie będzie coraz lepiej i tak jak w USA, mimo początkowych niepowodzeń, ostatecznie będziemy wydobywać duże ilości ropy i gazu – uważa Skrobowski.
Jest nadzieja która zagra na wyobraźnię i odbicie powodzenia chłopaki nie wszystko stracone :-)
qwqwqw2121 / 81.190.100.* / 2013-06-21 11:37
,,Spółka z udziałem Petrolinvestu wykonała dwa odwierty i przygotowuje się do tzw. szczelinowania. Wyniki mają być do końca roku,,

zapomieli dodać iż do końca roku ale świetlnego
NIGER / 37.109.3.* / 2013-06-21 07:17
Począwszy od 0.48 aż do dołu sugeruję blokadę.
azsx / 77.115.85.* / 2013-06-20 22:00
przedzial 0,20-0,15 gr do wejscia bylby dobry
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-20 23:22
był czas, że tak mówiono o Biotonie, po czym rudy zdołował Bioton do 0,03 grosza za akcję. Myślę, iż w najbliższym czasie Petrol może wylądować niżej. Zauważ, iż spółka kompletnie nic nie robi, produkuje straty rzędu 50 mln na kwartał, ma olbrzymie długi, wierzyciele już nie chcą czekać, wiarygodność Krauzego jest poniżej zera idt. itp.Widzisz może perspektywy na jakikolwiek wzrost?
NIGER / 37.109.3.* / 2013-06-21 07:26
Najmniejszym,policzalnym nominałem jest 1 grosz !
A przypominam,że akcje nie są sprzedawane
w pakietach.Tak,cena 0.03 grosza,nie ma sensu.
No chyba,że wybrańcom narodu o laminarnych mocach.
Pozdrawiam inwestorów.
canary wharf / 2013-06-20 20:26 / portfel / Tysiącznik na forum
o ladnie petrosmiec poszybowal dzisiaj, tak to jest ropa spada .........z doopy
canary wharf / 2013-06-20 20:27 / portfel / Tysiącznik na forum
ps.
a jak tam nie widac jakiejs nowej emisji ?
np 10 mln NOWIUTKICH akcyjek ? dla mabuczi taruczi z kongostanu ? czy jakos tam bo nie jestem na biezaco :) bu heheheheeeee
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-20 19:59
Bertrand wpisuj w CV, że miałeś wypadek i nie pamiętasz co robiłeś przez ostatnie 7 lat. Chyba już to jest lepsze, niż pochwalić się, iż było się Prezesem Petrola
Oszust nr.2 / 77.254.24.* / 2013-06-20 19:25
Wpisz lepiej,że jesteś na bezrobociu.
Oszust nr.2 / 77.254.24.* / 2013-06-20 19:25
Bertrand-jak szukasz roboty to wpisujesz w CV,że jesteś prezesem Petrolinvestu??? Ja bym się tym nie chwalił bo takie CV to pewnie w każdej normalnej spółce ląduje w koszu na śmieci.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-20 18:09
Ja to już się nawet Krauzemu nie dziwię, że zaczął pić. Wszystko się obraca przeciwko niemu. Ropa nie chce tryskać, Prezes Bertrand okazał się nieudacznikiem i dołuje firmę, zaś wszystkie znaczące aktywa rynkowe zakupione , no własnie od kogo - ano od Krauzego Masashi, Tabacchi i innych słupów cypryjskich okazały się pustymi mrzonkami, za którymi nie kryje się żadna poważna wartość. Dodatkowo wszyscy wokół krzyczą Rudy sprawdzamy. No nie można się wkurzyć ? Przecież jak rudy pokaże karty to wartość akcji Petrola od razu spadnie do 0 i nawet nie zdąży opchnąć akcji zadołowanych na Cyprze. Dochodzę do wniosku, iż ciężki jest los złodzieja, ale jakoś akurat tego łobuza w ogóle nie żałuję. Nie będę również żałował wszystkich pomocników złodzieja, którzy latami opowiadali różne głupoty i umożliwiali w ten sposób oszukiwanie maluczkich
Oszust nr.2 / 77.254.24.* / 2013-06-20 17:53
Ja nie wiem dlaczego akcje są takie tanie...ja nie wiem, przecież do ropy zostało tylko 2,5 metra.
Rysiek mi mówił,że jak się to wiertło zakleszczyło to on zejdzie na dół do tej dziury i te 2,5 metra sztychówką przekopie!!!
Odradziłem mu to jednak bo jakby tak ropa trysnęła to mógłby mi się mój Rysiu pysiu w niej utopić,a szkoda by było takiego "PORZONDNEGO" chłiopa.

A tak na poważnie
Wszystkie akcje spółki warte są 130 mln złotych, spółki co to ma aktywa warte "MILIARDY". Śmiech na sali.
Apel do prezesa, knura i innych cyprusów:
Kupujcie szybko akcje na GPW bo ropa tuż tuż a akcje tanie jak barszcz!!!
Bertek-ile masz akcji Petrola???
Investor_77 / 83.143.143.* / 2013-06-20 17:23
Słuchajcie, coś się ruszyło. Podali komunikat że wybrali firmę BDO (po raz zresztą kolejny) do badania sprawozdania finansowego za 1 pólrocze oraz cały 2013 r. Ależ jestem szczęśliwy, w końcu zadziałały apele i jest komunikacja. NO dobrze chłopcy - bo to, co wyżej to oczywiście żart. Teraz poproszę o konkrety na temat, jak planujecie ocaliś spólkę, spłacić zadłużenie, wejść w realne układy biznesowe z firmami, które mają pojęcie jak i gdzie wydobywać ropę, oraz jak podnieść wartość rynkową aktywów. Zacznijcie w końcu pracować a nie nic nie robić. Czy nie macie za grosz ambicji, aby zrobić coś dobrego dla tej firmy, aby zrealizować Wasze pierwotne ambicje i założenia??? Pytam Was, czy nie ma w Was cienia przyzwoitości i ambicji prawdziwego mężczyzny?
Investor_77 / 83.143.143.* / 2013-06-20 17:25
Oczywiście ostatnie pytanie nie dotyczyło knura. On niech siedzi cicho bo o ropie to pojęcia nie ma chyba.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-20 16:40
Czekam na komunikat od Bertranda, iż woli być cieciem w podrzędnym hotelu, niż Prezesem w spółkach Krauzego. Oj za późno Bertrand , za późno. Pomagało się złodziejowi i trzeba będzie za to beknąć. Twoja rodzina Bertrand tez raczej nie jest dumna z różnego rodzaju łajdactw które masz na swoim koncie
GDA66TY / 2013-06-20 15:50 / Tysiącznik na forum
Ludzie nie martwcie się. To tylko pieniądze.
Najważniejsze aby zdrowie było a resztę się odrobi :-) Praca jest w Niemczech i w Anglii i gdzie tylko popadnie. Także panowie do betoniarek tak na 2 lata i potem znowu z kasą na giełdę. I tak w kółko :-)
J1512 / 178.43.176.* / 2013-06-20 17:49
Jak pisze TAKI tekst TYSIĘCZNIK NA FORUM i do tego wysyła ludzi na zmywak, to to nie jest zbyt miłe!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy