PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
...,... / 46.134.185.* / 2012-01-06 12:48
Wszystko wygląda na to , że będzie zwała na maxa.
producent wideł / 46.112.142.* / 2012-01-06 12:48
na pewno drugi bioton i w ten sposób ograbienie wszystkich w majestacie prawa kto chętny dać kasę to jego wola buhahabuhaha
inwestor mający nadzieję / 95.40.140.* / 2012-01-06 12:38
ponieważ wiedziałem o tym wcześniej. Dlatego proszę zarejestrujmy się i przyjedźmy na to Walne Zgromadzenie aby wykrzyczeć prawdę o oszustwach p. Krauze! Informujmy prasę, radio i telewizję oraz KNF i Prokuraturę o tym, że p. Krauze zarabia na emisji akcji, a nie na szukaniu i wydobyciu ropy i ciągle kłamie, okłamuje akcjonariuszy! Dlaczego nie ponosi za to żadnej kary? Gdzie jest KNF?! Niestety okazało się że miałem rację pisząc o tym, że te wzrosty i obroty są przygotowaniem do nowej emisji akcji! Jedźmy do Gdyni na Walne! Zablokujmy nowe oszustwa!
armani / 2012-01-06 13:07
tylko pozew zbiorowy w sądzie moze przyniesc efekt
[ jek niedawno w BRE BANKU
Byno / 83.24.3.* / 2012-01-06 12:53
tak masz rację kolejny przekręt. My akcjonariusze powinniśmy mieć coś do powiedzenia w tej sprawie w końcu już sporo osób w Polsce zostało oszukanych. Jest nas Polaków ok. 38mln ludzi i Polak Polaka oszukuje, dlatego powinniśmy skończyć z tym i na swoim podwórku zrobić porządek. Ten ostatni skup to tylko podpucha aby znów oszukać. Myśle że będą do wza robione nieprzewidywane ruchy na akcjach, nie zdziwie się że w poniedziałek będzie spadało bo powinno ale będą akcje podkupowane aby dalej piąć się w górę i tak do wza. Mimo to powinno się blokować oszustów bo spadki od debiutu. Ludzie w nas jest siła i zróbmy coś aby powstrzymać wydawanie naszych pieniędzy na inne cele niezgodne z obietnicami. Niedotrzymywanie obietnic powinno być rozliczone karnie i konfiskatą majątków.
MA.EK / 80.54.192.* / 2012-01-06 12:14
Ustalone walne jest na jeden dzien?TAK?ostatnio było na dwa dni-to co oni są pewni że w pierwszy dzień przegłosują zwiekszenie akcj.Co benda mieć już wiekszościowy pakiet na walnym.NIEROZUMIE TEGO.Może te akcje w tym tygodniu były skupowane pod walne-bo obroty były duże,a ktoś skupował cały czas.TO BY BYLO SWIATEŁKO W TUNELU- A JAK NIE TO LIPA NA CAŁEGO
kaka2 / 2012-01-06 11:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale po co ten płacz i zawodzenie?
Przecież o NWZ słychać już było od co najmniej od 2 tygodni. Teraz ogłosili to w końcu oficjalnie. Naprawdę myślicie że to ludziki z ulicy kupili te miliony akcji? :))))))))
Krzycho 100 / 178.37.7.* / 2012-01-06 11:24
A to polecam inne ciekawe artykuły:http://www.parkiet.com/artykul/1153153-Zonglowanie-kapitalami--czyli-cwiczenie--z-Biotonu-i-nie-tylko.html
Krzycho 100 / 178.37.7.* / 2012-01-06 11:17
Przeczytałem sobie wywiad z płezesem w Parkiecie.Poniższy cytat najbardziej mi się podobał:
Akwizycje spółek posiadających koncesje na gaz łupkowy są rozliczane akcjami, co w rzeczywistości nie powinno mieć wpływu na kurs akcji, gdyż ze zwiększeniem ich ilości pojawiła się ogromna wartość w aktywach z dodatkowym potencjałem do wzrostu. Taka forma płatności jest optymalna dla spółki, gdyż nie wpływa na naszą pozycję gotówkową. Ogromny potencjał tych nabywanych aktywów w pełni rekompensuje przeprowadzone emisje akcji.

Na ich pozycje gotówkową nie wpływa na pewno (gówno na koncie),a jak wpływa na naszą pozycje?
Byno / 83.24.3.* / 2012-01-06 11:12
uważam że powinni pójść siedzieć za te przekręty. Nikt nie powinien kupować tego syfu aby zadławili się tymi akcjami. Prognoza na przyszłość 1gr=1mln akcji i promocja 10mln akcji biotona
Akcjonariusze powinni się zorganizować i ostrzegać innych aby nie kupowali.
Krzycho 100 / 178.37.7.* / 2012-01-06 10:58
Pożegnałem się ze spółką przy kursie 2,74zeta.Trochę smutno,straty spore,do domu wróciłem,cenę akcji sprawdziłem-3,12 żal mi się zrobiło,że tak się porobiło.Potem wieczór nastał chłodny,wiatr dmuchał straszliwie,pomyślałem sobie,że wiatraki tak się kręcą,że w poniedziałek kurs na 4 zeta wykręcą.Spać poszedłem smutny,koszmarów bez liku,rano sobie wstałem mega info przeczytałem:-)A przecież płezes obiecał,że dodruku akcji nie będzie!obiecał!
stara nudna p********** / 46.186.75.* / 2012-01-06 11:39
no, ale sytuacja jest "dynamiczna" i pozostawanie biernym w tych okolicznosciach przyrody dziala na szkode (no wasnie czyja szkode?)
petrollova / 78.88.49.* / 2012-01-06 10:56
a tu jak na dłoni prezesa , ze sztuczny dym i pompa i do oporu dla ulicy papier (ostatnie dwa zdania)

P.: Właśnie kurs akcji pańskiej firmy jest dziś przedmiotem wielu kontrowerji. Skąd te spadki?

B.Le G.: Przyczyny są niezwykle złożone. Można powiedzieć wręcz o splocie rozmaitych czynników. Weźmy sobie chociażby aspekt prądów termicznych. W chwili obecnej spółka dysponuje jednym z najgłębszych odwiertów na świecie. Ponad 6 kilometrów pustej przestrzeni siłą rzeczy musi wywierać wpływ na otoczenie, zwłaszcza w połączeniu z zasysającymi prądami powietrznymi, których przyczyną jest ekstremalna temperatura na dnie odwiertu. Już dziś pracownicy zmuszeni są nosić specjalną odzież roboczą. Zwykłe spodnie natychmiast zsuwają się aż do kolan, bądź nawet niżej. Przyznam w sekrecie, że nawet platynowy, wysadzany brylantami pas prezesa RN nie podołał tym obciążeniom. W takich warunkach naturalny jest więc spadek kursu, ściśle związanego z odwiertem. Można się wręcz cieszyć, że kurs nie został zassany jeszcze niżej!
Krzycho 100 / 178.37.7.* / 2012-01-06 11:01
Uśmiałem się do łez!Poczytałem sobie też forum Petrola na StockWatch.pl-to prawie jak dobry kabaret-zwłaszcza wpisy Irfy-ego.
Krzycho 100 / 178.37.7.* / 2012-01-06 11:02
Bardzo fajna tam historia jest o cyprusie co do Polski przyjechał i nabył super spółkę z koncesjami na gaz głupkowy.Owa firma jakże majętna a nawet strony www w internecie nie ma.
petrollova / 78.88.49.* / 2012-01-06 10:51
słupy nie dość , ze muszą wyjść na czele z rychem plus masachi z akcji to pilnowały do bólu a długi do spłaty już w marcu , sama ulica tego nie odbierze a pon zapowiada tratowanie się wzajemne albo banda weźmie się za pilnowanie tego co już ugrali puls podciąganie na dymie i wrzuta ;]
producent wideł / 31.175.55.* / 2012-01-06 10:46
po przeanalizowaniu sytuacji moim zdaniem trzeba uciekać z jak najmniejszymi stratami o ile się da .porzućcie wszelkie nadzieje o bogactwie to nie dla nas to tylko dla wybranych i ta prawda niech dotrze do wszystkich małych na tym papierze bezwartościowym .tu jest tylko gra spekulacyjna i to tylko w ciągu sesji i nic więcej życzę udanego dt i to wszystko....
asaliah / 2012-01-06 10:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli to kogokolwiek pocieszy to kupię 100 akcji aby wybrać się na WZA.
kielich / 2012-01-06 11:28
asaliach to nie sa zarty brac lamiaca z zachodniej Polski leoniego itrza sie organizowac
teyylik / 164.126.181.* / 2012-01-06 10:03
Witam.Czytając poniższe wpisy i wyroki można przypuszczać że w poniedziałek otworzy się na co najmniej -10% a zakończy około -25%.
KOLES116 / 2012-01-06 10:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
moim zdaniem otworzy sie na plusie i bedzie szedl dalej nawet jesli to prawda to beda chcieli podbic o sporo na czym oczywiscie da sie zarobic
asaliah / 2012-01-06 09:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Drodzy inwestorzy. Wiem że nie należy podejmować decyzji na podstawie wpisów na forum, ale zlitujcie się, mamy długi weekend, wejdzcie na forum Petrola na StockWatch.pl i poczytajcie naprawdę merytotycznych wpisów o naszej Perełce. To nic nie kosztuje i tak sami podejmiecie decyzje.
kolaps / 78.156.183.* / 2012-01-06 12:58
koles przestan naganiac na swoja strone.spadaj na bambus bo juz mnie wkur...
asaliah / 2012-01-06 14:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Koleś jeśli masz do mnie jakies problemy przyjedz na WZA i nie p****... że Cię wkur... tylko miej odwagę i się staw kozaku. Znając życie nie przyjedziesz bo zostało Ci tylko forum żeby sobie ulżyć. Powodzenia w inwestycjach - naprawdę szczere.
Krzycho 100 / 178.37.7.* / 2012-01-06 11:03
Polecam to forum,można się nieźle uśmiać!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy