Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński krytykuje budowę Stadionu Narodowego

Piechociński krytykuje budowę Stadionu Narodowego

Wyświetlaj:
dydelf / 213.238.98.* / 2013-06-18 08:11
Minister sportu obiecała, że w 2015 roku stadion narodowy będzie rentowny. Widać, że staje na rzęsach, by udowodnić, iż budowa takiego wielkiego pomnika sportu, może być opłacalne. Teoretycznie - z trudem, lecz mało komu na świecie ta sztuka się udała. Lepiej trzymajmy kciuki za te wysiłki, bo alternatywą jest coroczne uzupełnianie budżetu, lub rozebranie stadionu.
felus123 / 83.23.167.* / 2013-06-08 08:30
Dokąd prowadzą to społeczeństwo i ten kraj ? Nie ma dziś w Polsce partii politycznej, której można zaufać. Sięgnęliśmy dna. Przywódcy, którzy powinni być podpora duchowa społeczeństwa i wartości moralnych - K.K. osiągnęli dno. Przywódcy polityczni, którzy powinni być przykładem etyki i wartości moralnych, osiągnęli dno. Wymiar sprawiedliwości, którego obowiązkiem powinno być poszanowanie prawa, godności człowieka i zasad współżycia społecznego - osiągnął dno. Opieka medyczna osiągnęła dno. Pomoc socjalna - dno. Polecam książkę pt. "Mazurka", za którą James A. Michener otrzymał w 1948 nagrodę Pulitzera. Powinna być obowiązkowym elementarzem. Nic się nie zmieniło w nas od wieków, a prywata i sprzedajność jest naszym przekleństwem, fatum od czasów Popiela.
bsf / 87.205.192.* / 2013-06-07 19:24
cÓda PROPAGANDY Tuska !

44 miliony złotych - tyle w tym roku stracimy na stadionach wybudowanych na Euro 2012. Dziennikarze RMF FM przejrzeli biznesplany obiektów we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Straty przynoszą wszystkie stadiony, oprócz poznańskiego.
m-53 / 95.49.173.* / 2013-06-07 19:24
Lotnisko w Gdańsku i Gdyni.
jakub2 / 31.61.186.* / 2013-06-07 19:14
Za póżno na krytykę , myślę że to społeczeństwo już wie że jesteście wasalami każdego tylko nie Polski i tylko koryto was kręci , nawet z diabłem wejdziecie w koalicję byle się tylko trzymać koryta , ale chyba jesteście z nim cały czas w koalicji ,nie macie za grosz wstydu Mam nadzieję ze już nie wejdziecie do parlamentu polskiego , czego wam oczywiście życzę jako tym którzy przyczynili się do zniszczenia Polski

Najnowsze wpisy