PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-05 08:09
No cóż Krauze sprzedał swoje akcje z poprzednich emisji, zarobił miliardy, a teraz chce odbudować portfel dominującego inwestora. Ponieważ nie lubi płacić to wymyślił przekręt, który umożliwia mu przejęcie dużego pakietu akcji za darmo. Mam nadzieję, że tym razem rachuby Krauzego zawiodą i w końcu beknie za swoje kombinacje
Darek SERWIS / 31.62.138.* / 2012-03-04 18:54
odjazd !!!!!!!! jest info !!!!!!!! 100zł
oszukany przez p. Krauze / 77.115.67.* / 2012-03-04 18:47
i jak zawsze po 10 złotych! Plan jest prosty: p. Krauze wydrukuje MILIARD albo DWA MILIARDY akcji, które sprzeda obojętnie za jaką cenę i tą kasą spłąci długi firmy, a resztę zachowa dla siebie jako zysk i po prostu ogłosi że spółka poszukiwawcza P...dolinvest kończy działalnośc, oczywiście bez długów i z zyskiem rzędu kikuset milionów złotych dla p. Krauzego! Dlaczego Premier TUSK i Prokuratura nie ściga takich oszustów? Gdzie uczciwe państwo?
uuuu / 89.77.9.* / 2012-03-04 13:31
a mi się wydaje, że nie będzie info że rozpoczeli opróbowanie tylko od razu wynik. myślicie, że mogą tak zrobić?
ksiądz / 46.134.79.* / 2012-03-04 12:34
będzie info!!!! cena tryśnie jak wulkan na szczyt sławy oil na tronie parkietu cena 67zł
Fany / 46.134.79.* / 2012-03-04 12:33
Dziś miałam sen!!! ropa tryska oil 12zł w poniedziałek, a mi się sny sprawdzają. Nad rankiem oil już kosztował 67zł Czy to realne by w ciągu 4dni!!!
kielch / 83.6.208.* / 2012-03-04 13:52
miales sen imiales wytrysk to normalne u mlodego osobnika
nowy oilofun / 82.145.208.* / 2012-03-04 07:07
mam pytanie bo juz sie pogubilem. Ostatnio byla emisja 60mln akcji za gotowke. Czy to te akcja ma teraz objac masashi za darmo. Czy tych akcji wystarczy. Czy bedzie kolejna emisja. Przeciez petrol nie ma kasy ani na oprobowanie ani na wydobycie ani nawet na splate czesci dlugow. P.k. W wywiadzie pisze ze oil teraz moze tylko sprzedawac swoje akcje po cenie rynkowej. Czy to nie bed9ie tak ze po wyniku oprobowania masashi sprzeda to co ma na zwyzce i szybko nowa ostatnia emisja bo trzeba kase na wydobycie. Ile teraz oil ma akcji razem z ostatnia emisja. Geolog ma racje tu drobny musi przegrac bo jtest tylko dawca kapitalu. Jak wszystko sie dobrze skom2zy akcji bedzie miliard a kurs 3 zlote.
radość / 164.127.224.* / 2012-03-04 03:10
kombinuj kombinuj a i tak kurs do góry!!!!!!!!!
radość / 164.127.224.* / 2012-03-04 03:06
ale idiota
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2012-03-03 19:49
Geolog 2 co Ty chcesz na tym badziewiu opróbowywać, nie słyszałem żeby naiwność można było opróbowywać. OIL więcej nic nie ma, to jest tylko gra w głupa i ściema na całego.
siła spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-03 16:30
No, ale ostatnie wypadki pokazały, iż w internecie jest jednak pewna siła, której nie można lekceważyć. Proponuję, poczekajmy jak się sytuacja rozwinie i jak daleko sięgnie pazerność Krauzego. Dzisiaj awantura wokół spółki nikomu nie jest potrzebna, gdyż jeżeli Krauzego np. zamkną to spółka zdołuje. Dajmy facetowi małą szansę. Jeżeli pójdzie na całość i nie będziemy mieli wyjście do wtedy złożymy do prokuratury doniesienie w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej w białych kołnierzykach. Akurat będzie pasowało do ostatniego raportu CBŚ , który o dziwo wykrył, że zorganizowane grupy przestępcze w białych kołnierzykach to główne zagrożenie Polski. Widocznie w CBŚ też czytają nasze forum. Dotychczas koledzy Krauzego zdążyli jedynie wykreślić z kodeksu handlowego przepisy karne dotyczące działania na szkodę spółki. Przepisów z kodeksu karnego dotyczących złodziejstwa i oszustwa jeszcze nie wykreślili.
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-03 15:49
Na pozor majstersztyk, Masashi sprzedało Eco Energy z trzema koncesjami na gaz łupkowy, a otrzymało ponad połowę akcji kupującego, czyli Petrola, który posiadał 10koncesji na gaz łupkowy, miliardowe aktywa w Kazachstanie , farmę wiatraków zakupiona od Krauzego, technologię wydobycia gazy łupkowego zakupiona od Tabacchi i wiele, wiele innych aktywów. To się nazywa interes życia. Beneficjentem tak nakręconego interesu jest oczywiście Krauze. Chciałoby się powiedzieć Polak potrafi, gdyby nie to, że okradzionym , niby w majestacie prawa są również Polacy. Z ciekawością będę się przyglądał, jak długo Rząd tego państwa będzie przedkładał koleżeństwo ze złodziejem od konieczności ochrony interesów również pozostałych podatników. No chyba, żę Rząd podziela pogląd Prezesa Petrola.który uważa, iż wszyscy poza nim i jego pryncypałem to idioci, którzy nie zauważą, iż zostali okradzeni
Ninabor 5 / 83.31.41.* / 2012-03-03 16:18
Tak sie zalatwia drobny akcjonariat. Krauze nie jest jedynym przykładem. Takie szachrajstwa pozwoliły im zbudować imperia finansowe.
Kazik wiecie skad / 2012-03-03 16:05 / Tysiącznik na forum

No chyba, żę Rząd podziela pogląd Prezesa Petrola.który uważa, iż wszyscy poza nim i jego pryncypałem to idioci,

Niestety ale pewnie tak uważają.
Naród w większości (niestety) to prości ludzie ,którzy co 4 lata dają się robić w hu.., więc czemu rządzący mieliby się liczyć z kimś kogo łatwo omotać?
Gdyby zaczeli myśleć urny stałyby puste.
Brak uczestnictwa w tej żałosnej maskaradzie byłby dzwonkiem alarmowym dla włodarzy ,że społeczeństwo przestaje się dawać wodzić za nos.
Polecam film do obejrzenia :

http://www.youtube.com/watch?v=V5s9lw0llHQ&feature=related
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-03 15:04
i jeszcze drobna sugestia dla CBŚ i ABW, bierzcie się do roboty, zanim koledzy Krauzego wprowadzą poprawkę do kodeksu karnego, iż ściganie oszustów nie dotyczy Krauzego
producent wideł / 31.175.16.* / 2012-03-03 14:51
rada dla tych co nie chcą wyjść z akcji petrola trzeba zacisnąć zęby i sprzedać to gówno bo śmierdzi cały czas i zatruwa was i innych dookoła a poczujecie natychmiast ulgę i zdrowy rozsądek wróci ...
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2012-03-03 19:44
W 100 % zgadzam się z Tobą, miałem ten szajs, kilka m-cy temu sprzedałem ze sporą stratą. Obecnie jest mi o wiele lżej ( w kieszeni również)i nie biorę leków na depresję.
siła spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-03 13:31
Przekręt z Eco Energy polega na tym, iż do wyliczenia wartości Eco Energy zastosowano metodę według której akcje tej spółki wywindowano niebotycznie w gorę, zaś do wyliczenia wartości Petrola, którego akcjami zapłacono za transakcję zastosowano aktualny kurs giełdowy, który w ogóle nie oddaje wartości i potencjału tej spółki. Gdyby wartość Petrola liczyć tą samą metodą co Eco Energy to wtedy jedna akcja musiała by kosztować 250 złotych. Jeżeli Zarząd mówi, że miał ekspertyzę biegłych dotyczącą Eco Energy to ja się pytam, czy Ci sami biegli dokonali również wyliczeń dotyczących Petrola. W ten sposób dokonano przekrętu na szkodę akcjonariuszy o miliardowej wartości. Obrazek klaruje się coraz wyraźniej, zorganizowana grupa przestępcza i gigantyczne przekręty. Oczywiście ABW i CBŚ o niczym nie wiedzą , bo i po co. Niby dlaczego mają się narażać politycznym mocodawcom.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy