PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
MK PETROL / 157.158.32.* / 2011-12-16 11:19
"Szanowny Panie,

W odpowiedzi na pana pytania uprzejmie informujemy:
1) Na Kontrakcie OTG kontynuowane są prace przygotowawcze do rozpoczęcia opróbowania odwiertu Shyrak -1.
2) Wprowadzenie Silurian Hallwood na giełdę planowane jest na 2012 rok. W listopadzie tego roku Silurian Hallwood przeprowadził emisję prywatną skierowaną do inwestorów w Londynie, a środki z tej emisji przeznaczone zostaną na wykonanie pierwszych odwiertów, określenie zasobów i w konsekwencji zbudowanie wartości spółki przed debiutem giełdowym.

Z poważaniem

Relacje Inwestorskie
PETROLINVEST S.A.

-----Original Message-----
Sent: Monday, December 12, 2011 10:54 AM
To: relacje.inwestorskie@petrolinvest.pl
Subject: zapytnie Petrolinvest
Importance: High

Witam,

Mam kilka pytań do Państwa
1. Czy ruszyło już opróbowanie Shyraka ? Domniemam, iż od połowy września 2011 (założenie rur okładzinowych) do prawie dziś ( grudzień
2011) nic na strukturze się nie działo

2.Czy znany jest publicznie / wyznaczony jest debiut Siluriana na AIM w Londynie ?

Z góry dziękuję za odpowiedź
MK"

-----------------------------------------

Co o tym sądzicie?

Debiut Siluriana na AIM w 2012 to oczywisty wałek ( miał być 2011).
Moje pytanie brzmi czy wogóle zaczęli już opróbowanie?
MK PETROL / 157.158.32.* / 2011-12-16 14:08
Zrobiłem zrzut ekranu, zasłoniłem e-mail /jakby ktoś kwestionował informację

http://www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-EHMMFMAY.jpg
Darek_Wroclaw / 80.187.33.* / 2011-12-16 17:33
To nie bylo konieczne, ale dzieki za potwierdzenie autentycznosci
dialm / 2011-12-16 10:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kiedy wiedzmy beda trzesly rynkiem po 15.00???
Byno / 79.191.29.* / 2011-12-16 10:44
Spada bo obszczymury źle zarządzają. Powinni ogłosić już upadłość. Nie ździwiłbym się jak by na walne ktoś wrzucił kilka granatów.
andyk / 194.169.228.* / 2011-12-16 09:55
Na giełdach spadki, Petrol za dodrukowane akcje kupuje udziały w nic nie znaczących na dzisiaj spółkach( może kiedyś będzie to coś warte?), więc cena musi spadać. Dla nas jedyna nadzieja, że będzie dobre info z Kazakstanu, Z drugiej strony KOV już wydobywa i to coraz więcej, podpisuje umowę w Nigerii i też spada???
Taki rok, może następny będzie lepszy.
Czego wszystkim i sobie życzę.
sacpio / 188.137.72.* / 2011-12-16 09:01
petrol akcje sprzedaje i owija w sreberka
mirco0 / 77.254.6.* / 2011-12-16 08:51
Sam sporo wtopiłem ale mam pytanie która spółka ma stałe wzrosty..? nawet taki kghm leci...
Jestem na tym forum ładnych parę miesięcy od 10,7 zł i czytam ciągle te same wpisy tych samych ludzi.
Zgadzam się z wieloma wpisami ale nikt nie kazał nam kupować...przecież tylko liczyliśmy na zysk a nie stratę czyż nie nieprawda ?
Byli tu i Leoni i agusia i tacy jak zeno i ksiądz czy też buhha i co Krauze dalej drukuje i drukuje.......A MY RUPTA SWOJE.......
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT WAM I SOBIE
....M / 80.54.192.* / 2011-12-16 08:44
udziały w eko kupili za106milionow zł.zapłacili akcjami po 10zł -to jest 10600000tys akcj ,a nie 36 milionow akcj.NIE ROZUMIE TEGO
nawigator / 188.147.25.* / 2011-12-16 09:02
Zapłacili akcjami po 10 zł. a następnie wyrównali akcjami do ceny rynkowej i wyszło 36 mil. akcji za 106 mil zł.czyli 2.95 za jedną akcję.
j123 / 46.134.220.* / 2011-12-15 23:37
http://www.parkiet.com/artykul/1153153-Zonglowanie-kapitalami--czyli-cwiczenie--z-Biotonu-i-nie-tylko.html
inwestor mający nadzieję / 95.40.250.* / 2011-12-15 23:11
proponuję przed tym Walnym Zgromadzeniem w 2012r. skrzyknąc się poprzez maile i przyjechac do Gdyni na Walne i zaprotestowac oraz ujawnic całą oszukańczą politykę zarządu Petrolinvestu, tak żeby nikt już nie tracił kasy na akcje firm sygnowanych przez p. Krauze, który sam nie inwestuje swoich pieniędzy, tylko korzystając z haniebnych zapisów w statucie wyciąga pieniądze od drobnych inwestorów i płaci swoim ludziom kilkudziesięciotysięczne pensje miesięcznie właśnie tymi pieniędzmi, a dodatkowo daje akcje, które ci od razu po emisji wpuszczają do obiegu na gpw i zarabiają dziesiątki milionów złotych praktycznie nie inwestując nawet własnej złotówki! Tak zrobiło kilku członków zarządu Petrolinvestu, którzy zarobili na nas kilkadziesiąt milionów złotych! To horror! Myślę, że chyba lepiej będzie jak cena spadnie do 1zł już jutro, bo może mniej osób nabierze się na takie codzienne obniżanie ceny o 2-3%, które w efekcie przez 2 tygodnie pozwoli p. Krauze sprzedac na gpw całą emisję tych 36mln akcji powyżej 2.6zł, a jak spadnie jutro do 1zł, to będzie musiał szybko ujawnic kolejną emisję tego miliarda akcji, aby móc spłacic długi z naszych pieniędzy! Ludzie to naprawdę jest przekręt w biały dzień! Patrzcie co się dzieje z dnia na dzień, cena spada, a p. Krauze i tak sprzedaje akcje, bo wie, że zaraz znów dodrukuje nowe, tylko kilkadziesiąt razy więcej!!!!!!!!!Wtedy może je sprzedawac nawet po 0.10gr bo on i tak na tym zarobi miliony!!!!
Byno / 79.191.30.* / 2011-12-15 21:21
Myślę że trzeba skończyć z tym i rzeczywiście prawnie rozwiązać ten problem żeby jak najszybciej obszczymurów odciąć od prowadzenia tego typu przekrętów.
fuller / 77.254.52.* / 2011-12-15 21:04
Panowie jest dość dobre Stowarzyszenie Inwestorów
Indywidualnych. www.sii.org.pl
Dość dobra organizacja broniąca praw drobnych
inwestorów.Mają dobrych prawników i doradców.
Można im dać pełnomocnictwa na walne.
Mają dostęp do prasy i TV /biznesowych/ ew.KNF.
Są czasami dość awanturni i nagłaśniają sprawy
a firmy i zarządy się ich trochę boją.
Umówcie się z nimi.w..parę osób...
Życzę powodzenia
inwestor mający nadzieję / 77.115.150.* / 2011-12-15 19:53
finansujemy! Ale to p. Krauze przez zapisy w statucie, którego większośc z nas nie znała! może np. jutro wdrukowac miliard akcji po zakup np. Lotosu i Orlen! To jakaś paranoja! To my jesteśmy właścicielami tej spółki, a jeden facet p. Krauze bez żadnej kontroli i logiki niszczy nasze portfele! Pomyślcie ile firm już kupił za te dziwne emisje akcji, a ropy jak nie było tak nie ma! A poza tym zarząd spółki ewidentnie i oficjalnie kłamie i łże w żywe oczy i nawet KNF nic nie robi! To wygląda jak powolny proces doprowadzenia spółki do bankructwa! Ciekawe co się stanie jak cena spadnie poniżej 1 zł? Wtedy nawet ta emisja miliarda akcji, która będzie po 1 stycznia 2012r. nie da kasy na spłatę kredytów! A my stracimy wszystko! Ale ja zmoim pakietem kilkudziesięciu tysięcy akcji tym razem pojadę na Walne Zgromadzenie i wcześniej zawiadomię wszystkie gazety, radio i telewizję, aby relacjonowały na żywo to walne zgromadzenie, bo będę publicznie pytac P. Krauze i p. Bertranda le Grand dlaczego publicznie kłamali, że ta emisja 30 mln akcji miała byc ostatnia?! że Silurian zadebiutuje w Londynie w grudniu 2011r.?! że opróbowanie będzie już w 2011r.? że ropa będzie wydobuwana na skalę przemysłową w 2012r.?! Zachęcam pozostałych akcjonariuszy do wspólnej wycieczki na Walne Zgromadzenie Petrolinvestu, wspólnie z mediami zrobimy happening i ujawnimy przekręty Zarządu, aby już nikt nigdy nie kupował żadnych akcji firm p. Krauze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wac / 46.186.74.* / 2011-12-15 22:27
Widze ,ze cieniutki z ciebie inwestorek, jak szybko nie zarobiłeś to lamentujesz. Petrol bez pozytywnych przepływów kapitału a ostatecznie zysków będzie spekulcyjny. Jeśli będą pozytywne wyniki to wzrośnie jedynie wartość ale pracy i szczęścia przy odwiertach jeszcze mnóstwo.. Skoro założyleś sobie jakiś cel to się go trzymaj albo daj sobie spokój i nie licz tak szybko. Odnośnie syluriana to prezes w wywiadzie wspomniał o wejściu na giełdę ale w przypadku gdy będą dobre nastroje investorów inaczej jest to bez sensu.Objęcie do 25% to w ciągu roku a nie do końca roku... Tak czy inaczej nie jest lekko ale kto powiedział że będzie łatwo.. Tak na koniec, tematy które są nie rentowne lub bez perspektyw są odcinane np. Profit, dystrybucja gazu.
kielich / 2011-12-15 20:47
To my akcjonariusze jesteśmy sobie sami winni, że dopuściliśmy do tej sytuacji jak obecna. Gdzie ty byłeś inwestorze mający nadzieję kiedy odbywały się ostatnie trzy walne zgromadzenia na których podjęto emisję siedemdziesięciu milionów akcji ? Ja mieszkam 300km od Gdyni i wyjeżdżałem o trzeciej rano na walne. Oprócz mnie sprzeciwiał się polityce prowadzenia firmy ,,Lamiac". Wówczas prokom i osiedle Willanowskie posiadali nie całe 10%. Obecnie mają już ponad 40% z innymi podmiotami. Teraz szanse zmiany są minimalne. Chcę cię poinformować, że pan Krauze nie uczestniczy w walnych zgromadzeniach. Nadmieniam, że mam ponad 100tyś akcji. Jeśli będziecie się organizować, ja mogę się dołączyć! Rok temu zachęcałem do udziału w walnych zgromadzeniach. Pozdrawiam !
j123 / 46.134.220.* / 2011-12-15 23:02
Zorganizowas sie trzeba,powolac przedstawicieli i wtedy mowic na walnym jednym glosem drobnych inwestorow.Jesli sledzie gromadza sie w lawice to i MY damy rade sie zjednoczyc.
misio12,5 / 62.121.97.* / 2011-12-15 22:18
kielich takich ludzi jak Ty i lamiac trzeba! masz tu mój mail firlus@wp.pl jak coś masz moje pełne poparcie i daję Ci swoje pełnomocnictwo mam niedużo akcji bo tylko 10tys.
G-G / 94.154.30.* / 2011-12-15 19:20
INFO JUTRO DOSTAŁEM CYNKA POZDRAWIAM
oszołom / 88.156.237.* / 2011-12-15 19:09
byno ja czekam na twoją fundacje i nie odpuszcze daj 1000 zl
plnikto / 81.190.225.* / 2011-12-15 18:55
Pytam się, gdzie jest ropa? No pytam gdzie ona jest?? Miała tryskać uszami i co??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy