Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński groził prezesowi TVP SA: Zrobię w telewizji porządek! Nagraliśmy to

Piechociński groził prezesowi TVP SA: Zrobię w telewizji porządek! Nagraliśmy to

Wyświetlaj:
baran nr 2 / 83.21.25.* / 2015-02-27 00:36
Piechociński grozi wielu ludziom , a sam jest tchórzem.
Ma władzę dzięki nam , ale wyrzucenie go nic nie zmieni bo sie już nachapał kasy.
Sam dla normalnych ludzi nie zrobił nic - baran
Gag / 78.96.193.* / 2015-02-25 10:40
Tu sie zgadzam w 100% z p. Piechocinskim. Jest dokladnie tak, jak on to WYKRZYCZAL!!!!! Przeciez juz sie nie daje ogladac tej "NIEZALEZNEJ" telewizji.
Nie wazne jaka stacja, wszystko jest OBLUDNE ,ZAKLAMANE i kompletnie mija sie z oczekiwaniami widza. Chcemy ZETELNEJ, MADREJ ,OBIEKTYWNEJ informacji. Przeciez widzowie maja MOZGI, przeciwnie do wspomnianych przez
P.Piechocinskiego dziennikarzy .
~`oko / 89.70.137.* / 2015-02-25 06:41
Tak samo groził temu dziennikarzowi, który niedługo po tym zginął na Śląsku pod gruzami kamienicy, gdy ten zadawał mu kłopotliwe pytania. Był w internecie materiał filmowy na ten temat. Czy po nie są czasem groźby karalne. A kimże właściwie jest ten wieśniak z PSLowską słomą w butach?????
ehhhhhhhhhhhh / 85.28.131.* / 2013-09-23 19:06
Ja się zgadzam w 100% telewizja to jest taki szajs, że nie ma już czego oglądać!!! Przydałoby się zahamować postępujące zgłupienie społeczeństwa.
edo200 / 37.47.195.* / 2013-09-16 15:25
a co to wolnosc słowa to juz zabroniona , nie mozna nic powiedziec o klechach zydach i gejach czy o wariatach tez ? wolnosc wolnoscą moze piechocinski tez miłujacy inaczej jest ? tolerancja tak ale zeby do sejmu ich wybierac ? moze piechocinski w ramach toleranci odda im swoje dzieci na wychowanie ,dlaczego mają adoptować te i tak skrzywdzone przez los z domów dziecka ,
mec / 89.70.121.* / 2013-09-16 00:30
Miałem wiele szacunku dla Piechocińskiego, ale takie zachowanie - jak marnego sekretarzyny PZPR, każe mi zmienić o nim swoje zdanie, widać, że pług jeszcze nie całkiem pokrył się rdzą a słoma z buciorów nadal wyłazi. Przykro tylko, że żadnych nauk z dotychczasowej działalności nie wyciągnął. Dać takiemu więcej władzy a zaprowadzi faszyzm.
wd123456 / 193.111.166.* / 2013-09-11 08:21
Panie Bonek. Jest pan redaktorem naczelnym a nie rozumie pan meritum sprawy. Panu Piechocińskiemu powiewa nacią od pitruszki to czy pan? Lis robi program o gejach czy o muszkach owocówkach. Panu Premirowi nie podoba się to, że pan Lis w TV - publicznej zresztą - prpmuje siebie a nie telewizję publiczną właśnie. to wg mnie skandal. Pan lis jeśli chce być celebrytą nie sp...la do TV komercyjnej. Przecież jego programy to dno. Jeśli pan Bonek tego nie widzi to ........ "szkoda gadać".
dtg / 83.27.94.* / 2013-09-09 12:26
To są poważne groźby. Porządek jest czymś najpodlejszym w TVP
obywatel641 / 79.186.25.* / 2013-09-05 17:50
Popieram Pana Piechocińskiego, a jak będzie potrzeba pójdę z Panem na wojnę [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
J1512 / 83.27.231.* / 2013-09-05 16:21
I bardzo dobrze, a mam pytanie kto promował te władze w TVP?, STANOWISKA??. Macie kłopot? to niech pomyślę? Na KOGO by tak zwalic wine? Zabrakło takiej osoby? Jak się "wyhodowało żabe" to teraz ją trzeba zjeść SMACZNEGO!!!!
obywatel l / 188.121.10.* / 2013-09-05 14:28
Media publiczne mają kształtować światopogląd społeczny, który zapewni przetrwanie i rozwój społeczeństwa. Promowanie gejostwa przyniesie wypaczenia i problemy. Osobiście mnie to brzydzi! i nie ma to nic wspólnego z homofobią.
obywatel l / 188.121.10.* / 2013-09-05 14:07
Panie Bonek,[...]Nigdy nie miałem nic do gejów, homosie byli są i będą. Matka Ziemia jest dla wszystkich. Nigdy też nie zwracałem zbytniej uwagi na homosiów. Jednak, to co się obecnie dzieje, to lobby gejowskie, to zrównanie związku osób różnej płci ze związkami homoseksualnymi to za dużo! TO obnoszenie się z seksualnością! Ja do cholery nie chwalę się wszem i wobec kogo do łóżka zapraszam!. To twierdzenie, że homoseksualizm jest orientacją seksualną! - za chwile się okaże, że pedofilia, zoofilia (notabene w Dani nie karana), nekrofilia i inne dewiacje staną się orientacjami seksualnymi, TO ZA DUŻO!!!. Doprowadzono do tego, że jak widzę zniewieściałego osobnika płci męskiej,[...]Trzeba sobie jasno powiedzieć LGBT, gender i tym podobne poglądy, jest to zwykły atak na struktury społeczne! - wywodzący się z marksizmu, ewoluujący w bolszewizmie i socjalizmie! DOŚĆ!!! Zdjąć Lisa z TVP, szkoda tych 80tys./[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
andka / 31.61.140.* / 2013-09-05 20:18
Ależ ci niektórzy obywatele są zakręceni, boże zmiłuj ...
Knuriotae / 83.238.4.* / 2013-09-06 13:23
moim zdaniem nie każdy jest w stanie interpretować rzeczywistość na szerszym i głębszym poziomie... większość obywateli potrafi jedynie odtwarzać to co usłyszeli w mediach za swój własny pogląd. Właśnie po to wybito nam inteligencję i stworzono świńską aby Ci mądrzy utąneli w śmiechu głupich.
atelie / 94.42.189.* / 2013-09-05 13:44
a ilez on zarobił na tym, na naszej , kiedyś telewizji ?!!!

dzis TVP - ? pod kazdym względem kaszanka,

Lisy roznosza bomblowca, chcecie sie zatruć ?!
USAdoDNA / 83.22.200.* / 2013-09-05 13:32
Brawo Panie Piechociński - Naród jest z Panem. Dość pedalstwa i ciemnoty w TVP. Wrócmy do wiadomości we "Wiadomościach", a skończmy z infantylnymi bzdurami bez znaczenia dla zycia w Polsce.
gbu II / 78.8.79.* / 2013-09-05 12:30
panie bonek, fakty, merytoryka, a nie emocje skarconego chłopca. to nie opera mydlana tylko media i pan posuwa się za daleko w pałczach i egzaltacjach. Pan Minister Piechociński wyraża wolę wszystkich rozsądnych, normalnie myślących ludzi. mdli mnie na myśl o większości programów które serwuje telewizja, a przyczynę mdłości wskazał właśnie Pan Minister. proponuję się opamiętać. nie pozdrawiam.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy