Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński zapowiada cykl debat gospodarczych

Piechociński zapowiada cykl debat gospodarczych

Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.242.* / 2013-01-07 03:55
Panie Piechociński,jeżeli uda się Panu zerwac wpływy różnego lobby z politykami,to czapki z głów.W Polsce nie ma takiego reformatora i to jest nadzieja ostatnia,że Pan pójdzie pod ten prąd.A przy okazji rolników warto ich posłuchać,bo ziemia jest wykupowana przez podstawionych ludzi.I jeszcze jedna sprawa.Ludzie posiadający i wykonujący swoje zawody wykupili po 1 hektarze gruntów,łąk lub lasów,całe życie pracują w swoich zawodach,ale z racji posiadania ziemi płacą KRUZ,a te hektarowe ziemie i pola leżą odłogiem.Gminy dobrze o tym wiedzą i nie reagują.To jest marnowanie ziemi.Nie mam nic wspólnego z rolnictwem,ale ten ruch chłopski trzeba uszanować.
alergik33 / 2013-01-07 13:20 / Bywalec forum
muszę Wam powiedzieć, że jak na razie to Piechociński całkiem dobre wrażenie robi an mnie, nie pokładałem w nim jakiejś większej nadziei, ale jednak się mysliłem, bo wygląda na rozsądnego i rzeczowego faceta
Dell12 / 2013-01-07 14:08 / Bywalec forum
Wszelkie tego typu debaty gospodarcze, totalnei nic nie wnoszą, ot zwykła propaganda, ze coś się robi ze złą sytuacją. Nierzadko również peiniądze na takie "debatki" ciągnie się z kieszeni podatnika.
JanuszPOlikot / 2013-01-06 21:45 / Tysiącznik na forum
Patriotyzm gospodarczy polega obecnie na odsunięciu tej ekipy od rzadów....
Pyclik / 2013-01-08 01:31 / Tysiącznik na forum
Wielki Prozaik tego forum wziął się za porządki, teraz na politycznej scenie, koalicja , opozycja - i mówi o odsunięciu tej ekipy ( kaczor + grzybek)od rządów....opozycją!
Brawo?
Uwaga: w tym poście nie ma żadnego przekroczenia regulaminu Forum.
guru122 / 37.30.82.* / 2013-01-06 20:44
Panie Piechociński, potrzeba DZIAŁAŃ a nie debat. Tych ostatnich mieliśmy w ciągu ostatnich 20 lat od ch..ja.
zxc12 / 83.28.177.* / 2013-01-06 20:22
Laicy biorą się za naprawę
Co z tego może wyniknąć?
Macie w tej swojej piaskownicy zabawki typu samochody służbowe , telefoniki, komisyjki itp bawcie się i nie dotykajcie gospodarki.
;] / 79.184.35.* / 2013-01-06 19:15
dla wszystkich pracujących przy wiejskiej: uruchomić program wysłania promu kosmicznego w jedną stronę najlepiej do innej galaktyki oddalonej o 1000 lat świetlnych..
zainteresowany wiadomościami / 178.252.18.* / 2013-01-06 19:06
,,Rozumiem, że mamy tu do czynienia z pewnym kontekstem sympatii i antypatii politycznych i przygotowaniem atmosfery społecznej na konstruktywne wotum nieufności dla wirtualnego premiera. Szkoda, że poważna część opozycji idzie tą drogą. Apeluję, nie idźmy w te rozwiązanie, które są wirtualne i potęgują napięcie - skomentował plany rolników wicepremier.''

Panie Piechociński, jakie wirtualne, rolnicy nie interesują się tym że gdzieś w sejmie jest przepychanka PO-PIS, tylko tym że w sposób perfidny odbiera się i ziemie, tak trudno to pojąć.
Przecież oni protestują już 3 tygodnie, i nie widzą zmian, to co według pana nie ma problemu, no chyba jest, bo jest to naprawdę długi protest na który nie reaguje władza, więc problem jest tym większy.

Najnowsze wpisy