PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
ksiądz / 31.60.103.* / 2011-12-28 14:16
drukują 100000000akcji
Krzycho 100 / 77.254.25.* / 2011-12-28 14:13
Emisja obligacji,bo też płezes o tym mówił...,a kto by je kupił,to już te greckie cuda więcej warte...
Radek 2008 / 2011-12-28 14:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nigdzie nie ma takiej informacji. Nie będzie już dodruku akcji. Naganiacze, którzy posprzedawali z dużą stratą chcą zbić kurs jak najniżej żeby ponownie odkupić ale znacznie niżej i dużo zarobić.
Krzycho 100 / 77.254.25.* / 2011-12-28 14:11
Aha,jak płezes powiedział,że nie będzie dodruku akcji to Ty mu wierzysz,tak??? Jak mówił o wynikach opróbowania w tym roku i debiucie w Londynie do końca 2011 to też mu wierzyłem.Nie będzie dodruku akcji,firma jest spłukana,poszło 40 mln akcji,które miały być na uruchomienie wydobycia a wydali je na firmy INKO i kłoncesje gazu głupkowego.Dalej im wierzysz???
teyylik / 109.243.216.* / 2011-12-28 14:02
Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie jest ten komunikat Petrolinvestu o planowanym dodruku miliarda akcji?Dzięki z góry za informację.
PanJan / 87.205.21.* / 2011-12-28 14:25
Nie ma takiego info, bo to wielka ściema naganiaczy. Obecnie w obrocie jest około 130 mln akcji, więc dodruk ośmiokrotności tej liczby jest absurdem, który zrodził się w chorej głowie naganiacza.
Fany / 31.60.103.* / 2011-12-28 14:02
Jest pakiet 4678949akcji będzie imfo
Radek 2008 / 2011-12-28 14:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdzie ten pakiet Panie kolego?
Ratownik77 / 83.28.162.* / 2011-12-28 13:32
Ludzie !!! Nie rozumiem Waszego rozżalenia , każdy z Was widzi od samego początku co się tutaj dzieje , kierunek jest tylko jeden. Były chwilowe spekulacyjne podrygi i nic więcej. Pamiętam wielki lament jak spadało do 20zł...potem zachwyt jak podskoczyło w okolice 50zł...i jęk zawodu jak wróciło na 20 i spadło na 10... Pytam sie: kto z Was jest zdziwiny tym co się dzieje ??
inwestor mający nadzieję / 77.114.115.* / 2011-12-28 13:23
ostrzec innych, którzy tak jak my nie mają już akcji, aby nie dali się nabrac i nie kupowali tej emisji 1 miliarda akcji powyżej ceny 1gr-10gr za akcję! Poza tym pytamy głośno przy udziale mediów dlaczego za NASZE PIENIĄDZE p. krauze kupuje ECO i co się stało z kilkoma miliardami złotych które powierzyliśmy p. Krauze? Gdzie trzyma te pieniądze? Na Walnym Zgromadzeniu trzeba poprosic dziennikarzy, aby ujawnili całą prawdę o p. Krauze tak, aby nie mógł sprzedac tej emisji 1 miliarda akcji! I oby jak najszybciej cena spadła do 1gr-10gr, gdyż wówczas będzie p. Krauze musiał ujawnic prawdę o kondycji spółki! Poza tym pora, aby wierzyciele zlicytowali pozostałe firmy p. Krauze: Polnord, Bioton, Aseco, Prokom, Osiedle Wilanowska itd. gdyż nie może byc tak, że okradł nas na miliardy dzięki kłamstwom o Petrolinveście, teraz doprowadzi do bankructwa i dalej będzie za nasze pieniądze udawac bogacza, którym został dzięki nam, oszukanym inwestorom! Jedziemy na Walne Zgromadzenie i żądamy ujawnienia prawdy o przekręcie pt. Petrolinvest i blokujemy emisję miliarda akcji, aby uchronic innych przed podstępem, na który sami daliśmy się nabrac!
Dariusz Gorski / 188.137.52.* / 2011-12-28 14:00
Zgodnie z prawem RP, osoba prowadząca spółkę S.A., działając w imieniu akcjonariuszy, może zostać postawiona w stan oskarżenia z powodu działań na szkodę akcjonariuszy i dziwię się, że prokuratura jeszcze się tym nie zajęła ( póki jest co spieniężyć)
PanJan / 87.205.21.* / 2011-12-28 14:00
Rozżalony kolego, skoro nie masz już akcji Petrola, praktycznie nie masz żadnych praw z nimi związanych, w tym również prawa do zabierania głosu na Walnym. Swoimi wypowiedziami siejesz tylko zbędną panikę i robisz wiele szumu, a i tak żadnych działań nie podejmiesz... Takie pseudo troskliwe gadki, zmierzające do rzekomego wyjaśnienia sprawy Petrola działałyby tylko na szkodę akcjonariuszy, więc nie licz na poparcie tych, którzy akcje mają, bo nikt we własne gniazdo robić nie będzie:)Osoby, które zapominają o specyfice giełdy rzeczywiście mogą czuć się oszukane przez Ryszarda K. Niestety jednak, grając na GPW, trzeba się liczyć z możliwością ponoszenia strat. Pomijam fakt, że przedstawiciele Petrola wykazują niedostateczną rzetelność w przekazywaniu informacji, a zwłaszcza w dotrzymywaniu zapowiedzianych terminów. Niemniej jednak akcjonariusz powinien być przygotowany na różne warianty rozwoju sytuacji... Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że na giełdzie można stracić maksymalnie 100%, a zyskać o wiele więcej.Zwłaszcza początkującym graczom odradzam jednak inwestowanie kwot, których utrata może znacząco pogorszyć ich stan życia.Inwestujcie z głową!!! Na nadchodzący rok życzę wielu zysków wszystkim inwestorom.
piko76 / 83.11.72.* / 2011-12-28 13:20
juz dobrze to tu nie bedzie.
współczucia dla tych co za pare stówek kupili
ja miałem po 6 zł
Krzycho 100 / 77.254.25.* / 2011-12-28 13:17
Siedzi teraz Rysio i drugi misio nad dziurą w Kazachstanie i myślą...,czemu się nie dokopaliśmy do ropy z drugiej strony Ziemi???czemu???przecież byłoby bliżej!
inwestor mający nadzieję / 77.114.115.* / 2011-12-28 12:52
Tak jak pisałem w ubiegłym tygodniu, kiedy wszystkie akcje Petrolinvestu sprzedałem, teraz czekam na przedział 1 grosz-10 groszy aby kupić za wszystko co mam po sprzedaży powyżej 2.5zł za akcję, bo tylko wtedy będzie szansa na zarobek. Jeżeli w 2012r, będzie emisja 1 miliarda akcji, to łatwo policzyc, że gra toczyć się będzie w okolicy 1gr-10 gr za akcję! Ja spokojnie czekam i raz jeszcze apeluję, aby jak najszybciej obniżyc kurs do przedziału 1gr-10 gr, bo ta polityka spadku o 3% dziennie pozwala panu Krauze co dzień zarabiać po kilka milionów złotych na takim uśpieniu naszej uwagi! Gdyby kurs już dziś spadł do 1gr-10 gr wówczas od razu dowiedzielibyśmy się jaka jest kondycja firmy i kiedy będzie ogłoszona upadłość, bo w Gdyni już jest bardzo głośno, że wierzyciele już to zrobili albo że czekają na tę emisję 1 miliarda akcji w 2012r. oczywiście z ceną 10 zł za akcję, bo wtedy p. Krauze sprzeda ten miliard akcji po 10 zł (za to kupi firmę Złodziej Roku S.A.), spłaci zobowiązania i ogłosi upadłość, ale z długiem powiedzmy 10 tys zł,ale nie miliard złotych! I tym sposobem spłacimy wszystkie długi p. Krauze, a on dodatkowo na przekręcie z Petrolinvestem zarobi na nas drobnych uczciwych inwestorach kilka miliardów złotych i będzie wszędzie przedstawiany, głównie przez tygodnik polskich pseudo-celebrytów "Wprost" jako bogacz. Pisałem od dawna, że p. Krauze wie, że przy cenie 4zł za akcję wszyscy sprzedadzą akcje i mu uciekną więc teraz on musi dodrukować ten miliard akcji, aby zakończyć dramat, spłacić długi i w porozumieniu z KNF wprowadzić na gpw nową wydmuszkę do okradania Polaków.
kzsjsdk / 91.94.150.* / 2011-12-28 13:13
Jak OIL spadnie do ceny groszowej tak jak Bioton to nie ma sensu tego badziewia kupować bo szkoda bez sensu trzymać kasę,jak nie stracić. W tej chwili dziwię się,że ktoś kupuje OIL
kjshdj / 91.94.150.* / 2011-12-28 12:42
W tej chwili panicznie OIL szuka kogoś kto przejął wiercenie, bo przy takiej głębokości nie ma pojęcia o wierceniu,szuka wspólnika żeby mu wywiercił ujęcie ropy (o ile ona tam jest)na kredyt. Takich wykonawców szukał w PGNiG i w Totalu,ale oni się wycofali z tego interesu bo przeczuli czym to pachnie. Teraz rudy został sam i jest bezradny, nabrał kredytów w PKO BP i tak z nimi zostanie
Byno / 79.191.35.* / 2011-12-28 12:41
jak pokaże się 1 z przodu to zrobi się nasilenie podaży i grosze bardzo szybko wejdą.
Kiedy jest nowe walne ? ponoć mają wkrótce ogłosić nową emisję akcji i to chyba ok. 1 mld., ciekawe czy po 10zł a sprzedaż jak zwykle po kursie notowań.
producent wideł / 46.112.172.* / 2011-12-28 12:25
ten gnój był już bity deptany spalany rozrzucany na widły brany i co jeszcze można wymyśleć . no to gada na widły i za burtę .../_/_/
asaliah / 2011-12-28 12:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No co TY widłowy, Perełkę za burtę, musiał byś przeprowadzić redukcję w swojej firmie, na kim wieszano by psy, z kogo by się śmiano w polskim biznesie, nie Petrol musi być dla Ciebie, dla mnie i dla wszystkich. Aż łezka zakręciła mi się w oku na myśl że Rysiu mógłby pozbyć się Perełki.
producent wideł / 46.112.172.* / 2011-12-28 12:49
na tym gnoju to jeden ruch ino szybki coby nie mieć sentymentów . szybko zawiesić kurs i od 1 gr wtedy można się zastanawiać
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2011-12-28 12:12
Nie ścina się gałęzi na której się siedzi. Zarząd OILa zapomniał o tym i efekt widoczny nie ma kasy do wzięcia. Jeżeli sztucznie kursu nie podniesie się,to naciąganie inwestorów nic nie da,widać to ostatnio po obrotach OILa.
zwykły łoś / 89.239.127.* / 2011-12-28 12:26
Powiedz to tym co do dzisiaj trzymają Bioton kupiony po 0.33 przy mega info o miliardowych kontraktach. Sam go wtedy kupiłem i na całe szczęście w ostatniej chwili za tyle samo wypchnąłem, bo akurat pilnie potrzebowałem siana. Do dzisiaj bogu dziękuję, że coś mnie wtedy tknęło...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy