Forum Polityka, aktualnościKraj

Piecha: Bankructwa szpitali będą na rękę samorządom

Piecha: Bankructwa szpitali będą na rękę samorządom

Wyświetlaj:
man13 / 2011-03-28 18:38 / Tysiącznik na forum

Niekoniecznie chciałbym wiedzieć, że ktoś z moich znajomych ma na koncie aborcję.

To tak jak i ja - nie chciał bym wiedzieć kto z moich znajomych wierzy w jakiegoś BOGA.
jakub2 / 91.94.39.* / 2011-03-28 14:25
Ja się dodatkowo ubezpieczę przed głupotą rządzących , szczególnie przed takimi ministrami zdrowia jak obecni
michacel2 / 2011-03-28 10:07 / Tysiącznik na forum
Wlasnie na poparcie tej oceny sytuacji w naszym kraju napisze, ze znowu wracamy, jak bumerang po latach do sytuacji, gdzie tak premier Tusk czy prezydent Komorowski oraz reszta czyli marszalkowie nazywajac coraz dobitniej "banda czterech" POpsujów czy poslowie Platformy niby Obywatelskiej w swiadomosci coraz wiekszej rzeszy zawiedzionego, okradanego i oszukanego spoleczenstwa, zwlaszcza niespelnionymi obietnicami oraz falszywej zielonej wyspie wyraza sie o "tej" wladzy bardzo krytycznie, jak za komuny odcinajac sie nazywajac wladze "oni" rozdzielajac tym samym na "My" i "oni" czyli obozy sobie wrogie czy przeciwne, jak za „Solidarnosci“.
arekff / 89.174.13.* / 2011-03-28 07:56
Ostatnie zdanie mnie rozbawiło. Pan który by chętnie wysyłał do paki za invitro, nie chciałby wiedzieć że ktoś przeprowadził legalną aborcję (czy w tej popieprzonej Polsce to w ogóle jest możliwe - znajdzie się lekarz ?). Przecież pan Piecha strasznie by się ucieszył gdyby miał możliwość publicznie poznęcać się nad jakąś ofiarą gwałtu, która usunęła ciążę z przestępstwa. Taki to jest właśnie człowiek.
okno życia / 83.29.9.* / 2011-03-28 23:24
Tam nie pytają kim był tatuś.

Najnowsze wpisy