Forum Forum finansoweInne

Pewna inwestycja do 40%

Pewna inwestycja do 40%

Bitconnector / 92.108.65.* / 2017-12-03 21:54
Dlaczego wybrałem Bitcoin wraz z Bitconnect jako mój pojazd do niezależności finansowej?
Bitconnect to gotowy system, udowadnia nam każdego dnia że nie został stworzony przez nowicjuszy w krypto świecie. Osoby, które zainwestowały w Bitconnect nawet ostatnio we wrześniu już maja 100% ROI ( zwrot z inwestycji )
System który przynosi zyski nie tylko nam ale samemu sobie, zarabiając na każdej jednej operacji.
Jak wyliczył Dr. Roy Murphy nawet 2.2 mln $$ dziennie z samych opłat transakcyjnych to dochód dla Bitconnect, a tych źródeł dochodu jest więcej bo akurat opłaty za nasze transakcje to nie jest nawet główne źródło dochodu Bitconnect.
Chcesz zainwestować i uruchomić dochód pasywny dla siebie?
Zarejestruj się na https://tinyurl.com/ybfh36mt

Imię sponsora to HeiZen, po zapisaniu się pod tym sponsorem zwrot inwestycji o 3%.
Czyli :
$100 zwrot na portfel elektroniczny 3$
$10,000 zwrot na portfel elektroniczny $300
pokado / 212.96.244.* / 2018-01-08 07:24
Czy zgadzacie się z tym, co tutaj opisano - big.biz.pl/poradnik-inwestora/obligacje-korporacyjne-czym-sa-moga-gwarantowac-bezpieczny-zysk/ ? W sensie - pewności tego zysku, jego gwarancji? Zadziwia mnie najbardziej fakt, że ktoś daje aż tak kosztowne zabezpieczenie całej inwestycji. Warte 3 razy więcej niż ona sama? Dlaczego?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: