PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
geolog 2 / 159.205.103.* / 2012-03-03 13:19
Była okazja do wyjścia nie posłuchaliście.
Ryzyko jest bardzo duże, Masashi obejmuje akcje za darmo cześć "sprzeda" p. K. cześć za prawdziwe pieniądze nowym amatorom ryzyka.

Jeśli nie będzie komunikatu o opróbowaniu będzie kaplica.
Jeśli komunikat będzie wygra ten kto sprzeda na górce.

Nawet jak będzie opróbowanie pozytywne to nadal nie ma to wpływu na bieżącą sytuację OIL. Długi kanty masowa prpodukacja papieru- prawie na pewno będzie kolejna emisja tak czy owak.
Nikt gotówką za te papiery przecież nie płaci.
Płacą tylko naiwni na GPW>

Życzę Wam wzrostów naprawdę szczerze.
Ale nie liczcie na cud.
Cuda się nie zdarzają.
W najlepszym wypadku OIL może liczyć na wydobycie kondensatu nie wiadomo w jakiej ilości czy to będzie opłacalne jaka sytuacja polityczna w Kazachstanie i czy ktokolwiek z P. K. będzie chciał biznesowo współpracować.

Przecież on otoczył się grupą Tabacchi Masashi osobami trzecimi - produkacja papieru i obrót nimi odbywa się w zamkniętym kręgu. Kto poważny będzie chciał tam dołączyć?
Total ? Oni wezmą swoje mają zagwarantowane udziały w procentach. Nigdy nie zdecydują się na zakup OIL.
Musieliby mieć 51% aby na Walnym mieć gwarancję zaprzestania druku akcji i rozdawania za darmo.

Przy kolejnej emisji proporcjonalnie spadnie wycena 1 akcji. Nie ma się co łudzić. Nawet jeśli p. K. "obejmie" 25% akcji co to zmieni ? Przecież on je ma za darmo. Drugie tyle Masashi sprzeda na GPW ... to śmiech na sali.

Ja nie piszę dlatego że chcę odkupić taniej.
Oil przestał mnie interesować.
Martwi mnie tylko że Wy jeszcze macie nadzieję.
I że nie potraficie po męsku wyjść z tej inwestycji i kupić cokolwiek innego gdzie jest szansa na wzrost.
Są spółki których należy unikać.
Tutaj na wzroście jest taka masa akcji do wywalenia ze na zmianę trendu bym nie liczył.
sulejman / 83.10.9.* / 2012-03-03 11:13
Jakim trzeba być obłudnikiem ,żeby pisać że Rychu chce uciec, jak zwiększa ciągle zaangażowanie, a jak będzie miał już 25 % jak mówił to zobaczycie co się będzie działo , wtedy będzie kosmos...
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-03 12:09
chyba się urwałeś z choinki i gadasz głupoty, Krauze dotychczas obejmował wszystkie emisje i od razu opylał je na giełdzie oraz jako jedyny zarobił na tym, oczywiście kosztem tych, którzy mu uwierzyli i kupili akcje. Obecnie zwiększa zaangażowanie również naszym kosztem, gdyż niby kupuje akcje od Masashi, które dostało akcje za darmo. Ja bym tego nie nazwał zakupem, lecz zmianą stanu posiadania w ramach działającej w kręgu Krauzego zorganizowanej grupy przestępczej, mającej na celu różnego rodzaju kanty giełdowe
wac / 46.186.74.* / 2012-03-02 21:30
dżizus a wy tu ciągle nap........cie,że spada i spada ,i że rychu to taki i sraki. Jego cyrk jego małpy. Dajcie na luz.
KOLES116 / 2012-03-02 21:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kocham forum petrola patrząc na popularność to ma zawsze sporą ciekawe czemu ?? czu dlatego ze od dawna kurs spada i nie jeden tu umoczył i jest ciekawy co dalej?? czy żeby sie czegoś dowiedzieć ? ale to drugie to raczej nie wchodzi w rachubę szkoda tylko że ludzie nie potrafią albo pogodzić sie ze stratą i nie wypisywać bzdur typu jest ifo jutro pociąg odjedzie bo na to to nawet mój syn by sie nie nabrał co ma 8 miesiecy
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2012-03-02 20:47
Wkurzają mnie wasze niezbyt mądre wpisy, że wkrótce kurs pójdzie do góry, pytam się z czego ma iść z waszej naiwności w to inwestuje prezes? Nic więcej nie produkuje i nic w najbliższym czasie produkować, czy "wydobywać" nie będzie, więc naganiajcie z głową. Przecież możecie podać że OIL nabył fabrykę ołówków i wkrótce ruszy produkcja na chiński rynek, a jak zdobędzie sponsora, to także produkować będzie temperówki, kurs wówczas może przekroczyć 800 zł.
RYŚ 2 / 83.26.203.* / 2012-03-03 11:57
MOGĄ TEŻ NAPISAC,ŻE MAJĄ KONCESJE NA 20 LAT,NA WYDOBYCIE,JAK KOV,ALE WY MUSICIE MIEĆ W KIESZENI ZAROBEK,A NIE MARZENIA,UCIEKAĆ Z TEGO GÓWNA,JA KUPIŁEM MIDASA I ODRABIAM STRATY?????
radość / 46.112.122.* / 2012-03-02 19:17
dalej naganiacie na spadki a kurs prawie 2% do góry jakoś nikt nie panikuje piszecie tylko że bankrut że 5gr a bardzo prawdopodobne jest że taniej już nie będzie bo i tak cena jest śmiesznie niska już w najbliższym czasie będzie tylko północ i zostanie wam 5gr ale w kieszeni bo na nic więcej was nie stać
g / 178.159.193.* / 2012-03-02 18:41
Sprzedaje wasze udziały po 10zł...kupuje po 2 i następnie oddaje znowu wasze udziały za darmo żeby za niedługo odkupić prywatnie za bezcen i ostatecznie sprzedać na rynku regulowanym po mega informacji i "małym" podbiciu. Współczuje wszystkim naiwnym (tak...tak ja też pojechałem w dół na 50%) Ludzie otwórzcie oczy!
vivavivaldi / 83.10.140.* / 2012-03-02 17:09
Kaka2 zobacz ile spadło w ciągu roku ok.67%.Pozbądź się złudzeń.Zwróć uwagę od kilku sesji są robione próby dźwignięcia kursu za każdym razem coraz bardziej anemiczne.Rycho chce uciec to chyba jasne.Przeanalizuj Bioton(w porę uciekłem)to da odpowiedź co robić dalej.Uciekaj bo coraz trudniej o naiwnych.Skoki ok.5-10% nie są w stanie zrekompensować strat.Wg mnie tylko gra na krótko z małym zaangażowaniem kapitałowym może pozwolić odrobić straty.Dzisiaj start 2,70 i co?Skończy się na 2,61.W poniedzałek koniec sesji na 2,56. Sprawdź.
antywskaźnik / 62.152.142.* / 2012-03-02 16:37
na petrolu nigdy nie było wzrostów,od debiutu stracił 99,5%,petrol jest w agonii,myślę że do jesieni doczekamy ogłoszenia bankructwa,nie liczcie na to że akcje będą po 0,01 lub po 0,05gr,ten numer nie przejdzie,myślę że zbankrutuje na poziomie 1,2-1,7.
kaka2 / 2012-03-02 16:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kto sprzeda Petrola teraz... przegra życie podwójnie bo już wkrótce wzrosty będą do nieba :)
;;fr21; / 87.206.128.* / 2012-03-02 16:28
obyś miala racje
vivavivaldi / 83.10.140.* / 2012-03-02 16:14
Dzisiaj skończyłem tą nierówną walkę.Wyszedłem tracąc 20%.Sądzę,że spadnie w okolicach 1zł.
Życząc powodzenia optymistom jestem happy.
Krauze,Czarnecki,Kulczyk to dinozaury.Obserwując ich działalność na przestrzeni ostatnich lat to chyba my leszcze na tym interesie długofalowo nie zarobimy.Proste pytanie zadam. Kiedy będzie wypłacana dywidenda? Proszę o odpowiedź kompetentnego Członka Zarządu każdej firmy tych Panów.Lubię łopatologię koronkowa inżynieria finansowa była już w USA. Efekty znamy.
;;kr4' / 87.206.128.* / 2012-03-02 15:13
nikt tak naprawde nie wie jakie sa zasoby gazu łupkowego w polsce amerykanie wydali taka opinie nawet nie bedac w polsce bez żadnych badań nie da sie stwierdzic ile jest gazu same domysły
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2012-03-02 15:09
JESZCZE TU WSZYSCY JESTEŚCIE ??????????
KOLES116 / 2012-03-02 14:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polskie zasoby gazu łupkowego są niższe niż amerykańskie szacunki, ale wydobycie wciąż opłacalne - PIG (aktl.)
Polskie zasoby gazu łupkowego są, według najnowszych szacunków Państwowego Instytutu Geologicznego (PIG), wyraźnie niższe niż 5,3 bln m3 szacowane przez amerykańską Agencję Informacji Energetycznej - poinformował dziennikarzy Jerzy Nawrocki, szef PIG.

"Zasoby gazu łupkowego w Polsce będą wyraźnie niższe, natomiast wydobycie będzie wciąż opłacalne ekonomiczne" - powiedział Nawrocki, odnosząc się do wcześniejszych szacunków amerykańskich.

Pełny raport na temat szacunków PIG zostanie opublikowany 21 marca.

Według badań PIG, poszukiwanie gazu łupkowego jest bezpieczne dla środowiska.

"Gleba, powietrze, woda - wszystkie przebadane przez naukowców elementy środowiska są bezpieczne przy poszukiwaniu gazu z łupków, jeśli prace są prowadzone zgodnie z wymogami prawa" - napisał PIG w prezentacji.

PIG doszedł do takich wniosków na podstawie badania aspektów środowiskowych szczelinowania wykonanego w otworze Łebień LE-2H. (PAP
krakakaka / 79.190.135.* / 2012-03-02 14:15
kulczyk jakos normalnie zrobił oprobowanie i wydobywa a ten gamon cały czas mąci i oszukuje.tak od 5 lat i nie widac konca
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy