PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
czal / 217.117.142.* / 2011-10-20 14:15
tak, matołki, jak na biotonie się zaczyna szybkie zmiany w ciągu dnia pozwalające na krótko wyciągnąć trochę kasiorki z jednoczesnym delkiatnym trendem spadkowym, marzenia sa drogie i nadzieja umiera na końcu
nawigator / 178.180.134.* / 2011-10-20 14:02
Przeczytajcie uważnie raport bieżący 83/2011 w sprawie nabycia udziałów w Silurian Hallwood Limited oraz Silurian Sp. z o.o. , a zrozumiecie dlaczego kurs akcji trzymany jest na tak niskim poziomie. Myślę, że gdy załatwią pod stołem wszystkie swoje wzajemne zobowiązania i jeszcze wystarczy akcji z nowej emisji, to kurs nieco podskoczy.
mongolija / 188.33.108.* / 2011-10-20 12:43
bezruch dobre objawy
powazny_inwestor / 213.241.48.* / 2011-10-20 13:31
To wszystko przez reorganizacje strony money.pl.
asaliah / 2011-10-20 10:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli ktoś chce wygrać 250 000 funtów to podaję receptę na kryzys - Na szczególną uwagę zasługuje wypowiedź Benjamina Franklina (1706-90). Ten polityk nowożytny, znany wynalazca i uczony, któremu nikt nie może zarzucić ciasnoty umysłu ani lekkomyślności, usiłował dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić szczęście i pomyślność obywatelom młodego wówczas państwa - USA. Z największym tragizmem wystosował do będących u władzy Amerykanów poniższą przestrogę:
"Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.
Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.
Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!"

200 lat od tamtej pory już minęło - Amerykanie zlekceważyli ostrzeżenie i stało się dokładnie to, czego obawiał się wspomniany wybitny polityk, wynalazca i wielki uczony - żydzi całkowicie podporządkowali sobie Amerykę, czego chyba nie trzeba specjalnie dowodzić. Rząd, finanse, media, oświatę, wielki przemysł filmowy - wszystko to w Stanach zdominowali właśnie żydzi! W Hollywood nakręcono ponad 400 filmów o żydach, ale żaden, ani jeden z nich nie ukazuje żydostwa w złym świetle. Wyłącznie się je faworyzuje, podobnie jak strzelanki uliczne, zboczenia i mieszanie ras. Dziś kraj ten, toczony od lat przez żydowski liberalizm, płacący co roku Izraelowi tytaniczny haracz i wydatnie go dozbrajający, a także prowadzący liczne wojny w jego interesie - mimo pozornego dobrobytu i ogromnej siły militarnej, chwieje się jednak coraz bardziej. Do czego doprowadzi go dalsza polityka pro-syjonistyczna, z której on sam nie jest w stanie wyzwolić się o własnych siłach? Nie wiadomo, ale - jak uczy historia - na współpracy z żydami, tak dobrowolnej jak i przymuszonej, żaden goj ani żadne państwo na dłuższą metę nigdy dobrze nie wyszło.
* * *
powazny_inwestor / 213.241.48.* / 2011-10-20 12:18
„Biedny Żyd złapał pawia i chciał go upiec. Ale najpierw poszedł do rabina, żeby się upewnić, czy paw jest koszerny. Ten mu powiedział, że absolutnie nie, więc biedak ptaka zostawił. Na drugi dzień przychodzi z jakimś kolejnym pytaniem, a tu cała rodzina zajada jego pawia. „Jakże to – pyta rabina – przecież mówiłeś, że paw jest trefny?”. A tamten na to: „Czyż nie powinniśmy postępować według wskazań starszych i mądrzejszych? No więc mój ojciec, także rabin, uważał, że paw jest koszerny. Ale ty zapytałeś mnie, a ja się z nim nie zgadzam. Dlatego ja jeść pawia mogę, a ty nie”.
diego r. / 82.210.134.* / 2011-10-20 12:05
Ambitnie, że dodałeś trochę SWOICH przemyśleń. Chyba wiesz o co mi chodzi.
asaliah / 2011-10-20 12:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cytat z Talmudu - Oszustwo w stosunku do goja dozwolone

"Nie wolno oszukiwać przyjaciela nawet na drobną, sumę, bo powiedziano: "nie oszukuj bliźniego"... a ponieważ napisane "bliźniego", to ten zakaz nie stosuje się do akuma". "Gdy żyd sprzedaje towar akumowi, to nie wolno drugiemu żydowi powiedzieć mu (gojowi), że towar nie jest wart tyle, nawet gdy to jest prawda" . Powyższe wypowiedzenia ze Skrótu (Kicur) Szulchan aruchu pochodzą z wydania niecenzurowanego, wypowiadają zatem otwarcie, w jaki sposób mają postępować żydzi ze wszystkimi nieżydami, lecz i cenzurowane wydania podają jasno etykę żydowską, gdzie powiedziano: "Nieżyda można oszukiwać, ponieważ w Piśmie powiedziano (3 Moj. 2514.): Nikt nie powinien brata swego oszukiwać. Jeśli zaś nieżyd oszukał żyda, to musi on na podstawie naszych praw zwrócić." "Jeśli kto sprzedał co nieżydowi, a żyd temu powiedział, że kupił za drogo, to jest zdrajcą i musi szkodę wynagrodzić, która przez to powstaje" . Jako przykład tego rodzaju postępowania, na którym opierał się kodeks religijno-prawny, podano w Talmudzie
diego r. / 82.210.134.* / 2011-10-22 01:41
O zgrozo... Pomijając, że kompletnie nie rozumiem celu tej propagandy, to chyba obce jest Ci pojęcie metafory? O świętej inkwizycji pewnie też zapomniałeś, a przypomnę, że jej powołanie było motywowane biblią, zgodnie z tym co Jehowa poprzez natchnienie Świętego Ducha chciał ludziom przekazać. Zresztą powszechna interpretacja biblii jest bardzo kontrowersyjna, a dominująca wiekszość wierzących nie zadaje sobie nawet trudu, żeby biblię przeczytać. Natomiast, żeby najechać na żydów czy muzułmanów to już wszystkie ich księgi, dzieła proroków interpretuje się dosłownie.
Nie mówiąc już o tym, że większość lobby anty-żydowskiego oparta jest o krytykę lichwy. Niesamowite, bo przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie chesz- nie musisz się zadłużać. Jeśli zadłużasz się - choćby na kosmiczne oprocentowanie - widocznie jako dla racjonalnie postępującej istoty ma to dla Ciebie większą użyteczność aniżeli nie-zadłużanie się. Dopóki ludzie będą dopatrywać się źródeł swojego niepowodzenia w poczynaniach innych osób to ten świat nie podąży w odpowiednią stronę.
naiwny idiota / 89.69.136.* / 2011-10-20 10:44
Jeżeli udowodnię,że przez petrola zacząłem palić i pić to czy mam szansę przed Sądem na odszkodowanie.
powazny_inwestor / 213.241.48.* / 2011-10-20 10:48
Nie masz zadnych szans bo:

- Jasiu powiedz, co oni moga zrobić RYSIOWI?
- Panie majster oni RYSIOWI to moga skoczyć!
ovator / 83.10.222.* / 2011-10-20 10:20
i gdzie te wielkie spadki, które zapowiadali wczoraj kibol i jarkwit? trzymać akcje i czekać te 2 miesiące a może wcześniej będzie info.pozdrawiam
powazny_inwestor / 213.241.48.* / 2011-10-20 10:24
Nieprawda jest jakoby OIL mial poleciec na leb na szyje !!!

OIL bedzie sobie teraz spokojnie spadal az do dnia w ktorym znow urosnie w jeden dzien
20% a pozniej znow spadki i tak w kolo Macieju !!!
czal / 217.117.142.* / 2011-10-20 09:30
na OIL-u poleciały by do góry
Byno / 79.191.32.* / 2011-10-20 09:25
słyszeliście że prezes i jeden z głównych akcjonariuszy dolnośląskich surowców skalnych zmarł i akcje poleciały w dół. A co by było na Oil-u ?
arek7700 / 2011-10-20 09:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam Kochanych Inwestorów !

Pisałem we wtorek przy poziomach 3.20 że to max sesji i abyście sprzedawali to będziecie 20 groszy do przodu czyli o 3%.
Uważam ze jestescie jeszcze zarobieni około 10% bo uważam ze spadnie do 2.66 lub niżej (ostatni dołek).

Możecie jeszcze zarobić tj sprzedać ze stratą i odkupić po niższej cenie i zyskać różnice 10 % czyli de fakto zarobić.

Proponuje sprzedawać
powazny_inwestor / 213.241.48.* / 2011-10-20 09:07
Nieprawda jest jakoby OIL mial poleciec na leb na szyje !!!

OIL bedzie sobie spokojnie teraz spadal az do dnia w ktorym znow urosnie w jeden dzien 20% a pozniej zwow spadki i tak w kolo Macieju !!!
nane / 188.33.57.* / 2011-10-20 09:04
byłem pewien że niżej spadnie to może nie będzie tak zle
powazny_inwestor / 213.241.48.* / 2011-10-20 09:01
Jest juz oczekiwana przez inwestorow zmiana kodu na 2 z przodu.
Byno / 79.191.32.* / 2011-10-20 08:57
ja tych Greków nie rozumiem. My kiedyś żyliśmy wg. przydziałów żywnościowych na kartki, nie mogliśmy wychodzić wieczorami i w nocy z domu bez pozwolenia. Takim Grekom żyło się dobrze przez tyle lat, zatrudniali Polaków do pracy traktując nas jak murzynów(nic nie mam do murzynów) do wyzysku a teraz jak trzeba zacisnąć pas i ciąć koszty to protestują stawiając całą europę na nogi.
jw5 / 193.142.210.* / 2011-10-20 08:54
ropę to on będzie miał jak go dołapią sfrustrowani akcjonariusze i urwią mu pół ry...a ,mimo wszystko rzyczę udanej sesji,ja wracam na yell :)
kibol / 89.238.30.* / 2011-10-20 08:53
Mamy spadki jak nic, wystarczy popatrzeć co wczoraj działo się w USA i dzisiejsze Fut - widzimy na minusach. To jawnie pokazuje jaki trend mamy na rynkach. Petrol jak są spadki leci ze zdwojoną siłą. Przy cenie 3 zł utrzymywało go tylko to że spekulanci kupowali go na krótko żeby zarobić parę procent. Przykład kupił ktoś za 3.03 zł, a sprzedał za 3,16 zł. Niezły zarobek i powtarzalny w trakcie sesji.Teraz to nie wypali więc ci co kupili powyżej 3 zł w pośpiechu będą się pozbywać papieru żeby kupić przy niższych cenach. To spowoduje że kurs mocno poleci w dół, do jakich poziomów - dobre pytanie ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy