Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński groził prezesowi TVP SA: Zrobię w telewizji porządek! Nagraliśmy to

Piechociński groził prezesowi TVP SA: Zrobię w telewizji porządek! Nagraliśmy to

Wyświetlaj:
polejwodalisaszkoda / 31.62.251.* / 2013-09-04 11:48
Lis poszedł na łatwiznę. Łatwiej lobbować gejów niż tłumaczyć jak to ogłosił Tusk zakończenie kryzysu, którego nie ma.
bez-TYCH_GIER / 78.8.243.* / 2013-09-04 11:43
musiał odejść, bo ... nie chciał się podporządkować naciskom rządu "kaczora" - można mieć różne uwagi do pracy TVP w tym czasie, ale na pewno nie to, że ulegała naciskom politycznym! No, i trzeba być ślepym, żeby nie widzieć o ileż była wówczas bogatsza tzw. propozycja programowa! Dzisiaj, nawet Wiadomości red. kraśko przerobił na „oto leci kabarecik”
Marcin589 / 83.22.109.* / 2013-09-04 11:55
A ja w ostatnich tygodniach zmieniłem swoje zdanie o tv publicznej na nieco lepsze. Może w TVP1 i TVP2 wiele ambitnych rzeczy nie ma (chociaż koncerty Emira Kusturicy i kilku innych gości tegorocznego Woodstock można by do takich zaliczyć), ale są kanały tematyczne np. TVP Kultura i TVP Historia, które są naprawdę na wysokim poziomie i tam jest dużo misji.
observator / 83.22.153.* / 2013-09-04 14:17
tyle, że te kanały tematyczne to jeszcze rozwinął Wildstein. A od tamtego czasu jest tylko jazda w dół.
MIŚ-TAK TRZYMAĆ / 78.8.243.* / 2013-09-04 11:35
dyżurni funkcjonariusze od propagandy pokazuje o skali spsienia mediów (w tym tzw. "publicznych")! Przecież ta dzisiejsza TVP to towarzycho wzajemnej adoracji - synekury dla znajomków i ich rodzi (lisy, richardzon+zamachowski, ...) Podobnie zresztą jest i u komercji - zobaczmy kogo zaprasza red. mosz w takim TOK-FM! A co kraśko zrobił z Wiadomościami? Cała TVP to bagno - np. w TVP POLONIA idą reklamy ... płynu do zmywarek i tego nowego Amber Gold (co to "już od złotówki dziennie" bo "dzisiejsze koszty pogrzebu to nawet ..."), itd.
To ma być program dla POLONII? czy może dla dyrekcji kanału w Warszawie? I ten niski poziom intelektualny prowadzących programy TV - w tym również TVP. Te "blondynki" (może tlenione brunetki) które prowadząc rozmowy z profesjonalistami nie kumając o czym oni mówią!
Olej TV - masz INTERNET!
Oszolom / 192.101.252.* / 2013-09-04 11:33
Nie dziwie sie - Lis ma POlakow za glupków kompletnych (i nie ma sie co dziwic - narod ktory wybiera sobie za prezydenta kaleke ortograficznego i intelektualnego nie zasluguje na inne traktowanie). Naleza sie POlakom problemy kur pedalow i opowiesci POcelebrytek o ich przygodach seksualnych z ksiedzmi i kolezankami albo wystepy natchnione tuska (jak ten wczorajszy)- na to zasluzyli. I Piechocinksi ma duzo racji, ale niech przestanie piep...c bo sam do tej sytuacji przylozyl reki a teraz nagle zdziwionego udaje ...
monikazet22 / 82.167.23.* / 2013-09-04 11:26
Lis to lis, zręczy manipulator i platformiany lizus
Green_Goblin / 89.66.111.* / 2013-09-04 11:18
Faktycznie, Fred sie zagalopował. Ale mimo to, trochę go rozumiem, zresztą chyba po raz pierwszy. Bo rzeczywiście jest za mało o gospodarce, o Polskich firmach w mediach. A nawet jeśli coś jest, to głównie o patologiach tam występujących i to jest bardzo złe zjawisko, bo społeczeństwo Polski jest coraz bardziej upośledzone pod względem samodzielnego oceniania rzeczywistości i przyjmuje za pewnik to co przekazują media. A to powoduje, że mamy obraz polskich produktów jako drogich, słabej jakości, mało innowacyjnych i bardzo awaryjnych. Tymczasem Europa zachwyca się naszymi produktami, o których cisza w mediach. Wystarczy wspomnieć o pociągach, zespołach trakcyjnych i tramwajach Newagu i Pesy, autobusach Solaris, o rozwijającym się przemyśle lotniczym (zwłaszcza świetne samoloty ultralekkie czy bezzałogowe obiekty latające), o przemyśle jachtowym i wielu wielu innych. Ale słyszeliście o tym w mediach nie licząc mediów branżowych?? Patrząc pod tym kontem, to reakcja Freda jest jak najbardziej uzasadniona, a jeszcze dokładając do tego ostatnie wydania Newsweeka to wręcz przestaję rozumieć skąd to oburzenie na Freda??
ZP883 / 83.31.217.* / 2013-09-04 16:24
Świetny komentarz, pod którym podpisuję się z całą stanowczością. Pozdrawiam.
Green_Goblin / 89.66.111.* / 2013-09-04 12:27
Muszę się przyznać, że pisząc swój komentarz zapomniałem o jednym, ale bardzo ważnym programie. Dopiero sobie o nim przypomniałem, a chodzi o program "Polak Potrafi" na antenie TVN Turbo. Jest to mega genialny program, promujący produkt Polski, albo wytwarzany w Polsce. Nie mniej, jednak to w żaden sposób nie zmienia sensu mojego komentarza, bo program ten jest emitowany na kanale występującym głównie na platformach kablowych, którego ogólny udział w rynku wynosi zaledwie 0,4% więc siłą rzeczy nie dociera do zbyt wielu odbiorców!!!
Knuriotae / 83.238.4.* / 2013-09-04 11:24
Ma Pan kompletną rację . Mnie też to boli . Gdyby telewizja publiczna pokazywała ,że się da wypromować mocną Polską markę na rynku międzynarodowowym i prezentowała te sylwetki i firmy w TV - takie historie sukcesu to byłby naprawdę pouczający pozytywny przekaz.
dettur / 188.147.55.* / 2013-09-04 11:09
Jak najbardziej premier ma racje. Ja juz nie oceniam przez pryzmat przynależności do partii, a zwwracam uwage ktory polityk co mowi. Telewizja klamie, wybiera slowa z kontekstu i wciska nam scieme. Juz dawno uwazam ze to wlasnie dziennikarze sa gorsi od politykow. To oni nie przestrzegaja zadnej etyki. Dla nich liczy sie tylko sensacja, bo w koncu od tego maja placone.

Premier poruszyl nie kwestie mowienia o homoseksualizmie itp. Bo uwazam ze na kazde tematy mozna rozmawiac. Nawet mniejszosci, i to wlasnie w telewizji publicznej.
Mysle ze glownie chodzi mu o zatracenie MISJI spolecznej, jaka ta telewizja powinna robic.
ertrer / 95.41.58.* / 2013-09-04 11:30
Zauważ, że tu właśnie chodzi o to, że telewizja kłamie pod dyktando rządzących polityków. Nie rozumiem tych, którzy wychwalają tu na forum Piechocińskiego. Przecież jego słowa i zachowanie ewidentnie pokazują kto i jak steruje tym, co oglądamy w publicznej telewizji.
Drakon2000 / 95.49.60.* / 2013-09-04 10:51
Minister Piechociński się zagalopował. Jeśli przeszkadzają mu tematy wrażliwe społecznie to niech nie ogląda, a już z całą pewnością niech nie próbuje nawet decydować co, gdzie i kiedy Polacy mają oglądać w TVP. Widzowie sami zdecydują jaki program się utrzyma, a jaki zostanie zdjęty z wizji.
A szczerze mówiąc, wolę temat o gejach niż polską politykę ze smoleńskim oszołomstwem czy premierowskimi obiecankami.
75 latek / 89.230.198.* / 2015-02-25 00:29
Ma rację min. Piechociński. TVP zeszła na przysłowiowe psy. Lisa wywalić z TV i zabronić mu uprawiać dziennikarstwo.W TV zbyt dużo celebrytów i zjadliwych polityków { patrz Niesiołowski i jemu podobni }. Mało informacji krajowych lub naszego kraju dotyczących np Ukraina Rosja. Nie dziwię się, że ludzie nie chcą płacić abonamentu. Pozdrawiam
jhk / 83.10.129.* / 2013-09-04 10:49
Jak można grozić prezesowi TVP wprowadzeniem porządku? Porządek jest gorszy od śmierci!
Knuriotae / 83.238.4.* / 2013-09-04 10:45
Panie Tomaszu Bonek, ja też jestem jak i Pan za niepowstrzymaną ekspancją ideologi środowisk LGBT. Czekam na więcej artykułów promujących różnorodność w portalu Money. Może artykuły opatrzymy tęczą . A tak na serio, uważam to za skandal gdzie za pieniądze Polaków, skupiamy się na problemach seksualnych jakieś małej części społeczeństwa,[...]. Faktycznie Panu Piechocińskiemu puściły nerwy i nie podobają mi się takie metody działania. Niemniej odnosił się Pan Piechociński , moim zdaniem , do szerszego problemu. Dotknął przysłowiowego czubka góry lodowej. Myśle ,że telewizja publiczna ma do wyboru znacznie więcej tematów która dotyczy większej ilości obywateli , którzy płacą podatki , które m.in. są przekierowane na zatrudnianie takich ludzi jak Pan Lis [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

kbx / 193.239.125.* / 2013-09-04 11:01
Tak, Pan Piechociński ma sporo racji ale można je inaczej przedstawiać. Co do skupiania się na mniejszościach seksualnych... gdzie Ty to widzisz bo ja tego naprawdę prawie nie spotykam. Może to kwestia nadwrażliwości części tego społeczeństwa. Poza tym piszesz jak za pieniądze POLAKÓW zajmujemy się mniejszościami. Rozumiem, że wśród tych mniejszości nie ma POLAKÓW. Z jednej strony śmieszne to zdanie, z drugiej przykre.

Zgodzę się co do tego, że ta misja to w skrócie produkowanie bezdennie głupich seriali i show promujących zamknięte kółko wzajemnej adoracji.

Lis nie jest miernotą intelektualną ale to showman, który tak kokietuje kamerę, że wielu ma mdłości.
Knuriotae / 83.238.4.* / 2013-09-04 11:17
1. Powiem tak częściej słyszę np. o LGBT (skad do cholery znam ten skrót !!! ? ), albo o płci tymczasowej , albo o szkoleniach dla dzieci (coś o tym ,że mogą być rodziny czy związki homo - rodzic A i rodzic B ) aniżeli o innych problemach fundamentalnych dla Polski jak np. budzet państwa i dziura w nim bagatela 23 mld zł. Sam wiesz na pewno ,że problemów znacznie istotnieszych jest wiele. Nie miałbym z tym problemu gdyby takie programy były w telewizji prywatnej . Ktoś płaci za to abonament Z WYBORU to niech ogląda. Co do TVP niestety nie mam wyboru wybrać nie płacić ani grosza to kółko wzajemnej adoracji . Nie oglądam telewizji od ok 10 lat. Albo z innej strony uważam ,że z wiekszym prawdopodobieństwem powinienem napotykać tematy niezwiązane z seksualnością w sferze publicznej informacji aniżeli dzieje się to do tej pory. Powód większa populacja ludzi których te problemy wogóle nie dotyczą.

2. Przepraszam jesli wprowadziłem w błąd. Moim zdaniem dokonujesz nadinterpretacji. Użyłem zwrotu Polaków nie mając na myśli 'prawdziwych Polaków' . Po prostu miałem na myśli płatników podatków i drugiego para podatku - abonamentu TVP. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Zapomniałem jak mainstream programuje ludzi któzy używają słowa Polak (wstyd używać) i Żyd (no to musi być antysemita ) . Esencja NLP w praktyce TV.

3. Masz rację ,że Lis nie jest miernotą intelektualną po prostu brzydzę się jego wartościami.
tulismanore / 195.234.8.* / 2013-09-04 10:25
Na początek Pan Piechociński powinien przygotować swoim zwyczajem koszyk grzybków dla Pana Prezesa TVP! Może wtedy byłby większy odlot w TVP???
kbx / 193.239.125.* / 2013-09-04 10:21
Palec w górze podniesiony... jest. Tekst o czystce wśród grzeszników... jest. Brakuje ręcznika na głowie.

Karykaturalne osobistości powstają często kiedy następuje zmieszanie mentalności chłopa małorolnego z dostępem do ogromnej władzy.
taki tam / 178.183.129.* / 2013-09-04 10:14
Likwidacja publicznej TV rozwiązałaby wiele problemów a podatnikom zaoszczędziła kupę kasy.
Lilithrin / 217.153.72.* / 2013-09-04 10:13
Nie przepadam za Panem Piechocińskim, ale muszę przyznać mu że ma rację. Telewizja publiczna już dawno przestała spełniać swoją misję. Budują sobie na Woronicza tylko pałace i kręcą kolejne tańce z gwiazdami a potem się dziwią, że nikt nie chce płacić abonamentu...
GDA66TY / 2013-09-04 10:04 / Tysiącznik na forum
Ten Piechociński to zwykły raptus. Sprawia wrażenie [...]
Normalnie myślący facet nie darł by japy na korytarzu tylko po prostu na spokojnie zrobił by porządek.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Najnowsze wpisy