PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
max.. / 79.190.135.* / 2011-10-17 22:23
spokojnie spokojnie poczekajmy na oprobowanie a nie sluchajmy spekulantow czekajacych na wasze SL
myslec dzodzy panstwo!!
karmazynowy pirat / 178.36.167.* / 2011-10-17 22:23
Info mega długie i zagmatwane, ale jesli dobrze zrozumialem, to wiekszosc akcji serii D przejęło Tabachi wzamian za wierzytelnosci Petrola przy zakupie Siluriana?
Jesli sie myle to będę wdzieczny za olśnienie :)
j123 / 46.134.238.* / 2011-10-17 22:17
Jankesi faktycznie spadaja ,ale Obama sie nie poddaje wsiada w autobus i objedzie kraj by promowac pakiet pracy wart ponad 460 mld $. jak to mu sie uda to gieldy zmienia kierunki blyskawicznie na wzrostowy,Jesli chodzi o rope to szukaja jej w oceanie w coraz trudniejszych rejonach nawet zloza 10 mln bba sa poszukiwane pod woda.Petrol podaje ze shirak ok 135 mln bba to jest naprawde duze zloze. do tego pozostale zloza .A jesli chodzi o wycene to jedna akcja kosztuje ok 1 dolara. co daje 130 mln $.,Silurian jest warty wiecej ,co oznacza ze akcje petrola kosztuja mniej niz polowe swojej wartosci,Za pol darmo to sie kupuje nie sprzedaje.
marqs1968 / 2011-10-17 22:14
http://kbcmakler.bankier.pl/wiadomosci/artykul.html?id=2423127
inwestor mający nadzieję / 95.41.130.* / 2011-10-17 21:38
zł na ich zakup i chętnie przekroczę jutro 5% udziału w akcjonariacie! Jak bedą po 1zł to kupię dwa razy tyle, a po 0.50 czy 0.10 zł wykupię całą spółkę od P. Krauze, bo okazuje się że on jest biedakiem nad biedakami i trzeba od niego tę spółkę przejąc! Pojutrze to o mnie przeczytacie, że jestem właścicielem Siluriana, odwiertów w Kazachstanie i Swiss Petroleum, a dodatkowo, że wysłałem komorników do Prokomu, do Osiedla Wilanowskie i pozostałych firm P. Krauze, aby spłaciły zobowiązania spółki wobec banków itd. Nie róbcie sobie jaj z firmy, która dziś opiera się na perspektywach wydobycia ropy i gdyby miała ogłosic bankructwo, to musiałaby to uczynic już dawno, bo jej pasywa przekroczyły aktywa! a jeśłi tego nie czyni to znaczy, że ma w zanadrzu asa i za moment go położy na stół! Akcji od jutra będzie 130 mln, a co dzień spekulujecie od mln do 3-4 mlnów, więc nie siejcie paniki! Nawet jak spadnie do 2 zł, to Petrolinvest będzie działac dalej! Amika będąc bankrutem kosztowała 3zł aby poszybowac dzień później do 52zł, Lotos kosztował 6zł będąc wyceniany przez Pekao SA-Unicredito na 0zł, by odbic do 49zł, KGHM 20zł, by po roku dojśc do 200zł! a wtedy nie kupowaliście ich akcji?! Dlaczego? Jesteście tutaj, a to świadczy o tym, że wierzycie w Petrolinvest! Macie jednak problem, gdyż wiecie że mega info przyjdzie znienacka i po info nikt już nie kupi akcji tanio, bo po zawieszeniu notowań będzie rakieta do 1000%! Każdy wie że czekamy na taki właśnie scenariusz! Ta spółka jest dla ludzi zamożnych, odważnych, ale spokojnych! Każdy też wie że możłiwe są 2 scenariusze i dlatego pieniądze inwestujemy na własne ryzyko! Ale p. Krauze wbrew pozorom ryzykuje też dużo i naprawdę nie ma interesu w porażce! Sukces sprawi, że każdy z Nas będzie happy! A on najbardziej!
KRysio / 95.49.29.* / 2011-10-17 22:02
zresztą i tak jesteś najwiekszym gamoniem na tym forum
niga / 83.18.113.* / 2011-10-17 21:48
bosz.... podsumujmy:
masz kilkaset tysiecy zł
i żadnego lepszego pomysłu niż władowanie ich w petrolinvest
i żadnego lepszego zajęcia niż pisanie długich postów na forum

czasami mam wrażenie, że jestem tu jedynym naiwniakiem, a cała reszta to redaktorzy money.pl którzy robią sobie ze mnie jaja
kibol / 89.238.30.* / 2011-10-17 21:36
Francji i Niemcom grozi obniżenie ratingu kredytowego :
Agencje ratingowe mogą obniżyć poziom wiarygodności kredytowej Francji i Niemiec, co stanowiłoby wstrząs dla całej strefy euro - poinformował w poniedziałek niemiecki dziennik ekonomiczny "Handelsblatt".- Jak to się wydarzy - to mega-zjazdy !!!
zorgon / 178.42.171.* / 2011-10-17 21:05
Obserwowałem ten papier dokładnie. To jest celowa gra na wyłuskanie kasy od frajerów. Nie ma żadnego ciśnienia na wzrosty po stronie popytu. Cena trzymana jest w ryzach przez sztuczne podkupowanie po parę akcji, po to, żeby wygenerować kumulację kupujących z ofertą kupna o parę groszy niższą od rynkowej. Po stronie oferty sprzedaży wartości pakietowe są dużo niższe - bo nikt z nie wystawia akcji po niskich cenach. Gdy skumuluje się wartość kilkudziesięciu tysięcy akcji tuż poniżej ceny rynku, następuje szarpnięcie i wyplucie papierów za kolejne setki tysięcy złotych. Później scenariusz się powtarza - ciągną kurs o parę groszy do góry minipakietami po kilka akcji i czekają na kumulację, żeby znowu uderzyć (i kolejne kilkuset tysięcy w kieszeni).

Wydaje się, że ta technika to jest właśnie prawdziwa ropa tych panów. Zrobili sobie eldorado na kieszeniach polskich inwestorów. Na szczęście zorientowałem się natychmiast i strata wynosi tylko 3%.
cfwef / 92.41.151.* / 2011-10-17 21:24
bardzo brzydkie 3 ostatnie swiece na interwale dniowym strach sie bac ;)
paweł198 / 92.42.113.* / 2011-10-17 20:54
w usa masakra zobaczycie co będzie się działo jutro u nas. na wig 20 zjazd o 3-4 % na petrolu 10%
diabełek^^ / 89.68.162.* / 2011-10-17 20:43
P E T R O L I N V E S T
................./_/_/
..................../......(....)
.................../___*..*...(
................../.............\ ..)
................./........../..\
no i pięknie, spadających noży się nie łapie.
panie widłowy, pora zakasać rękawy i rozrzucić ten gnój.
diabełek^^ / 89.68.162.* / 2011-10-17 20:49
a Rysia za te jego numery, to tu będę obracał na ruszcie, podsypując papierami petrola, o tak:
.....__________
..........\\___//
...........|___|-O
diabełek^^ / 89.68.162.* / 2011-10-17 20:58
coś czuję, że ten odwiert to wygląda mniej więcej tak:
SHYRAK1
....................../'\
...................../.|.\
..................../..|..\
.......................||
.......................||
...3000m.......||
.......................||
.......................||
...6000m.......||
.......................||
.......................||
jądro ziemii..||
.......................||
.......................||
..................gówno!
producent wideł / 109.243.123.* / 2011-10-17 20:12
ble ble ble a tu kupuj jak krew się leje i nastroje zrównujące spółkę z gównem
Semek 2 / 91.94.249.* / 2011-10-17 20:08
hiper- hiper- hiperboooooola ! Ratuj się kto moze !.
profan / 89.77.168.* / 2011-10-17 20:02
Apeluję o rozwagę. Nawet niech to będzie największe złoże świat, gielda rządzi się swoimi prawami. Jest silny trend spadkowy. Inwestorzy nadziejami widzą wzrosty i się dziwią dlaczego nie rośnie. Wierzyłem kupując po 40zł i od tej pory parokrotnie wchodziłem i wychodziłem ze statą. Przy trendzie spadkowym szansa na kupowanie na spadkach i wychodzenie na wzrostach przy tej spółce jest bliska "0". Po drodze na pewno bedą jeszce spadki na gieldach. Czekać, zobaczymy jak jutro kurs spółki się achowa. Na pewno nie wchodzić w tą spółkę. Ryzykować małymi kwotami,a broń boże uśredniać. Rozkładać ryzyko na innych spółkach. W tech wili wszyscy szukają złóż. Odkrycie , to nie jakas mega sensacja. Liczy sie zaplecze finansowe, doświdczenie, partnerzy. Nie patrzcie na Total, bo prawdopodobnie jest we wwszystkich spółkach grzebiących w Kazachstanie, Przytaczam oficjalne info, abyście nabrali wiedzy, kim jest Petrol, no nikim na tamtym rynku.http://almaty.trade.gov.pl/pl/Branza/article/detail,2383,Sektor_energetyczny_Republiki_Kazachstanu.Pozdarwiam :)P
dddddd / 77.236.5.* / 2011-10-17 19:18
Już niebawem następnę info: Firma McDaniels przeszacowała złoża ropy w odwiercie Shyrak- 1 z dotychczasowych 48 proc. do 49 proc. A tłum znów pójdzie na północ, a po kilku dniach akcje na południe
jjjjj / 89.73.190.* / 2011-10-17 19:52
nie wykluczone, ten drań Krauze steruje artykułami. Ja mam trochę akcji petrolinvestu ale będę trzymał jako śmieć bo warte to aktualnie groszę.
Oby jak najmniej takich Panów jak Krauze na giełdzie. Może on znajdzie ropę i będzie ją wydobywał ale ilu ludzi zrobił w konia ? To jest jego model robienia biznesu ? Straszne bagno. Szkoda że komisja to zlewa tak jak zlała sprawę zleceń z cypru w lutym br.
.............// / 92.21.180.* / 2011-10-17 20:28
a z nas się śmieje barany dalej wierzą w rope
stary przegrany / 62.131.6.* / 2011-10-17 18:47
I znowu zafundowali stary kawał, kawał który nigdy się nie nudzi. Jedynie co udaje im się tu sprzedawać, to obietnice. Za to klimat tutaj jak w kasynie, w którym wszyscy mają skwaszone miny.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy