Forum Polityka, aktualnościPolityka

Piechociński spotka się jutro z prezydentem

Piechociński spotka się jutro z prezydentem

Money.pl / 2014-06-22 21:01
Komentarze do wiadomości: Piechociński spotka się jutro z prezydentem.
Wyświetlaj:
3465565 / 88.199.162.* / 2014-06-23 08:40
szczury nerwowo kręca ogonami - maszynownia juz zalana a przedziały wodoszczelne pękaja aż miło, własnie zalewa kotły i nie ma co czekac na ich eksplozję - pierwsze łodzie ratunkowe spuszczane z Titanica były prawie puste ale warto było do nich wsiąść.
f7ru3883urr / 92.40.249.* / 2014-06-23 02:42
Teraz jest czas działania. Po tym kto działa a kto nie działa - i próbuje zagadać aferę - poznamy kto rzeczywiście jest w opozycji wobec okrągłostołowego systemu. Istotą jest system. W niego trzeba uderzać!
Dlatego za tydzień mobilizujemy ludzi. W sobotęidziemy na Sejm w Warszawie!
---
Manifestacja planowana jest na godz. 12.00 w sobotę 28 czerwca w Warszawie.
chichot dona / 31.1.202.* / 2014-06-23 00:10
Słucham, słucham i nie wierzę.
Bynajmniej nie chodzi mi o nagrania i wypowiedzi ale o reakcje polityki ( polityków wszystkich opcji).
Panie i Panowie nie macie klasy .. i prezentujecie bardzo niski polityczny poziom.
Mam na myśli te wszystkie wypowiedzi zarówno na gorąco jak i na zimno.
Mam takie wrażenie, że większość z was ( mam na myśli polityków) nie ma pojęcia co to takiego polityka. Rozgrywacie swoje gierki na poziomie podwórka. Chyba określenie ten "folklor" jakie padło w nagraniach , odzwierciedla stan faktyczny a nie wyimaginowany?

Przypominam nagrano rozmowy prywatne, gdzie osoby nagrywane wyrażają swój pogląd, wyrażają swoje zdanie prywatne a i to nie na pewno ponieważ jest to jednak rozmowa , a to oznaczać może, że rozmówcy nawet w tych rozmowach niekoniecznie wyrażają swoje opinie , a opinie oczekiwane, a robią to dla określonego efektu.
Są to często rozmaite targi, rozmaite dile.
traktowanie tego tak samo jak oficjalnych wypowiedzi jest po prostu głupie. Ja sam prywatnie mam w wielu kwestiach inne zdanie od moich przełożonych i w rozmowach z koleżeństwem ( rożnych rozmowach o różnym stopniu zaufania wzajemnego) wyrażam swoje krytyczne stanowisko. Ale jako pracownik jestem lojalny i wykonuje polecenia jak najstaranniej potrafię, nawet te co do których jestem krytyczny, ale ważniejsze jest dobro mojej firmy. I wiem jak ważna jest praca w zespole i jednolite oficjalne nie tylko stanowisko ale i działanie. Natomiast prywatnie zawieram różne "dile", w celu przeforsowania swojego stanowiska.

Podobnie jest z tymi inkryminowanymi nagraniami, a już komentarze to istne perełki niekompetencji i niskiego lotu.
Np. Wypowiedź Sikorskiego o sojuszu Polski i USA.
Moim zdaniem wypowiedź mocno na rzeczy .. ale moje zdanie nieistotne.
Traktuje się ową wypowiedź niemal jak zdradę interesów kraju, wielką szkodę dla stosunków i inne pier ... ups pitoły. A przecież jest to prywatna rozmowa i prywatne zdanie użyte w tej konkretnej rozmowie. Nie jest to stosunek oficjalny , ba mniemam , że odpowiednim organom/osobom w USA dawno znany. Natomiast działanie pana Sikorskiego jako ministra , wykonywanie przez niego zadań to nie jest oceniane .. to dziwne.
Przypominam, że pan Sikorski cieszy się lub już jedynie cieszył się opinią jednego z najlepszych ministrów spraw zagranicznych w UE. Co się nagle stało? Piorun w rabarbar strzelił?
Nagle ktoś lekko rozgrywa Polskę, rozgrywa rząd.
A świat polityczny jak jakiś niedorozwój daje się wodzić i kiwać?
Gdzie instynkt polityczny, gdzie kompetencje?
Świat i UE ma w czterech literach polskie piekiełko, przygląda się niemu tylko wtedy kiedy chce one piekiełko użyć do własnych celów.
A wy na to jak na lato .. co? rozgrywacie te igrzyska dla gawiedzi ...
To wasze partykularne interesiki, wasza prywata jest najważniejsza .. co?
Jeszcze powielają te wypowiedzi, szukają potwierdzenia w zagranicznych opcjach, .. paranoja.
No i pitolą, pitolą pitolą, o interesie kraju, o stosunkach. Sami swoim zachowaniem mocno niefachowym stwarzając największe zagrożenie dla interesów Polski.
Takie sprawy załatwia się inaczej. I na swoim podwórku, panie i panowie politycy, na swoim podwórku.
Oczywiście konsekwencje osobowe są oczekiwane i zapewne będą.
A cała otoczka tego pokazuje jak marna jest klasa polityczna w Polsce.
Tyle w sprawie polityków.
Ale tak samo można by napisać o dziennikarzach, streszczę to do jednego określenia , za mało w Polsce dziennikarzy za dużo zdiennikarzyn.
asesor / 91.240.199.* / 2014-06-22 22:07
Sprawa się przeciąga,bo prezydent nie chce dymisji Tuska.Razem z PSLem będą radzić jak go obronić, a nie jak pomóc Polsce aferalnej. Tyle czasu mija, bez działania,bez rozwiązań,bez decyzji. Gra na czas? Bagatelizowanie afery? Prezydent, jak dotąd zawodzi.
65656565 / 88.199.162.* / 2014-06-23 08:41

Prezydent, jak dotąd zawodzi.

SWOICH nie zawodzi, pomaga.
Mietek A. / 91.240.199.* / 2014-06-22 22:00
Porządki należy zacząć od dymisji Tuska i jego rządu.
Media będą go wybielały,ale sprawy zaszły za daleko.W Europie też już wiedzą kto zacz. To koniec.Amerykanie dużo mogą,a teraz tracić zacznie Polska.W świecie polityki, to nie pozostanie bez odzewu,bez konsekwencji. Tylko dymisja gabinetu.Nie czekać.
ron2000 / 178.42.136.* / 2014-06-22 21:24
jaką jest wszechogarniająca korupcja na wszystkich szczeblach władzy.
Korzystają na tym politycy, urzędnicy i spółki związane z tym systemem. Tracą dziesiątki milionów Polaków.
Az strach pomyśleć jak bogata i silna byłaby Polska, gdyby nie to pookrągłostołowe przedłużenie socjalizmu.
1999 / 87.66.104.* / 2014-06-22 21:01
'
Te farse trzeba jak najszybciej przerwac.
Afera podsluchowa szkodzi Polsce na arenie miedzynarodowej.

Mec. Giertych ma racje. Cala redakcje Wprost trzeba postawic przed prokuratorem jako podejrzanych.
'
S2134 / 88.156.92.* / 2014-06-22 21:05
chyba obok całego PO.

Najnowsze wpisy