PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
aluk / 109.110.223.* / 2012-03-02 00:07
Za te oszustwo Krauzego powinni sie wziasc redaktorzy uwagi to zrobiliby porzadek tak jak z oszustami z sola tyle lat karmili spoleczenstwo trucizna a ten okrada i oszukuje na oczach knf i cba dlaczego nikt nie reaguje
oszukany przez Krauzego / 95.40.16.* / 2012-03-01 23:39
Pisałem o tym miesiąc temu i p. Krauze to potwierdził! On chce sprzdac miliard akcji bo wtedy spłaci długi i wycofa spółkę z giełdy! Kiedy Pan Tusk i KNF zajmą się okradaniem PO czyli Polskich Obywateli?
Pan Dymacz / 194.126.238.* / 2012-03-01 23:51
no nie wiem czy 1 grosz to nie za dużo. Dla spółek Krauzego giełda powinna uruchomić notowania w rozliczeniu na tysięczne i dzisiecitysięczne części grosza. Albo od razu wyje....ać to ścierwo pod cmentarz. Prościej będzie :-)
geolog 2 / 159.205.103.* / 2012-03-01 23:33
OIL zamiast w fazę produkcji ropy wszedł w fazę masowej produkcji warrantów subskrypcyjnych i akcji obejmowanych de facto za darmo.

Kiedyś - na początku 2011 emocjonoaliśmy się sprzedanem 1-2 mlnakcji osobie trzeciej.
Przy 2 mln już było dużo.

A teraz 44 miliony akcji na jeden z podpunktów.
A na kolejne... dalsze 20-30-40 mln akcji.

Zmianila się skala. Obecnie minimalnym pakietem jest 10 M czyli 10 mln akcji.
Wcześniej był 1 M.

Jutro jak tylko będzie przez chwilę na lekkim plusie lub koło zera ewakuować się i nie zaglądać przez tydzień do notowań.
Jak ktoś bardzo chce niech odkupi za tydzień.
Będą dużo tańsze.
geolog 2 / 159.205.103.* / 2012-03-01 23:36
Zagladne za miesiac na to Forum
zobaczymy czy coś się zmieni i czy kurs będzie jeszcze powyżej złotówki.

Pozdrawiam Starych Forumowiczów...
Mam nadzieję że się wyleczyliście...

Jeden już niestety w lepszym świecie...
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-01 23:33
To, że wartość Eco Energy wycenili na 118 mln złotych to pół biedy, to da się jeszcze wytłumaczyć, ale w tym samym czasie licząc identyczną metodą akcje Petrola były warte 118 mld złotych. Jeżeli więc zapłacono akcjami Petrola i przekazano 30% akcji spółki to przekręt jest ewidentny, zaś beneficjentem tego chachmęctwa jest Krauze, który teraz odkupuje akcje od Masashi po 2 zł z groszami. Przypominam, że Masashi jest instytucją niby finansową, która ma zarabiać. Ciekawe jak to robi , skoro kupuje po 10 zł , a sprzedaje po 2,38. Po prostu są uczestnikami przekrętu. Trzeba też dodać, iż skoro polskie służby są tak sprawne to może je lepiej rozwiązać, jakaś oszczędność będzie, a strata żadna
expert / 86.168.248.* / 2012-03-01 23:26
bankrut
wac / 46.186.74.* / 2012-03-01 22:43
Widze że do petrola podchodzicie maniakalnie a przecież najlepszą metodą jeśli w ogóle jest to pokazywanie się na zgromadzeniach i tam machanie szabelką.... Kiedyś wszyscy czuli się inwestorami nawet mi się tak zdawało(od 2009) ale straty ciągłe i pewien schemat działania dały mi do zrozumienia,że z Sabą poszedłem inną drogą i dostosowałem się do gry. Powolutku wyszedłem z dołka a teraz jest nawet ok.... Poczytajcie sobie o innych biznesmenach z naszej giełdy i przekonajcie się samarytanów jest niewielu aczkolwiek moim zdaniem kiedyś musi się skończyć ta masakra. Na pewno nie pomoże wam ujadanie i uzewnętrznianie złości, że nie zarobiliście bądź straciliście-ciekawe co gorsze.... Osobiście podzielam fakt,że numery z masszimi i tabaczimi należą do bardziej udanych i obnażają mechanizm ,który dla normalnych ludzi jest szokujący.... Czy walka z wiatrakami jest do wygrania.? Zostawcie RK z tymi wiatrakami chyba,że cały czas wierzycie... Pamiętajcie- rywal zna karty i jest bezwzględny.
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-01 23:39
nie masz racji, okazuje się , że w internecie jest siła, której boją się rządzący. Trzeba głośno mówić o złodziejach, oszustach i przekrętach oraz tych którzy ich wspierają. Wcześniej lub później przyniesie to skutek. Najgorszą sprawa jest milczenie. Niech każdy pyta publicznie, przy każdej możliwej okazji, kiedy rząd przestanie chronić Krauzego i jemu podobnych. Kiedy Polska stanie się prawdziwym państwem prawa. Zobaczymy jak długo jeszcze rząd będzie rżnął głupa
wac / 46.186.74.* / 2012-03-02 00:41
Zgadzam się z Tobą, ale świat jest tak zorganizowany i całego go nie uleczysz. Komuniści pozostali w naszych szeregach tylko, że w garniturach dlatego prawa nikt nie ma ochoty zmieniać....Odnośnie oila -walczyć trzeba mając prawników, samą chęcią i goryczą nic tu nie wskórasz... Przyszłość oila zależy od opróbowania, jeśli będzie pozytywne a RK będzie miał ponad 50%(do czego zmierza) to szansa na odrobienie ewentualnych strat duża. Miesiąc,dwa i sprawa ujrzy światło dzienne. BIOTON powoli podnosi się z kolan...
geolog 2 / 159.205.103.* / 2012-03-01 22:37
Cena bazowa za Akcje Eco wyniosła 118.003.200 PLN (tj. 38.400.000 USD). Petrolinvest jest ponadto zobowiązany do uiszczenia na rzecz Masashi dodatkowych płatności z tytułu nabycia Akcji Eco, tj.:premii bonusów i innych prezentów.

W sumie pewnie tego będzie na całą nową emisję.
Obejmowaną tylko za gotówkę.

Ładna mi gotówka.
Jutro -5 do -10% albo lepiej.
Ale mogą też wywindować na mały plus i masakra w następnym tygodniu.

Zawsze wierzyłem w Petrol.
A teraz cieszę się że od dawna nie mam akcji.
Może kiedyś kupię jak już skończą drukować.
cie kawo stka / 46.186.95.* / 2012-03-01 22:50
cie ka we... szybki jestes.
geolog 2 / 159.205.103.* / 2012-03-01 23:06
http://www.gpwinfostrefa.pl
Tam najszybciej są dostępne komunikaty.

Kiedyś wierzyłem w OIL.
Wierzyłem w dobre intencje. Wierzyłem w sukces.
Teraz niestety wierzę że skończy się to tragedią.
Posiadaczy akcji.

Kolejna emisja to będzie już liczona w setkach milionów akcji.

Mechanizm już znamy jest prosty i skuteczny.

Do tego samego schematu podstawia się tylko inne zmienne.

Najśmieszniejsze jest sformułowanie Bazowa Cena Emisji.
To pokazuje jak emitent ma gdzieś prawo.
Zamiast dokonać obniżenia kapitału akcyjnego i zdewaluować cenę nominalną Petrola od razu do 10 groszy to robi takie podchody.

De facto akcje są sprzedawane - właściwie to złe słowo - lepsze to przekazywane - po cenie rynkowej.

Równie dobrze można by Eko wycenić na 2 miliardy i napisac że kupują Petrol po 10 złotych.

Ale tak to bardziej realnie brzmi. Kilka spółke które dostały Koncesje na POSZUKIWANIE gazu łupkowego z 0,5 mln zostały przeszacowane na 200 mln.

A Petrol z 10 przeszacowany na 2,58 (dane historyczne) bo pewnie w momencie obliczania premii i bonusów będzie grubo poniżej 2 złotych.

Wszyscy łudzą się że zaraz komunikat że jest ropa.
A tutaj komunikat o zwołaniu NWZA i kolejnym dodruku.
Czy widzicie związek między kursem OIL na GPW a ilością akcji w obrocie ?

Po komunikacie o zwołaniu NWZA kurs spadnie o 20% bo wszyscy już będą wiedzieć o co chodzi.

Człowiek ma marzenia chciałby coś zmienić w swoim życiu. Potem już tylko odrobić straty.

Zawsze jest możliwosć że OIL pójdzie na 10 złotych.
Ale naprawdę nie zanosi się na to.
Dużo bardziej jest prawdopodobny kurs 0.xx

Ja zastanawiam się tylko po co p. K. udzielał wywiadów. Nawet mu współczułem. Ale tylko przez chwilę. Po raporcie 12/2012 współczuję akcjonaruszom.

Oczywiscie będą też podbitki i pozytywne komunikaty jak zawsze.

W Petrol się nie inwestuje. Tutaj się tylko spekuluje jak na walucie lub indeksach.
Problemem jest tylko to, że ci po drugiej stronie są szybsi i lepiej poinformowani.

Jedyna metoda to niekupoanie akcji OIL.
Tej produkcji nie skupować.
Kiedyś moim marzeniem było mieć 100 000 akcji OIL i nie mogłem się zzbliżyć do tej wartości choć byłem stosunkowo blisko.

Czuję że niedługo będę mógł kupić pół miliona
Tylko po co.
cie kawo stka / 46.186.95.* / 2012-03-01 22:36
http://www.petrolinvest.pl/pl/aktualnosci/zmiana-stanu-posiadania-akcji-18.html
j123 / 46.134.222.* / 2012-03-01 21:53
Może wcześniej 20.03.2012 wyniki za \V kw.
sila spokoju / 87.207.23.* / 2012-03-01 21:47
Obstawiam, iż w granicach 4 tygodni dowiemy się o kolejnym Walnym w celu uchwalenia nowej emisji akcji. Zarząd i Rada Nadzorcza musi z czegoś żyć. Pensje oraz nagrody wymagają kasy. Okazuje się, iż koncepcja na wypłacanie horrendalnych nagród, bez względu na efekty pracy to nie tylko żywioł Ministrów PO, ale również koncepcja Krauzego. W końcu koledzy, to dzielą się pomysłami, jak orżnąć kraj albo bliźniego
j123 / 46.134.238.* / 2012-03-01 20:51
to dla chcacych kupic petrola ;
"Ludzie tracą rodziny przez wasze oszustwa, majątki całe przez obietnice bez pokrycia.
Popadają w depresję patrząc jak dorobki całego życia znikają na ich oczach.
Odbierają sobie życie bo wszystko stracili rodziny domy pieniądze..
Czy nie gryzie was sumienie?
Wasza cała uwaga skupia się na kolejnych emisjach i tym jak je upchnąć.
Wykorzystujecie naiwność ludzi wykorzystując media korzystacie z każdej okazji by wepchnąć w rynek kolejne ..chcemy..zrobimy.. wszystko w czasie przyszłym.
Jak mówi Pani z relacji a potwierdził Pan Krauze.
"jeśli inni inwestorzy , sprzedają akcje, to mają do tego suwerenne prawo."
I właśnie po to powstała Masaszi by nie musieć sie spowiadać dlaczego sprzedają.
Oczywiście jest też inny powód ale o tym pisałem w mailu na który nie raczyliście odpisać.
W przeszłości takimi spółkami były:
Advastor Services Ltd
Nihonswi AG
Transcontinental Fund Ltd
Landsgate Marketing Ltd.
Raycliffe Resources Ltd.
Tabacchi Enterprises Ltd.
Masashi Holdings Ltd.
Dlaczego Masaszi "kupuje" po 10 sprzedaje po 2,50?
Nie robi tego charytatywnie jak powiedziała Pani z relacji.
Moje zdanie jest takie sprzedaje bo nie kupuje po 10zł ale za koszt otwarcia spółki +łapówki+koncesje cena za akcje to kilka groszy.

Kiedy zaczniecie być szczerzy z inwestorami i rozmawiać z nimi a nie traktować jak dawców kapitału i jeszcze się z tego beszczelnie naśmiewacie.
Zacznijcie nas traktować na równi a może odzyskacie wiarygodność.
I przeproście ludzi którzy stracili wszystko bo nie oddacie im rodzin majątków a już na pewno życia."
Oszust nr.1 / 178.36.201.* / 2012-03-01 21:28
Może to odbiega od tematu ale afera solna pokazuje jak się w PO-lsce ludzie bogacą.Nieuczciwi biznesmeni już dawno powinni siedzieć w kiciu i wpieprzać przez cały pobyt produkty odpowiednio "POsolone"
Oszust nr.1 / 178.36.201.* / 2012-03-01 21:29
A Masacchi okropnie deklarowało inwestycje gotówkową w Petrola a sprzedaje jego akcje,śmiechu warte.
Wiesław Kosiorek Zabłudó / 194.126.238.* / 2012-03-01 19:51
Czy stopa zwrotu będzie dwucyfrowa po emisji kolejnych 500 mln akcji przez Pana Prezesa Zygmunta Krauze? Myślicie, że jest już dobry czas na zakup pokaźnego pakietu? Rozważam jako inwestycję długoterminową z godziwą stopą zwrotu. Proszę tylko poważne odpowiedzi.
drobny inwestor / 31.61.128.* / 2012-03-01 21:17
Bardzo poważnie Panie Inwestorze, od jak dawna obserwuje Pan tą "spółkę", myślę że od niedawna, a jeżeli tak, to obserwuj Pan Spółkę a nie "spółkę" i to tyle. Myślę że zrozumiał Pan sens mojego wpisu.
j123 / 46.134.238.* / 2012-03-01 20:31
Zakup akcji tej spolki to szalenstwo,to tredowate akcje,kupisz za jakis czas nadrukuja tony nowych ,cena zawsze spadnie,
gh / 46.134.238.* / 2012-03-01 19:21
Spolka nie ma nawet dodatnich przeplywow pienieznych ,mimo tego nie przeprowadza restruktoryzacji.Wszelkie wplywy gotowkowe sa pzejadane na biezaco .spzedaja troche akcji jesst kasa na propagande,Jest propaganda jest kasa.Koleczko sie kreci.
n.... / 164.127.45.* / 2012-03-01 19:01
myślę że jest tu gro frajerów co dali się wy.....ć i jeszcze się łudzą że z tej dziury coś tryśnie, rozczarowanie tym co tu się dzieje irytuje niektórych do tego stopnia że ukarali by winnych lecz nie siebie był tu taki lecz stał się niewidzialny.
Oszust nr.1 / 178.36.201.* / 2012-03-01 17:29
Ale za to takiej dziury w ziemi jaką Petrol ma, to nie ma nikt,NIKT!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy