PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
inwestor mający nadzieję / 77.114.201.* / 2011-11-20 17:59
więc nie naganiajcie na spadki. Cena akcji i tak wzrośnie! Jeżeli spadła o 99.60% od debiutu, to teraz możliwy jest wzrost przynajmniej do 10zł bez żadnego problemu, wystarczy potwierdzenie wyników opróbowania! A one będą już wkrótce, bo mija termin który wystarczył KOV na zrobienie opróbowania, więc Petrolinvest ogłosi wyniki po podobnym upływie czasu, czyli moim zdaniem w ciągu najbliższych dni! Zrobi to na pewno bo debiut Siluriana coraz bliżej, kapitał częściowo pozyskany, więc mega info przed debiutem będzie i wie o tym każda osoba na tym forum, dlatego nerwy coraz większe, bo każdy wie że musi miec akcje, ale każdy chce je kupic jak najtaniej przed mega wzrostem i to powoduje nerwówkę, bo jak jutro po sesji ogłoszą pozytywne info, to ktoś bez akcji nie zdąży ich kupic pojutrze rano! Petrolinvest jest nieobliczalny, ale lepiej kupowac po 2.9zł niż po 840zł za akcję, a taka cena przecież już była, lub jak piszą niektórzy na tym forum znów będzie! Ja skromnie czekam na 10zł, później 20 zł, a docelowo 30zł za akcję, bo i tak wówczas, podobnie jak tysiące inwestorów zarobię fortunę! Jeżeli Total France jest wyceniany na kilkadziesiąt miliardów dolarów, a EBOiR ma kilkadziesiąt miliardów kapitału, to wierzę, że Petrolinvest ma tę ropę i to dużo, gdyż jeżeli EBOiR i Total France pracują z Petrolinvestem wycenianym na 100 mln dolarów, to znaczy że dla nich jest on wiarygodny! Ropa jest i przyniesie nam duże zyski!
KRysio / 188.146.83.* / 2011-11-21 05:00

więc nie naganiajcie na spadki. Cena akcji i tak wzrośnie! Jeżeli spadła o 99.60% od debiutu, to teraz możliwy jest



BANKRUT

BUHAHAHAHHAH
oszołom / 88.156.237.* / 2011-11-20 17:20
jutro ekspoze i 1000 wgóre
grićuk / 194.126.238.* / 2011-11-20 16:02
A do tego czasu można przy odrobinie szczęścia, spekulacyjnie zarobić 100-200% na głupim pronoxie czy magmie. Kiście się tu dalej :-)
grićuk / 194.126.238.* / 2011-11-20 17:21
wcale nie namawiam do zakupu tych spółek śmieciowych, chodzi mi tylko o teoretyczny spekulacyjny zarobek w tym tygodniu (ja przynajmniej postawiłem na te a nie inne w piątek na fixie).
OIL (spekulacyjnie) też zamierzam zakupić, ale wtedy gdy przyjdzie na to czas.
fuller / 178.36.33.* / 2011-11-20 17:06
to zarabiaj nie trać tu swego tak drogocennego
czasu ...............groszowy doradco ..?????
grićuk / 194.126.238.* / 2011-11-20 17:14
ok. odniosę się do twego komentarza w najbliższy piątek i podam ci wyliczenie ile można było zarobić w tym tygodniu na ww. spółkach (po piątkoym kursie zamknięcia) i na petrolinweście. jeżeli OIL da wyższy zwrot nałożę włośiennicę ;-)
zieleniutka nielogo / 77.254.190.* / 2011-11-20 16:43
zarobiłeś? to wielkie graty:)ja poczekam na oilu,mam stopa na 5% stratę ustawionego,ale mam dziwne przeczucie że dno już było,majątku na nim nie mam,jeżeli stop nie puści trzymam na longa.trzeci raz na nim jestem,dwa razy po 5 %straciłam ,do trzech razy sztuka:)
grićuk / 194.126.238.* / 2011-11-20 17:10
Jeżeli do poniedziałku rano nie podadzą innego infa (a raczej się nie zanosi) to piątkowa informacja o korekcie raportu spowoduje, wbrew poniżej wieszczącym odpał ;-), spadek kursu. Przecież takie niechlujstwo poraża! Jak można pomlić tysiące z milionami?! I dopiero po miesiącu to skorygować?! Równie dobrze za miesiąc mogą napisać, że tam żadnej ropy nigdy nie szukali ;-) To nie jest poważna firma, przejżyjcie wreszcie na oczy. Gdzie są zwroty pożyczonych akcji (nawet te ostatnie)? Gdzie jest kupiona rosyjska firma produkująca już ropę? Jak można rok wiercić 100 metrów? Skąd będą pieniądze na spłatę długów? Gdzie jest EBOiR? Dlaczego Total (przynajmniej teoretycznie) przejmie 80% (sic!) OTG? I dziesiątki innych dlaczego?
Polityka informacyjna i nieprzejrzystość sytuacji wewnątrz fimy poraża! Fundy nigdy w coś takiego nie wejdą.
grićuk / 194.126.238.* / 2011-11-20 15:58
ty musisz być ten "analityk" ;-))) z parkietu ;-) to samo prymitywne naganianie i dziecinada :-)
A na poważnie: 1,8-1,9 tam spekulacyjnie warto dobrać. I to się stanie jescze przed świętami. (No chyba, że do tego czasu podadą info o przekwalifikowaniu/wydobyciu. Bez twardego, prawdziwego infa trend się nie zmieni). Szkoda więcej czasu na zbędne komentarze. Dziękuję za uwagę.
inwestor mający nadzieję / 77.114.201.* / 2011-11-20 15:29
i 9 listopada 2011r. podjęli decyzję o podpisaniu umowy z Petrolinvestem na wspólne finansowanie i wydobycie ropy naftowej w Kazachstanie!!! Obecnie trwa naganianie na spadki, aby wystraszyć drobnych inwestorów i tanio odebrać im akcje, problem jest tylko taki, że naganiacze nie wiedzą, że większość inwestorów Petrolinvestu ma po kilkadziesiąt
tysięcy akcji, bo uśredniali aby odzyskać kasę inwestowaną przy 10 zł za akcję, więc im wystarczy cena 4zł-6zł, aby odzyskać całą kasę i nie mają żadnego powodu oddawać teraz akcji za 2.9zł, oni co najwyżej, tak jak ja jeszcze dokupią te akcje nawet po 2.5 zł czy po 2zł!, bo jeżeli Petrolinvest jest taki tani, to dlaczego inwestorzy przed tygodniem kupili akcje jego spółki silurian za 66 mln złotych? Dziwne prawda?! Nie, fakty są takie, że Petrolinvest ma już tę ropę naftową i teraz toczy się cicha walka o tanie skupienie jego akcji przed wzrostem o kilkaset procent, bo każdy wie, że po info na tej samej sesji kurs skoczy do 5zł czy 6zł, choć osobiście uważam, że po info cena wzrośnie do ponad 10zł, bo jeżeli dziś wycena księgowa wynosi 9zł za akcję, to dodając ropę naftową i siluriana spokojnie dojdzie do 20zł, 30zł. Takie są fakty! A jak komuś przeszkadza Petrolinvest i nie ma jego akcji, to dlaczego tu straszy i martwi się o nas, którzy zainwestowaliśmy po kilkaset tysięcy w tę spółkę i dziś patrzymy z optymizmem na jej przyszłośc! Total France i EBOiR są w Kazachstanie od
20 lat i zarobili tam dziesiątki miliardów dolarów, więc ich decyzja o pracy z Petrolinvestem świadczy o jednym i dowód
tego otrzymamy już wkrótce! EBOiR i Total France to najwięksi i najbogatsi inwestorzy w Kazachstanie i nigdy nie ryzykowaliby reputacji, gdyby nie mieli pewności że Petrolinvest jest właścicielem przebogatych złoż ropy naftowej w
Kazachstanie, a oni o tym wiedzą i dlatego razem tam pracują, aby odnotować sukces! Wtedy wspomnimy to co działo się z Amiką i Lotosem oraz KGHM, które 2 lata temu najpierw zostały wycenione na 0z zł lub 6zł lub 20 zł, a następnie odpowiednio wzrosły o 1000%!!!! Czy ktoś z tych , którzy nas dziś straszą kupił wtedy Amikę Lotos lub KGHM? Nie ponieważ nie pisałby teraz na tym forum, tylko leżał w słońcu Karaibów! Petrolinvest też podrożeje o 1000%! Tak będzie! Umowa z EBOiR i Total France jest podpisana!
Aktis / 2011-11-20 14:14 / portfel
... ale tylko wtedy gdy ropa popłynie. inwestorów znudziły już bajki o złozach perspektywistycznych... teraz tylko prawdziwa, a nie potencjalna ropa moze wznieść kurs wysoko.
teyylik / 46.112.171.* / 2011-11-20 13:30
Jak to co?Jak sprzedałeś po 3,06 to w poniedziałek nie wiele drożej odkupisz.
teyylik / 46.112.171.* / 2011-11-20 12:57
Podniecamy się pomyłką w raporcie.Ja szczerze mówiąc byłem przekonany że chodzi o miliony baryłek a nie tysiące bo to śmieszne sumy.Dla mnie nadal to nic nie zmienia.Czekam na konkretne info.
co! / 46.112.55.* / 2011-11-20 13:17
wszyscy byliśmy przekonani że chodzi o miliony baryłek ropy i miliardy gazu i dziwny dla mnie był ten zjazd kursu poniżej 3zł. oddałem po 3.06 a teraz co !
Semek 3 / 91.94.75.* / 2011-11-20 12:43
Nie po to gruby trzymał papier za pysk, aby teraz poszło w górę - były ostatnio przesłanki wokółrynkowe do wzrostu - i co - i nic!. Też się napaliłem, co kosztowało mnie prawie 2% kapitału. Kierunek notowań będzie zgodny z trendem głównym. Czekam na złotówkę plus vat.
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2011-11-20 12:35
Kurs OIL-a może naprawdę być zawieszony, mając jedną dziurę o głębokości ponad 6500 m, to chociażby ropa nie wiem jak tryskała, to strat nie zniweluje. Plajta mało prawdopodobna, ale odbicie prawie żadne.
teyylik / 46.112.171.* / 2011-11-20 11:40
Bardzo się cieszę że petrol tak w poniedziałek wystrzeli mam mały pakiecik ale jakoś nie dowierzam w ten hura optymizm forumowiczów.
.............// / 92.21.155.* / 2011-11-20 11:39
prawda jest taka jak ktoś się interesuje to wie ile jest można było wyczytać z poprzednich komunikatów nie ma nadal kluczowej informacji
arek7700 / 2011-11-20 11:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://www.petrolinvest.pl/pl/download/komunikaty-prasowe/komunikat-prasowy/view-32.html

A tu jest raport z 12.10.2011r. i tam jest wyrażnie napisane ze liczone jest w milionach (w mniej więcej po środku komunikatu)
arek7700 / 2011-11-20 11:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/petrolinvest;stracil;dziesiec;razy;wiecej;niz;przed;rokiem,90,0,966746.html

pff
arek7700 / 2011-11-20 11:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Do Inwestorów:

Ludzie myślcie, to było oczywiste i nie będzie miało żadnego wpływu na kurs. Kupią tylko Ci którzy nie panuja nad emocjami i marzyciele i potem dzida w dół i będą stratni.

Dlaczego tak uważam :

Kto to widział aby odkrycie było na poziomie 12,9 tysięcy baryłek ropy ? To chyba na zaspokojenie dużej firmy transportowej na rok czasu.
Przecież to oczywiste że chodziło o miliony. A co do gazu to wszystkie większe złoża na świecie sa liczone w mld a nawet bilionach m3 więc żadna rewelacja.

Pozatym WIG20 przełamał wsparcie na poziomie 2273 punkty i przyszły tydzień zapowiada się mocno spadkowy. A to oznacza spadek Petrola x2.
Jak chcecie ukupić petrola to jak WIG20 urośnie ponad 2279 punktów a jak będzie poniżej to sprzedajcie. Zasięg docelowy WIG20 2000 punktów, a niektórzy mówią o 1800punktach. To spadek o 10-20%. A Petrol ? Zawsze spadał więcej. Myślę że spokojnie będzie można odkupić po 2.50zł.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy