Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PGE rusza z inwestycją. Greenpeace mówi "nie!"

PGE rusza z inwestycją. Greenpeace mówi "nie!"

Wyświetlaj:
mumrak / 178.43.243.* / 2013-06-19 09:23
A ja mogę napisać kontrrport superekspercki, wykazujący, że dzięki blokowi urodziło się 14527 osób i bilans jest korzystny.
TomKs1 / 159.245.16.* / 2013-06-19 09:00
Postulaty ekologów (zero emisji CO2 i pyłów) oraz wymagania stabilności spełniają dwa rodzaje elektrowni: atomowa i wodna.
Przeciwko budowie obu ekolodzy protestują jeszcze mocniej niż przeciw węglowym...
Czemu wszyscy ekolodzy to id...?
MME / 37.128.66.* / 2013-06-18 23:13
Po raz kolejny objawili się eko[...]z Greepeace. Wymaganie aby odnawialnymi źródłami zastąpić energetykę konwencjonalną to tak, jakby założyć napełnienie baseny olimpijskiego wiaderkami wody. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
bananewa / 2013-06-18 14:50 / Bywalec forum
A ja mam pytanie właśnie związane z wielkimi europejskimi koncernami, które masową produkcję z EU(ropy) przeniosły doChin - czy za wwóz towarów na teren EU(ropy) - chłopaki płacą jakiś podatek od co2 - czy oczywiście NIE - czy też uerodeputowani twierdzą, że ta nasza ziemia to nie jest obieg zamknięty i co2 chińskie jest inne od EU(ropejskiego).

Eurokracja jest w zasadzie niemądra - choć inne tu sie cisną słowa - tak samo jak ustawa śmieciowa nie jest proekologiczna, tak samo europejskie dyrektywy nie chronią EUROPEJCZYKÓW, a interesy - w sztuczny sposób regulują cenę i podatki za życie w tej (EU) ropie, która raczej z raną niż z paliwem sie kojarzy.
patrzę i słucham / 194.247.41.* / 2013-06-18 13:56
Matka idiotów ciągle jest w ciąży powiedział Boniek i niestety się nie pomylił.
Greenpeace po raz kolejny wpisuje się w głupawy nurt nieuzasadnionych protestów przeciwko CO2. A chociażby metan wydalany na dużą skalę przez zwierzęta rzeźne jest 20 razy silniejszym gazem cieplarnianym. Jednak na przemysłowych farmach zwierząt Greenpeace nie widać. A tak Między innymi za sprawą tych "użytecznych idiotów" mamy przymus posiadania w domach żarówek energooszczędnych zawierających rtęć. Nikt nie wie jak je utylizować i masowo skażają środowisko. Dzięki nim produkcja CO2, w skali Europy, spadła o kilka promili. BRAWO!!!. Koncerny produkujące drogie żarówki zacierają od kilku lat ręce. Ciekawe w imieniu jakiej korporacji lobbuje teraz Greenpeace.
i to by było na tyle / 83.30.212.* / 2013-06-18 12:30

Dziś na chłodnię kominową weszło 12 osób,

Może tak pomóc im zejść? Z chłodni oczywiście :-)

Najnowsze wpisy