Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Petrolinvest otrzyma nowe finansowanie

Petrolinvest otrzyma nowe finansowanie

Money.pl / 2010-03-19 08:54
Komentarze do wiadomości: Petrolinvest otrzyma nowe finansowanie.
Wyświetlaj:
początkujacy_inwestor / 213.17.201.* / 2010-03-19 08:54
To jest rozpaczliwa próba ratowania twarzy.
Dziś na giełdę trafia ponad 17 mln akcji. Musi to zaniżyć kurs.
Dziś druga tura rzezi niewiniątek (czytaj naiwnych co kupili po 35-40 zł).

Współczuje wszystkim którzy wtopili ale cóż jak mawiają rybacy : "jest okres łowienia ryb, jest okres suszenia sieci, jest okres ich naprawy"
inv / 95.40.121.* / 2010-03-19 09:34
Te 17000000 akcji nie trafia dzisiaj na giełdę, nie rób ludziom wody z mózgu.
początkujacy_inwestor / 213.17.201.* / 2010-03-19 09:50
Nie robię wody z mózgu chcę tylko sprowokować do dyskusji abym i ja mógł coś z wiedzy zaczerpnąć. Oczywiście masz rację tak się nie stanie. To był tylko skrót myślowy. Ja chciałem tylko napisać, ze te 17mln akcji trafi na rynek choćby potencjalnie. Ma to wpływ na wycenę całej spółki. To miałem na myśli. Dopóki spółka nie pokaże wzrostu sprzedaży to takie info o pozyskiwaniu finansowania odnosi wręcz skutek odwrotny, bo świadczy o tym, że sama nie ma dochodów i nic nie może dalej zrobić.
Dziwi mnie ilu jest chętnych na kupno akcji w sytuacji gdy wszyscy widzą jak wali się kurs. To może być tylko spekulacja lub granie pożyczonymi akcjami, które można oddać odkupując po znacznie niższym kursie. Myślę, że jest ktoś kto opanował tę sztukę perfekcyjnie. Osobiście przyznam się kupiłem po 40 sprzedałem po 38 a teraz czekam aż to wszystko się uciszy i ustabilizuje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy