Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pięć strategicznych zadań rządu

Pięć strategicznych zadań rządu

Money.pl / 2005-11-10 10:03
Komentarze do wiadomości: Pięć strategicznych zadań rządu.
Wyświetlaj:
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-11 09:17
program rządu jest dobry, nie wszystkie sprawy w tym są poruszone nie uszczegółowiono spraw budownictwa ale to nie znaczy że Marcinkiewicz oszukał, nie powiedział że tak jak Miler oczyści administracje z ludzi obcych, jest to rząd przełomu i myślę że przetrwa bardzo długo, pierwszy raz od czasów solidarności usłyszałem wprawdzie w ustach Lepera że najważniejszy jest człowiek, chwała im za to za odwagę i determinacje,naród nie chce już okrągłego stołu lewicy która walczy o budowę kapitalizmu z emeryturą 800 zł, liberałów czy innej masonerii gdzie Walc zarabiająca minimum 20 tys naśmiewa się z solidaryzmu społecznego gdzie Tuskowi wychodzi duma uszami, do roboty Panie Tusk, bo inaczej bedzie z PO tyle co UW, historia i to smutna
jb / 84.10.229.* / 2005-11-12 06:28
Tak czytam te Twoje wypociny i zastanawiam się, dlaczego są ludzie, którzy nie dbają o to aby coś zmienić na lepsze u siebie, tylko bardzo im się nie podoba że ktoś jest operatywny, zaradny, wykształcony i zarabia pieniądze. To jest przejaw postawy roszczeniowej. Wszystko sie należy, praca, płaca, mieszkanie, samochód i wiele innych rzeczy. To z kolei pociąga coś takiego, że jak wyjdzie Kaczyński, Lepper, Giertych i powiedzą że coś dadzą za darmo, to wszyscy tam biegną, łudząc się nadzieją że coś dostaną. Już słychać ze 3 mln mieszkań zamieniono na 4 stadiony. To są tylko hasła wyborcze. Nic nie dostaną! A jeżeli już, to znowu z tego co masoneria i liberałowie wypracują. Jeżeli tak, to Ty powinieneś dbać o to, aby tacy ludzie jak Walc zarabiali jeszcze więcej, ponieważ zapłaci większy podatek i będzie z czego dzielić dla takich jak Ty! Pragnę tutaj zaznaczyć, ze wcale jej nie jest z tego tytułu do śmiechu.
Piszesz,że naród nie chce okrągłego stołu i lewicy, która walczy budowę kapitalizmu z emeryturą 800 zł. Czy Ty aby wiesz skąd biorą się pieniadze na emeryturę? Podejrzewam że nie wiesz. Dzisiaj jest wprowadzona i działa od od 6 lat reforma systemu emerytalnego. Każdy może zdbać o swoją emeryturę i powinien to uczynić.
Jeżeli chodzi o Tuska, to bardzo proszę nie mieć do niego głupich uwag! Duma wychodzi uszami! I oto chodzi! Czlowiek powinien być dumny z siebie. Poza tym on jest naszym przedstawicielem na którego głosowaliśmy a jest nas nie mało. Jego zachowanie jest wyrazem naszych życzeń jako wyborców. A do roboty, to chyba będzie najlepiej jak sam się weźmiesz, bo podejrzewam że w życiu nic dobrego nie osiągnąłeś. Gdybyś osiągnął, to takich bzdur nie pisałbyś nigdy! Dobra rada dla Ciebie na życie: staraj sie przebywać wśród ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli, mają cel, dobrze zarabiają. Po pewnym czasie staniesz się takim samym. Jeżeli nie chcesz być takim, to rób to co robiłeś do tej pory: nic nie rób tylko pisz wszędzie gdzie się da, że jest niedobrze zarabiać 20 tyś zł na miesiąc. Tak na marginesie, ja zarabiam więcej niż Pani Waltz. Od siedmiu lat zajmuję się również rekrutacją ludzi do tego biznesu i tutaj jest największy problem. Ludzie generalnie nie chcą zarabiać dobrych pieniędzy tylko tak jak pisałem wcześniej. To są tacy jak Ty! I to jest smutna historia!
K&K / 83.18.243.* / 2005-11-16 21:40
Nie dziwię się, że ludzie nie chcą z Panem robić interesów, ja bym też nie chciał. Tego typu demagogów omijam szerokim łukiem.
Prosiłbym tylko aby Pan nie kłamał jak rasowy polityk.
Przykład? Kaczyński nie obiecał nikomu 3 mln mieszkań.
Mówił tylko o uproszczeniu procedur związanych z budową oraz o korzystnych kredytach na budowę, a to trochę co innego.
Powtarza Pan demagogiczne wypowiedzi polityków o zamianie tychże mieszkań na stadion i to też jest żałosne.
Ludzi pańskiego pokroju można spotkać wszędzie, znam i ja takich w swoim otoczeniu. Też oferują super zarobki, a w zasadzie szukają naganiaczy ubezpieczeniowych. Pan też z tej branży?
Wadolek / 80.53.183.* / 2005-11-12 09:11
No ja ciesze sie ze sa ludzie w Polsce, gdzie zarabiaja na poziomie swoich "zagranicznych" kolegow z panstw "rozwinietych", ale nie moge sie zgodzic z moim przedkomentatorem w sprawie tego calego cyrku ktory mial miejsce kilka tygodni temu podczas popisywania sie kto wiecej zrobi "dla Polski" stek bzdur i pustych hasel. A szczegolnie z ust strony lewej! Pan niedoszly prezydent nie jest dumny.. jego roznosila pycha... a jakze wielki zawod byl gdy ogloszono ostateczne wyniki... Cala strona lewa sie o malo nie poplakala.. przeciez nasz wybranek nie byl skalany grzechem polityka.. przeciez mial taka czysta historie... powinien wygrac a i my razem z nim.. CHociaz nie glosowalem, bo nie bylem w kraju podczas wyborow, ale ciesze sie z wyniku jaki zapadl. Nie licze tutaj przy tym na cuda, ale znowu obudzila sie we mnie nadzieja... nadzieja ze po ukonczeniu studiow nie bede musial znowu wracac za granice aby dorabiac jakiegos obcego gbura tylko zostac w kraju. Pozyjemy zobaczymy, ale bardzo podoba mi sie temat z lkikwidacja niepotrzebnych zbednych miejsc w urzedach i ze szczera nadzieja bede zyl, studiowal, pracowal i obserwowal scene polityczna te 4, a raczej 8 lat, oczekiwajac poprawy, ktora mysle nastapi.
pozdrawiam a obu panom proponuje chwile refleksji nad swom zachowaniem.
anty / 83.19.31.* / 2005-11-14 13:58
jaka lewa strona? 100% lewacka partia jest PIS nieuku.
to, ze maja poparcie radykalow katolickich z Radia MAryja tylko to potwierdza, bo to socjalistyczny radykalizm katolicki (swoja droga tylko w Polsce jest chyba mozliwe takie zestawienie)
K&K / 83.18.243.* / 2005-11-18 15:53
Takie posty utwierdzają mnie w przekonaniu, że słusznie zrobiłem głosując na PiS.
K&K / 83.18.243.* / 2005-11-18 15:51
Takie posty utwierdzają mnie w przekonaniu, że słusznie zrobiłe głosując na PiS. Z takimi ludźmi jak "anty" nie jest mi po drodze.
jb / 84.10.229.* / 2005-11-12 11:35
Dobrze piszesz: nadzieja. Tylko to zostało. A gdyby tak tą nadzieję wprowadzić w życie, zrealizować?................... Ten rząd tego nie zapewnia.
Tak przy okazji to co w naszym zachowaniu jest naganne? Nie można mieć własnego zdania?
silver / 2005-11-12 09:19 / Bywalec forum
Nasz kraj póki co wykonał zwrot w bok, za chwilę będzie bieg wstecz. Japończycy zresztą mowią, że kiedy stoi się w miejscu, to tak naprawdę się cofa. Likwidacja UOKiK oraz urządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn stawiają nas za Albanią. Rozumiem, że marszałek Jurek jest za biciem dzieci, a cała reszta za maltretowaniem żon na kwaśne jabłko. Wypadałoby jednak utrzymać światowe standardy, a nie kierować się wprost do ciemnogrodu.
jasio / 213.25.189.* / 2005-11-10 18:58
Dawno, dawno temu.... itd. .... i żyli długo i szczęśliwie. Tylko że często na końcu smok zeżera królewnę, o jaka piękna tragedia :(.
ATB / 81.219.231.* / 2005-11-10 10:03
Gadane to oni mają tylko gorzej z realizacją. obiecywali że nie bedzie przestepców w sejmie a poparli Leppera na Marszałka Sejmu. Teraz tez Marcinkiewicz naobiecywała gruszki na wierzbie i ciekawa jestm jak to zrealizuje przy tamik deficycie budżetowym. To nie mój rząd i nie mój prezydent i mam nadzieję że szybko upadnie.
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-11 09:05
atb nie martw się o ten rząd jak nie jest twój tylko wyjeżdzaj do ziemi obiecanej
U2 / 80.55.162.* / 2005-11-10 12:13
"Nie twój rząd, nie twój prezydent", ale twój interes i lepiej, aby nowemu rządowi udało się wcielić ten obiecujący program w życie.
jb / 84.10.229.* / 2005-11-11 08:02
Jak tutaj nie ma żadnego programu? To co wcielić w życie? Np. 3 mln mieszkań zamienione na 4 stadiony? Zobaczysz jak Kaczyński przekręci wszystkich w koalicji i wyborców też!
gruby / 212.186.144.* / 2005-11-11 09:08
jb może mieli zrobić ekspoze na temat które krzesło w pałacu przesunąć, człowieku przecież nie wszystkie zagadnienia się w ekspoze porusza
silver / 2005-11-10 12:21 / Bywalec forum
No tak. Na pierwszym posiedzeniu miało być dożywienie dzieci, skończyło się na podwyższeniu własnych pensji i zwielokrotnieniu etatów. Czyżby sympatycy PiS popierali pomysły Millera po jego mowie powitalnej? Nie wydaje mi się. Dobrze dla wszystkich i trzecia droga to utopia, zresztą wypowiadana przez "borówki", teraz przyjęta przez rząd. Istna paranoja.

Jeśli już, to emigracja wewnętrzna.
aniutek / 83.82.217.* / 2005-11-11 23:27
ATB,przede wszystkim Marcinkiewicz jest mezczyzna.Z Twojego komentarza wynika,ze to kobieta.Jesli juz plci naszych ministrow nie odrozniamy...to dopiero jest tragedia.A poza tym czemu sie dziwic,sa to chyba rzeczywiscie same obojnaki i mysle,ze czas najwyzszy pozamiatac.Ilez mozna placic na tych durniow?Wszystkich zainteresowanych posporzataniem tej stajni,prosze o kontakt pod adresem anitaw54@o2.pl

Najnowsze wpisy