Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński: To wina władz Fiata, a nie rządu

Piechociński: To wina władz Fiata, a nie rządu

Wyświetlaj:
B52894 / 91.150.151.* / 2012-12-12 10:21
P. Premierze, niestety to winna Polskiego rządu, dlatego że nie było odpowiedniego Lobby da trzy lata wcześniej kiedy warzyły się losy nowego Fiata Pany i przeniesienie jego produkcji do Włoch. Już wtedy trzeba było rozmawiać z zarządem Fiata i daći pomoc finansową, a nie teraz . Teraz już jest za póżno.
kled / 77.45.114.* / 2012-12-12 09:54
To wina biedniejącego społeczeństwa. Kto ma kasę nie kupuje Fiata.Na umowę śmieciową na samochód nie ma szans.Szkoda mi młodego pokolenia.Jakie przed nimi perspektywy?Marne szanse!
wqrw / 89.231.2.* / 2012-12-12 09:51
jaki ktyzys sie pytam, jakie zwolnienia i obnizki płac ? Toź nie dalej jak dzisiaj czytałem że rudy przyznał na podwyżki w swoich miniterstwach - kilkadziesiąt mln-ów do podziału . By żyło sie lepiej (urzędasom), a jak !
szaqwer / 83.0.176.* / 2012-12-12 09:04
Pan Andrzej Olechowski sprzedał za 1800 zł fabrykę Fiatowi w roku 1992. Zwolnienia podatkowe cit i cła do 2010 r. Jak zwolnienia się skończyły to kasa też nie pasuje, a ci się dziwią dlaczego Fiat zamyka firmę. Żaden Polak nie ma szans na takie przywileje chyba, że jest Rychem albo Zdzichem!!!
Bardzo dobrze, że Fiat zamyka fabryke, mam nadzieje, że jeszcze inne będą pozamykane może wtedy tzw. wyborcy się obudzą!!! Frajerstwo nie z tej ziemi!!!
_* * * *_ / 31.6.150.* / 2012-12-12 08:05
Ciągle rozwijającej się branża motoryzacyjna, produkowanie aut na które społeczeństwo nie stać by zakupić,sprowadzanie aut z zza granicy,a gro ludzi rezygnuje w ogóle z auta bo ich nie stać na benzynę . To również ma swoje znaczenie.
Z pewnością trzeba wprowadzać innowacje ,zatrudnienie na 3/4 etatu zdaje egzamin ale to nie interesuje producenta tylko rząd.Dlatego też producent nie liczy się z pracownikami i nie działa w tym kierunku.Dopłaty do nowych samochodów a także upusty mogą coś zdziałać ,myślę jednak ,żeby ograniczyć sprowadzanie aut z poza granic Polski.
bertil / 31.175.214.* / 2012-12-12 07:46
Takie sytuacje nie zdarzają się z dnia na dzień,tak więc Minister Gospodarki w. pawlak na pewno ma wiedzę na ten temat.Wystarczy go zapytać co zrobił w tej materii.Do towarzystwa dorzuciłbym dudę,co związek robił przez ostatnie miesiące.
bsf / 46.45.103.* / 2012-12-12 07:37
Dzięki MATOŁOM w "żonadach" tzw III prl Polska nie ma własnego auta, własnego odbiornika TV , własnej huty, własnej cukrowni , własnej cementowni nie POtrafimy zbudować nawet nocnika a co mówić o drogach stadionach i szybkich pociągach.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy