Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pielęgnacja na starość wg Religi

Pielęgnacja na starość wg Religi

Money.pl / 2006-10-26 12:13
Komentarze do wiadomości: Pielęgnacja na starość wg Religi.
Wyświetlaj:
JanKS / 2006-11-09 09:46 / Bywalec forum
A ja nie chcę żadnej pielęgnacji opłacanej z ZUS (bo skończę na korytarzu szpitalnym nie mogąc doprosić się szklanki wody - a moje pieniądze pójdą zaraz na kiełbasę wyborczą).
To MOJA starość i sam ją sobie zapewnię - pod warunkiem, że nie będzie mi się teraz odbierać prawa o decydowaniu JAK chcę to zrobić. Sam sobie wybiorę, czy wolę się ubezpieczyć, czy zainwestować w akcje, czy zainwestować w dzieci (i jak: czy w ich wykształcenie, czy w więź np. podczas wspólnych wakacji), czy też wolę moje pieniądze (i czas) teraz przehulać i mieć na starośc przyjemne wspomnienia, albo się zapić i nie mieć starości w ogóle. To moje życie, moja starość i mój wybór.
Pozdrawiam wszystkich ludzi wolnych i umiejących tej wolności używać (świadomie).
stażysta z AM / 83.28.197.* / 2006-10-28 13:04
czy nie ma sposobu na tego impotenta , zawsze najgorsi to starcy , bez wzwodu . dziadek , popatrz na Dziadkowiaka
w Krakowie , on się godnie starzeje ?
ss99 / 83.24.196.* / 2006-10-27 17:15
w anglii, a jest to cywilizowany kraj, wykupuje sie tzw.polise pogrzebową na której sie oszczedza na swój pogrzeb,państwo za to nie płaci! ale zus to socializm! Kazdy powinien oszczedzac na siebie !
emeryt / 83.21.224.* / 2006-10-26 21:13
Jednak Religa stzrzeje się w zasraszającym tępie. przecież to nie tylko starcze głupoty. Jeśli ja przepracowałem w jednym przedsiębiorstwi 46 lat i w tak długim okresie miałem jedynie 54 dni zwolnień lekarskich, a od półtora roku, od kiedy jestem na emeryturze i nie byłem u lekarza oraz nie wybierach się do żadnego z nich, to jeszce mam płacić jakiś idiotyczny podatek, aby Religa znów miał za co pić? Paranoiczny pomysł godny demencji starczej.
nie emeryt / 82.160.226.* / 2007-09-21 12:50
Pogratulować zdrowia. Ale "emerycie" nie życzę tobie abyś kiedyśmusiął iść do lekarza. To przez takich jak ty mamy taką służbe. Nie zrozumi nigdy zdrowy chorego
acomitam / 83.25.241.* / 2006-10-30 10:35
Niestety! Alkohol wypity i nadal wypijany przez profesora dokonał straszliwych spustoszeń w jego umyśle. Na to już nic się nie poradzi. Tylko dlaczego mamy być ofiarami jego zwid i majaczeń? A miało być tak, że każdy ma swoje konto emerytalne i wie ile odłożył i na co może na starość liczyć. Problem tylko w tym, że wtedy okazałoby się, że to nie emeryci są na utrzymaniu państwa, tylko państwo na utrzymaniu emerytów, a tego socjalizm boi się bardziej niż gorliwy katolik ognia piekielnego. Z prostych rachunków wynika, że przy indywidualnym oszczędzaniu na emeryturę emeryci byliby w większości milionerami, a nie - jak teraz - dziadami zdanymi na łaskę i niełaskę urządników - darmozjadów. Ale ostatecznie to również za sprawą emerytów socjalizm w Polsce trzyma się mocno. Niech więc dalej płacą i płaczą, i głosują na PO, SLD, PiS itd.itp.
LENIN / 83.238.240.* / 2006-10-26 20:47
pan R. niech od razu pomyśli o likwidacji mopsów i tego typu organizacji- wszak nie będą potrzebne skoro kazdy ma płacić na swoją opiekę w przyszłosci! Zaoszczędzone pieniądze proponuje oddać na działalność związaną z AA- ten pan wie o co chodzi) -niech lepiej leczą swoich pacjentów , bo jak na razie to im robią z mózgu kipisz!.
krzyhoo / 83.26.129.* / 2006-10-26 18:20
Religa najwidoczniej nie do konca wyleczył się z popularnej wśród Słowian choroby społecznej, tj. komunoholizmu
LENIN / 83.238.240.* / 2006-10-26 20:50
wsród słowian to raczej inny ...holizm jest popularny.
Kero niezwerbowany / 213.238.126.* / 2006-10-27 08:27
Dokładnie tak, tylko czemu skracasz to co ma swoją pełną nazwę ALKOHOLIZM. Z tą chorobą jest tak, że nie wybiera czy to minister czy to ksiądz, czy to wreszcie nastoletni brzdąc.
Co do Religi...., cóż jedni wiedzą inni nie.
M.Hernik / 62.233.166.* / 2006-10-26 16:45
Chory systemu ubezpieczeń społecznych idzie stale w ślepą uliczkę. Kolejny lekarz, który zamiast leczyć ludzi próbuje leczyć służbę zdrowia chorymi, głęboko zakorzenionymi w poprzednim systemie socjalnymi metodami. Ile jeszcze pomysłów obok obowiązkowej składki dla ofiar wypadków OC Ten Pan przyniesie. Ile razy i kto bedzie jeszcze drenował kieszenie podatników. Przypominają mi się dwa dowcipy: 1. Ilu Polaków na 10 żyje w stresie? Trzech bo siedmiu wyjechało do Londynu; 2. Dlaczego bezrobocie spadło? Bo kilkaset tysięcy Polaków wyjechało za granicę do pracy: non coments
x-trade / 194.4.130.* / 2006-10-26 15:28
Tylko po co ? Można się ubezpieczyć dobrowolnie. P. Religa jest dowodem na to, jak socjalizm jest głęboko zakorzeniony, nawet wśród byłych działaczy Platformy.
Kero niezwerbowany / 213.238.127.* / 2006-10-26 13:35
A co ma wysokość mojego wynagrodzenia do opłaty za opiekię pielęgniarską?
Nowy idiotyczny pomysł jeszcze większych idiotów.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-10-26 12:50
Przecież jak wypiją ze mnie ostatnią krew te wampiry podatkowe to nie dożyję nawet tej starości.
PiS obiecywał zmiejszenie obciążeń podatkowych. No i obietnice spełnia. Przecież dla PiSu czerne nie jest czarne a białe nie jest białe. Wzrost znaczy spadek a spadek wzrost. Jak zastosować ten "skrót myslowy" to wszystko staje się zrozumiałe. Brawo PiSiory, mącie dalej ciemniakom w głowach ile jest ich na dzień dzisiejszy, słyszałem, że znowu poparcie skoczyło dla PiSu.
EcoHuman / 83.23.235.* / 2006-10-26 12:41
Ten pomysł ściągnięty z Niemiec, nie gwarantuje sprawiedliwego podziału zebranych pieniędzy, a jedyne co gwarantuje, to ciągły WZROST wydatków (tym samym tego podatku pielęgnacyjnego) w kolejnych latach, jak to ma miejsce w NRF. Tak, jak składka "zdrowotna" nigdy nie osiągnie górnego pułapu, tak i ta OBOWIĄZKOWA składka pielęgnacyjna, będzie znała tylko jeden kierunek "w górę". W Niemczech, z powodu "dziury" w kasie pielęgnacyjnej, już od kilku lat kierowcy płacą dodatkowy podatek w paliwie, a "dziura" i tak ciągle rośnie.
rybka / 2006-10-26 12:13 / Tysiącznik na forum
Kolejna składka, kolejny podatek. Może w końcu ktoś zrobi porządek z ZUS-em, żeby za kilka lat większość czynnych zawodowo Polaków nie było zatrudnionych właśnie w tej instytucji?!
Kero niezwerbowany / 213.238.127.* / 2006-10-26 15:42
Zamiast robić porządek z ZUS-em to trzeba zrobić porządek z Religą bo to on wciska swoje parszywe pazury do naszych kieszeni a potem dopuiero ZUS to marnotrawi.
abba3 / 85.89.162.* / 2006-10-26 18:37
W taki sposób to ja też mogę być ministrem zdrowia :-)

Najnowsze wpisy