PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
M JAK WAZELINA / 193.142.210.* / 2011-11-17 16:44
siostra przelóżona do innych sióstr..
-jutro na obiad marchewka
-hurrra!!
-pokrojona..
-łeeeee!!
inwestor mający nadzieję / 77.114.135.* / 2011-11-17 16:22
upadłości nie informuje o nich w ciągu 2 tygodni od zaistnienia, podlega karze, więc nie piszcie że Petrolinvest upadnie, bo poza ustawą taki fakt doprowadzi do bankructwa pozostałe spółki p. Krauze, a jego samego na wiele lat przed oblicze sądu. Jeżeli EBOir i Total France oficjalnie ujawniają umowę z Petrolinvestem to oznacza jedno, że chcą z nim wydobywac ropę naftową! Poza tym Gazprom ogłosił, że wyda na inwestycje i przejęcia w branży w ciągu następnych 2 lat 50 miliardów dolarów! a to oznacza, że zakup Ppetrolinvestu wartego 100 mln dolarów (który ma koncesje wydobywcze przy granicy z Rosją) dla Gazpromu może byc miłym i tanim interesem! A takie info o wykupieniu Petrolinvestu przez Gazprom w obliczu bankructwa może byc bardzo zachęcające do wzrostu ceny, chociaż do tych 9 zł czyli do wartości księgowej Petrolinvestu, bo przy tej cenie wszystcy odzyskają kasę, a większośc dobrze zarobi (ja też podobnie chyba jak większośc z nas mam uśrednienie około 4zł, a ponad to już mocno zarobię), więc po co straszyc nas na tym forum? Większośc z nas ma takie uśrednienie, że przy wzrostach a'la KOV czy Bor ostro zarobi! I na to czekamy! Więc nie piszcie o cenie 20zł czy 50zł, bo na taką na tym forum już nikt po super uśrednianiu nie czeka! My czekamy właśnie na te 5zł, 6zł, 9zł i po takiej cenie żegnamy pana Krauze na zawsze! A cena 9zł pojawi się po pierwszym info o podjęciu pracy przez Total France lub o umowie z EBOiR albo po kolejnym raporcie MacDaniels, że prawdopodobienstwo wydobycia w Shiraku wynosi 80-90%! Każdy o tym wie!Takie są fakty i dlatego mnóstwo osób, ja też dokupujemy poniżej 3zł! Zwróccie uwagę, że ani EBOiR ani Total France nie dementują podpisania tej umowy i rozpoczęcia wydobycia ropy w Kazachstanie! Dlaczego? Pomyślcie! Ja typuję , że umowa jest już podpisana i prowadzony jest skup akcji!
Grog818 / 2011-11-17 16:07 / Bywalec forum
Dziewczyna i jej partner poszli do kina.
Chłopak:
-siedzimy godzine a Ty mnie nawet nie pocałowałas !
Dziewczyna:
-przecież Ci własnie skonczyłam lodzika !
Chłopak:
Mi ???????????????????
M JAK WAZELINA / 193.142.210.* / 2011-11-17 15:21
blondynka płynie statkiem i widzi że koło niej siedzi przystojny facet ,zastanawia się jak tu gościa zagadnąć w końcu po dłuższej chwili podchodzi do niego i się go pyta..
-pan też płynie tym statkiem?
M JAK WAZELINA / 193.142.210.* / 2011-11-17 15:14
dzwoni blondynka na komisariat i krzyczy przerażona
-ukradli mi kierownicę!!!
minęło parę minut ,blondyna dzwoni znowu..
-falszywy alarm,usiadłam z tyłu..
DR G&K / 46.134.180.* / 2011-11-17 14:32
Identycznie opinie były na Boryszewie jak zbliżała się do ceny akcji 0,39 zł/szt. Przyszedł czas na wzrosty i po krzyku, mam nadzieję,że tak samo może być na OIL.
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2011-11-17 14:31
Z czego Petrol ma spłacać, jak akcje są po niecałe 3 zł. Pazerność "grubych" wystraszyła inwestorów, którzy pozbyli się akcji i teraz trudno odbić się od dna.
siła spokoju / 87.207.136.* / 2011-11-17 13:28
Gdzie jest Prokom, który ponoć miał zapewnić finansowanie wszystkich przedsięwzięć Petrola. Kiedy akcje były powyżej 10 zł i były nowe emisje to Prokom zawsze był w pogotowiu do objęcia wszystkich akcji po 10 zł, które następnie od razu opylał z zyskiem na giełdzie. Dzisiaj Prokom milczy, coś mi się wydaje, że to się może skończyć tragicznie. Petrol dzisiaj dyskutuje z bankami na temat restrukturyzacji spłaty długów za III kwartał w sytuacji, gdy III kwartał dawno już się skończył. Widać z tego, iż Petrol po prostu nie spłaca swoich długów, a przecież do spłacenia pozostaje jeszcze coś około 1 mld złotych. Pytanie z czego skoro nie ma żadnych dochodów, a przecież trzeba jeszcze utrzymać RK, paru jego kolegów i znajomych królika. Dzisiaj widać jasno dlaczego Petrol lekką ręką przekazuje aktywa Totalowi, Tabacchi i innym , wyprowadza po prostu majątek przed egzekucją bankową
wac / 79.184.176.* / 2011-11-17 13:38
a ujawnione milionowe wydatki na odwiert shyrak robili po to żeby na forum było zabawnie
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-11-17 14:43
Ja nie mówię, że nic nie robili, tyle tylko, że kalkulacje Petrola, a raczej kalkulacje samego RK dzisiaj wychodzą nam bokiem. Dawno już pisałem, iz na Shyrak-1 , RK wydawał pieniądze nie swoje , lecz inwestorów, którzy kupowali akcje. Policz sobie po ile RK sprzedawał akcje poszczególnych emisji i wyjdzie Ci ile zarobił na akcjonariacie, jednocześnie zobaczysz ile przymoczył akcjonariat, który na poszczególnych etapach uwierzył Krauzemu. W całym cywilizowanym świecie pojęcie wiodącego akcjonariusza do czegoś zobowiązuje. Tylko RK uważa, iż dominująca pozycja w spółce upoważnia go do okradania inwestorów, którzy nie potrafią się bronić, gdyż są w mniejszości
wac / 79.184.176.* / 2011-11-17 15:44
może masz i rację ale po co trzymać ciągle, przecież nożna też sprzedać i kupować taniej, tracisz ale sam decydujesz ile. Krauze ma wtopę ale zapewne bardziej przeżywa spadek w rankingach najbogatszych, na życie pewno ma on nie zbiera na furę. Ambicje,ich realizacja są dla ludzi ,którzy na chleb już mają.W tym wszystkim jest trochę szaleństwa i zawsze może coś nie wypalić ale bez tych cech człowiek nie odkrył by np. Ameryki... Osobiście czekam na wynik opróbowania i dokupuje...
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-11-17 15:46
zgadzam się z ogólną filozofią, też czekam, pozdrowienia
likorrrr / 83.25.233.* / 2011-11-17 12:58
dystrybucja była przy 60zł potem przy 11zł teraz przy 3.90 następna będzie przy około 1,20 i tak bez końca a wy frajerzy kupujecie z nadzieją ze wam coś urośnie ..owszem urośnie!! strata na koncie!!! barany jedne ropy niema i nie będzie to była ściema z premedytacją
hrabia petrol de invest / 83.7.204.* / 2011-11-17 11:18
ta spolka przypomina mi grysik, jak bylem maly to go bardzo nie lubilem. jak widac jest tu wielu smakoszy grysiku. nie wolicie czasem barszczu z uszkami? albo taki zurek z jajkiem? mmmm...
tyle w temacie petrolinvestu :)
M JAK WAZELINA / 193.142.210.* / 2011-11-17 11:13
polityków powinny łączyć wspólne cele..........bez pryczy i telewizorów:)
M JAK WAZELINA / 193.142.210.* / 2011-11-17 11:10
teściowa do zięcia
-po co zawiesiłeś moje zdjęcia na kominku?
-aby dzieci nie zbliżały się do ognia:)
M JAK WAZELINA / 193.142.210.* / 2011-11-17 11:08
jaki jest ulubiony kanał tv hanki mostowiak?
CARTOON NETWORK!
siła spokoju / 87.207.136.* / 2011-11-17 10:52
Dobre są też dalsze plany Petrola, zakup Swiss Petroleum, budowa, rafinerii i dalsze wiercenia. Tylko, że za co. Na wywiercenie jednej dziury Petrol stracił lekko licząc ponad 1 mld dolarów, rekord świata, efekty widać. Jakiekolwiek dalsze zakupy , bądź inwestycje wymagają dalszych kredytów, gdzie Ci naiwni, którzy ich udzielą. Niechaj nas nie myli decyzja EBOiR - a, gdyż bank ten wyłożył kasę na przedsięwzięcie , które realizuje Total nie Petrol. Bez tego kredytu Petrol nigdy by nie spłacił zadłużenia wobec banku kazachskiego i nigdy nie został by spełniony warunek zawieszający umowy , którym było oddłużenie złoża Koblandy. Skuteczność samodzielnych inwestycji Petrola mamy przyjemność oglądać na codzień
Byno / 83.24.9.* / 2011-11-17 10:46
wzrostów nie będzie raczej teraz zastanawiają się jak podać wiadomość o bankructwie, znaleźć rozwiązania prawne i otworzyć nowe spekulacyjne spółki.
Wtajemniczeni wiedzą że ropy nie ma i nie będzie. Powstanie nowa spółka w innej branży ale tak samo wyleszczająca jak OIL, czyli sprzedawanie marzeń na miarę XXI wieku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy