Forum Forum podatkoweInne

Piechociński: Aparat skarbowy powinien być aniołem stróżem biznesu

Piechociński: Aparat skarbowy powinien być aniołem stróżem biznesu

Wyświetlaj:
misiu1111 / 87.205.70.* / 2013-06-27 11:02
Czy po wprowadzeniu tej klauzuli urząd przyjdzie do mnie i stwierdzi, że za tanio sprzedałem dany produkt, bo mogłem się postarać i sprzedać go drożej i więcej z tego tytułu zapłacić podatku? W skrajnym przypadku to może u nas tak wyglądać. Pomysłowość urzędników nie zna granic!
isiękręcidziadostwodostojnie / 178.181.192.* / 2013-06-24 18:55
następny archanioł Gabriel się znalazł z anielską receptą na płacenie podatków. Oczywiście powinien zacząć od stanowczej zapowiedzi opodatkowania rolników podatkiem dochodowym, a tak dla odwrócenia uwagi, wmawia cwaniaczkom kit, że da się prowadzić biznes bez księgowania i rozliczania tzw. pustych faktur.To biedne państwo, przy tych niemrawych służbach, i tak było w stanie dotąd ustalić, że owych faktur wpuszczanych jest w obieg na kilkadziesiąt miliardów złotych rocznie. Tak więc wpadają zapewne ewidentni kretyni, reszta powinna spać spokojnie,
rembert2 / 2013-06-24 18:31 / Tysiącznik na forum
Jest taki program tv Panstwo w panstwie-tam czesto pokazuja ile firm upadlo i ilu ludzi zrujnowano przez bledne lub celowe decyzje urzednikow.Problemem jest brak odpowiedzialnosci urzednikow za swoje decyzje ale skoro politycy nie ponosza odpowiedzialnosci.....

Najnowsze wpisy