Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński: pracujemy nad kryzysem wieprzowym

Piechociński: pracujemy nad kryzysem wieprzowym

Wyświetlaj:
bsf / 46.45.103.* / 2014-03-19 10:22
Co z KRUSem panie Piechociński dalej pasożytuje na mojej kasie zrabowanej z OFE ?
Papcio / 62.159.242.* / 2014-03-19 10:20
policję wysłać na swołocz.
eldorado / 193.108.194.* / 2014-03-19 09:58
Chłopom z Marszałkowskiej najłatwiej wydaje się cudze pieniądza dla swoich rodzin i kolesi - ale merytorycznie są cieniasami. 25 maja możemy im pokazać gdzie jest ich miejsce
FDAS / 93.154.251.* / 2014-03-19 09:27
trzęsie tyłkiem... TY MASZ DZIAŁAĆ A NIE "PRACOWAĆ" CHŁOPIE - ZA ROBOTĘ SIĘ BIERZ. LUDZIOM DAJ NA ŻYCIE PIENIĄDZE... TO ZACZNA KUPOWAĆ TO MIĘSO.. A NIE SKUPUJESZ OD ROLNIKÓW ZA MOJE PIENIĄDZE...
MOJE ROLKI ZA 10000 ZA PARĘ TEŻ SKUP BO LUDZIE NIE CHCĄ ICH KUPOWAĆ BO SOBIE NAWALIŁEM TAKIE CENY...
KPINA Z PAŃSTWA. SZASTAJĄ MOIMI PIENIĘDZMI BANKSTERSKO AŻ NIE MOŻNA PATRZEĆ...
Waniek / 2014-03-19 09:09 / Bywalec forum
Nie jestem rolnikiem ale to co wygaduje ten pan nie przystoi urzędowi!!! Dość mam nieudolnych ministrów którzy kłapią dziobem głupstwa a później się z nich tłumaczą!!!
CDASF / 93.154.251.* / 2014-03-19 09:32
TO IDŹ NA WYBORY I WYBIERZ MĄDRZE. JAK WIESZ PAMIĘTASZ TO CO BYŁO PROWADZIŁO DO CORAZ GORSZEJ SYTUACJI I BIEDY.
WIĘC WYBIERZ COŚ INNEGO . WIEM , MAŁE NIE REKLAMUJE SIĘ WIĘC JAK TU ZAUFAĆ. NO ALE JAK BĘDZIESZ PATRZEZĆ NA OBRAZKI I NA TO CZY TA PARTIA JEST WIELKA JAK PO CZY PIS TO NADAL BĘDZIE TWOIM ŻYCIEM ZARZĄDZAŁ "PAN ZŁODZIEJ" I "PANI KORUPCJA"

MYŚL I NIE BĄDŹ BIERNY - IDŹ NA WYBORY BY NIE POZWOLIĆ KOLEJNY RAZ WYGRAĆ PARTII KTÓRA CIEBIE I MNIE I NAS POLAKÓW OKRADA I TERRORYZUJE CORAZ WYŻSZYMI PODATKAMI. NISZCZY GOSPODARKĘ , LUDZI, WYGANIA MŁODYCH I NIE TYLKO ZA CHLEBEM NA TUŁACZKĘ NA ZACHÓD.
ZWIĘKSZA BIUROKRACJĘ I WPROWADZA CORAZ WIĘKSZĄ CENZURĘ ORAZ INWIGILAJĘ. JEST BIERNA I NIE SŁUCHA LUDZI. NIE ODPOWIADA NA EMAILE LISTY DO RZADU NIE CHCE SIĘ INTERESOWAĆ PODSTAWOWYMI SPRAWAMI LUDZI KTÓRYCH MĘCZY W KRAJU. NIESTETY TO BARDZO ZŁA PARTIA I BARDZO ZŁY RZĄD.

JAK NIE PÓJDZIESZ NA WYBORY I NIE WYBIERZESZ MĄDRZE TO NIESTETY WSZYSCY SKOŃCZYMY NA BRUKU WŁĄCZNIE Z TOBĄ - BO TY - PÓKI CO MASZ PRACĘ = ALBO MASZ OSZCZĘDNOŚCI NA ŻYCIE - ALE I TO CI UKRADNĄ !!! :/ A WTEDY POWIESZ... KURNA A MOGŁEM WYBRAĆ MĄDRZE...

WŁĄCZ MYŚLENIE - TO NIE BOLI = IDŹ NA WYBORY!!!
888878787 / 88.199.162.* / 2014-03-19 09:02

Szef PSL apeluje do rolników o rozsądek przed planowanymi przez nich protestami.

a walcząc o swoje zachowają się nierozsadnie?
a może to zawoalowana groźba użycia siły - zachowójcie się "rozsądnie" bo was wybijemy co do jednego?

Najnowsze wpisy