PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
petrollova / 78.88.49.* / 2012-03-12 23:16
no ciekawe zagrywki robią
Ryszard Krauze * 12 749 380 7,37%
Prokom Investments S.A. 7 590 000 4,39%
Osiedle Wilanowskie Sp. z o.o. ** 1 164 702 0,67%
Masashi Holdings Limited 58 674 369 33,90%
Pozostali akcjonariusze 92 904 622 53,67%
OGÓŁEM 173 083 073 100,00%
434343 / 81.190.104.* / 2012-03-12 23:06
I tak mi brakuje około 9,5 % akcji z całości przed nową emisją. Poszło to dla ludzi czy Rysosław je ma i niedlugo ogłosi.
4343443 / 81.190.104.* / 2012-03-12 23:04
Widzieliście te nowe akcje Masashi je ma. Dobra zagrywka>
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-12 22:21
Idąc tym tropem trzeba też sobie powiedzieć, iż nie ma prawdziwej mafii bez powiązań ze strukturami władzy. Tutaj mam większy problem z dokonaniem prawidłowego wyboru i nie ukrywam, iż liczę na solidarną pomoc Was wszystkich. Wprawdzie w 2010 roku najbardziej pomógł Krauzemu Minister Krzysztof Kwiatkowski, który wprost stanął na głowie i w expresowym wprost tempie doprowadził do wykreślenia z kodeksu handlowego art, 585 z którego Krauze został oskarżony przez prokuraturę katowicką.Czy to jednak wystarczy, a jeżeli Kwiatkowski w ogóle nie zna Krauzego, a przysługę zrobił na prośbę któregoś ze swoich przełożonych. NO nie dzisiaj tego nie rozbiorę, chyba, że jakaś dyskretna podpowiedź
j123 / 46.134.234.* / 2012-03-12 22:17
SII działa bardzo miękko nigdy od 2007 roku nie wysłali przedstawiciela na walne zebranie akcjonariuszy,choć dysponuja z pewnoscią kapitałem składkowym wystarczającym ,by ogłosic ,lub zebrac parę zaświadczeń posiadania akcji petrola od indywidualnych akcjonariuszy i wysłac prawnika na wza.A kto wie może zebrali by 5% głosów i wniesli jakąś uchwałę.W wyniku okłamywania ciągłego oszukiwania akcjonariatu wiedzą co się dzieje.Za tyle emisji bez pp,mogli by wnioskować do KNF.i innych instytucji państwowych o kontrole spółki.A nawet jako posiadający osobowośc prawna wnioskować o upadłośc Petrolinvestu i wycofanie z GPW.
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-12 22:03
Podoba mi się temat zorganizowanej grupy przestępczej podjęty przez dyskutanta o nicu " okradziony przez p. Krauze". Proponuję abyśmy w ramach przygotowawczych odtworzyli strukturę oraz skład owej zorganizowanej grupy przestępczej. Później będziemy mieli jak znalazł. Niewątpliwie tytuł capo di tuti należy się Ryszardowi Krauze. Swoją wieloletnia działalnością zasłużył na to. Consigliere w tym układzie to na pewno Prezes Guern. Uzupełnieniem grupy przestępczej są też niewątpliwie członkowie Zarządu oraz Rady Nadzorczej, którzy za grubą kasę klepią wszystko co wymyśli capo di tuti. Do grupy przestępczej zaliczam też Głównego Geologa Petrola, który zawsze w sytuacjach dla Krauzego trudnych i wymagających opchnięcia na giełdzie kolejnej puki akcji spontanicznie udzielał wywiadów Pulsowi Biznesu, Parkietowi albo też Rzeczpospolitej i opowiadał jakie to złoża ropy zostały przez Petrol odkryte w Kazachstanie. Och byłbym zapomniał o szarych postaciach z Masashi, którzy tak dzielnie pomagają Krauzemu w realizacji przekrętów. Jak widać grupa wcale liczna, a przecież to dopiero początek. Proszę wszystkich uczestników tego forum o zgłaszanie dalszych kandydatur, tak, abyśmy nikogo nie przegapili. Jak nie możemy mieć kasy to miejmy przynajmniej satysfakcję, iż chociaż spróbujemy dobrać się łobuzowi do skóry
marti1234 / 85.28.148.* / 2012-03-12 21:52
kiedyś się mówiło wehikół czasu, teraz ryszard powołał do życia wehikół pieniądza.
Perpetum mobile.
A z drugiej strony, jak petrowicz sprzedaje akcje firm które same drukują papier i nie prowadząc działalności sprzedają go sobie a przy okazji na rynku, wiec pomysł ryszarda nie jest taki odkrywczy, przynajmniej ma najgłębsza dziurę w Kazachstanie!
okradziony przez p. Krauze / 77.112.213.* / 2012-03-12 21:16
w sprawie p. Krauze i jego przestępstw popełnianych na uczciwych Polakach?! Przecież p. Tusk obiecał walczyc z oszustami,a p. Krauze wszędzie opisywany jest jako największy kłamca na gpw, więc dlaczego nikt go nie posatwił jeszcze przed sądem?Dlaczego polski rząd chroni p. Krauze i pozwala na okradanie olaków?
okradziony przez p. Krauze / 77.112.213.* / 2012-03-12 21:11
Petrolinvest to przykrywka dla podstępnej i bezwzględnej oraz w 10o% działalności w zorganizowanej grupie przestępczej z udziałem Prezesów banków, Francuza oraz p. Krauze pod parasolem ochronnym KNF oraz Premiera Tuska i Ministra Sprawiedliwości!!!! Ich nie interesuje że p. Krauze i Francuz Guern wyciągnęli z naszych kieszeni miliardy złotych, że okradli dzięki kłamstwom i oszustwom dziesiątki tysięcy uczciwych Polaków! Obyśmy pamiętali o tym za parę miesięcy w czasie wyborów, jak rząd PO - PSL przymykał oczy na okradanie inwestorów przez Petrolinvest! Ciekawe co zrobimy jak za parę miesięcy lub szybciej cena akcji spadnie do 1 gr?!
marti1234 / 85.28.148.* / 2012-03-12 21:09
a i zauważyłem na stronie petrola że masashi ma już 33%. Po co skoro inwestor, śmiech, otrzymane za darmo pieniądze zaraz sprzedaje na giełdzie, albo oddaje krauzemu oczywista za 10 zł. A skoro sprzedaje na giełdzie to jacyś naiwni, bo kupują podobno / znowu śmiech/ za 10 pln bo niżej nie można po czym po kilku tyg sprzedają po 2,50... hmmm toż to dobre uczynki robią. Ale tylko Ryszardowi!!! mnie jakoś nie.
A i jeszcze po dzisiejszym, zauważyli że za mało dali, rozdali, sprezentowali, stąd znowu kupili po 10 zł żeby jutro sprzedać po 2,50
Oj śmierdzi ta ryba śmierdzi.
WYDYMANY / 77.114.157.* / 2012-03-12 21:05
qurwa kiedy go zamkna - pieprzyc kase byle dziad siedzial;)
Kaczor Donald / 178.36.119.* / 2012-03-12 21:54
Czy wy nie wiecie i nie sledziloiście jego przeszłości ta k**** Tajnym TW był dlatego inne dziady i SB- eki go chronią. Jak mozna tylka dla jednego prawo zmienić tak żeby siedzieć nie poszedł to skandal . Tu jest gorzej niż na Ukrainie. Tam to porządek z była premier w kilka tygodni zrobili.
j123 / 46.134.234.* / 2012-03-12 21:03
Plan dzialania,Zalozenie stowazyszenia poszkodowanych przez Petrolinvest,Nastepnie wspolne dzialanie o odzyskanie odszkodowania za kazda emisje bez prawa poboru.Tylko powazne glosy.
marti1234 / 85.28.148.* / 2012-03-12 21:10
mozna coś zdziałać poprzez SSI Stow Inwest Inwid. Wysłali zapytania do petrola, termin upływa chyba ok 14 marca. Zobaczymy, dalej pozostaje droga prawna.
marti1234 / 85.28.148.* / 2012-03-12 20:53
Przypomnę fakty dla tych co nie czytali PB.
Nie ma żadnego opróbowania!!! Wszyscy czekają, liczą na ocenę złoża a tu nic... Nawet nie zaczęli!!! Tak od 5 mies przygotowują grunt do operacji. Najpierw była gadka prezesa, że muszą solidnie przygotować temat, później że święta, a dla niego /prez/ mies zwłoki jak ma być dobrze zrobione nie ma znaczenia. Ok powiedział że zaczynaja w styczniu. I cisza, nagle ktoś zapytał w wywiadzie o opróbowanie i... usłyszał że: po pierwsze
cyt z komunikatu: Petrolinvest zgodnie z komunikatem z dnia 23 sierpnia br. mówiącym o wypływie gazu z
kondensatem, co wskazuje (wraz z innymi wynikami) na odkrycie złoża, realizuje dalsze
prace przygotowujące odwiert do opróbowania i wydobycia - jest nieaktualny, bo od 7 mies nic nie przygotowali!!
dwa Mc Daniels miał dokonać opróbowania, a tu zdziwko... zrobia to Chińczycy!!! Nic nie mam do china produkt, ale słyszałem ze Daniels juz niemal opróbowuje!!! a tu niestety nie, kolejne oszustwo!! Dalej miało być tak, styczeń przygotowania i od stycznia opróbowanie trwające do 5 mies!! Ok maja wiele poziomów, niech by i te 5 mies robili, ale to od stycznia wychodzi na maj czerwiec. A tu kolejne zdziwko, opróbowanie MOŻE!!!!! może rozpocznie się w maju i potrwa do 6 mies, może...
Do tego czasu mamy kolejne projekty, łupkowe, związane z kolejnymi złożami, albo czymśkolwiek innym. A co za tym idzie kolejne emisje, ze znanym już systemem emisja dla Masashi za freee, ups za jakieś tam zobowiązania, a dalej firma oddaje za gratis to Ryszardowi. A to może kupią firmę do... czegoś tam za setki milionów, no cóż, prezes wyjaśni nam jaka to wielka wartość a tam się okaże ze udziały ma Masashi... można mnożyć! Na końcu się okaże że 95% akcji ma Ryszard, za freee, a za koszty odwiertów, firm itp, zapłacą ludzie na rynku giełdowym.
antywskaźnik / 178.183.255.* / 2012-03-12 20:31
Nie musisz składać wniosku,myślę że w majowy weekend sami ogłoszą upadłość,TOTAL z nimi nie wejdzie w konszachty,amatorów akcji też już nie ma ,widać jak wszyscy ratują resztki gotówki,przed wakacjami wycofają to badziewie z giełdy.Prognoza na jutro open 2,35 ;close 2,15
efgbetg / 95.108.124.* / 2012-03-12 19:51
Mam pytanie - Czy ja, jako szary inwestor mogę złożyć wniosek o upadłość Oila???
KOLES116 / 2012-03-12 20:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://upadlosc.edu.pl/upadlosc.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy