Forum Polityka, aktualnościPolityka

Piecha: W czasie okupacji, nie będzie negocjacji

Piecha: W czasie okupacji, nie będzie negocjacji

Wyświetlaj:
admin. / 2007-06-21 21:01
Pan " maniuś" nie jest pazerny na pieniądze, a leczył swoich bliskich w państwowych szpitalach, czyli za darmoche !!!
Co chamie, szkoda było paru dolców !!!!
maniuś / 83.27.98.* / 2007-06-21 18:20
I słusznie.Ja w człej rozciągłości popieram ten rząd.Nikt nie może samowolnie strajkować, wywołuwać niepokoje,blokować drogi i utrudniając innym życie w celu wywalczenia wyższych wynagrodzeń.Takie strajki są strajkami dzikimi,a co gorsze podsycane przez media szkalujące ten rząd.Jestem ciekaw co do przyczyny że dopiero teraz nagle cała służba zdrowia tak zaciekle walczy o podwyżki wynagrodzeń kiedy ujawniono branie łapuwek przez lekarzy?Ja nie popieram strajku służby zdrowia ponieważ sam doznałem wiele złego od ich pracowników czyli lekarzy i pielęgniarek którzy za dodatkową opłatą (łapówkę) opiekowali się bliskimi mi osobami w szpitalu.Wobec takowej sytuacji mam głęboki uraz do jej pracowników pazernych na pieniądze,leniwych i aroganckich.Ja mam ten komfort życiowy że nie muszę korzystać z usług tej nieudolnej.pazernej i chamskiej służby zdrowia ponieważ lecę sie poza granicami tego kraju no i cieszę się dobrym zdrowiem.Dlatego też apeluję do Pana Premiera nie zgadzajcie się na podwyżki dla tych nieuków,leni i nieudaczników niech pokażą że są ludżmi uczciwymi mającymi czyste ręce i sumienie,a dopiero wtedy zgódżcie się na podwyżkę.Panie Premieraz nie pozwólcie się szantażować przez nieudaczniów i pieniaczy ze służby zdrowia i wrogie Wam media (brukowe) i postawcie im warunek pokażcie jak pracujecie bądżcie uczciwi w stosunku do pacjętów,zlikwidujcie zadłużenie szpitali i wtedy dopiero damy wam podwyżki wynagrodzeń.Nie pozwólcie się szantażować,a że pracownicy służby zdrowia po przez swoje strajki doprowadzą do śmireci lub większego uszczerbku na zdrowiu osób chorych to karać ich jak morderców.Życzę temu rządowi i Panu Premierowi dużo stanowczości. Z poważaniem oszukany przez lekarzy i pielęgniarki.(pazerniaków na kasę)
kpiarz / 83.7.165.* / 2007-06-21 19:44
Tak najlepiej wszystkich obrzucić błotem, że łapówki biorą:)
Ale każdy mierzy swoją miarą, a sam p.alancie przyznajesz, że łapówki wręczałeś hipokryta jeden!
Wapniak / 83.28.103.* / 2007-06-21 19:33
"maniuś" - ma Pan krótką pamięć....
olka / 2007-06-21 15:44 / "Giełdowa blondynka"
ale bym chciala,zeby wreszcie usunac to cale robactwo.Dziewczyny trzymajcie sie !!!
higienista / 83.24.216.* / 2007-06-21 16:20
no w końcu ktoś doszedł do słusznego wniosku, że należy walczyć z brudem i smrodem w szpitalach. Ale żeby się tam i robactwo zaległo, niesamowite.
jliber / 212.180.147.* / 2007-06-21 15:40
No, zabawa sie skonczyla, aby stworzyc "program" podczas wyborow wystarczylo lac wode, a teraz czas sie wreszcie zmierzyc z rzeczywistoscia.
Ostatni gasi swiatlo / 83.21.38.* / 2007-06-21 15:32
Wyraz twarzy tego pana na zdjeciu kojarzy mi sie z przekrętami. Czy on też jest umoczony w jakieś ciemne sprawki i afery PiS owe. Czy on nalezy do "klasztoru PC"
Przypomne ze przyboczny kartofla z PC, zalewski, jednak został skazany za udział w aferze FOZZ.
ortopeda / 2007-06-21 13:33
Ludzie ten człowiek myśli, że jak w kółko za Kaczkami będzie powtarzał ciągle to samo czyli nie ma pieniędzy i koniec, to w końcu stanie się to prawdą.
Skąd my to znamy:
"...powtórz sto razy słowa, które są kłamstwem, a staną się prawdą......"

Goebbels
ginekolog / 83.24.216.* / 2007-06-21 16:21
wiesz coś na ten temat. Branie łapówek wymaga jednak nieco zachodu.
WydymanyPrzez IV RP / 192.108.114.* / 2007-06-21 14:47
Ale tych pieniędzy naprawdę nie ma. Poszły na górników (czemu tego nikt nie zaskarży do TK?), becikowe, dopłaty do ubezpieczeń rolnych, Świątynię Opatrzności, stołki dla Leppera w KRUS, stołki dla narodowców z LPR i nie zapomnijmy o stołkach dla PiS, na Przyrzystanek Woodstok eee..... przepraszam też jakoś tak na W Włoszczowa?, na sądy 24-godzinne, itd. itd.
Dla "konowałów" już nie starczyło.
lorunia / 91.94.196.* / 2007-06-21 17:20
Trzeba wrócić do starych wypróbowanych socjalistycznych metod .! Premier ? przepraszam pierwszy sekretarz pewnie by sprawę załatwił przez telefon . ! .................A tu takka niedobra władza , nic od zaraz nie chce dać !

Najnowsze wpisy