Forum Forum finansoweInne

Pieniądze leżą.......w internecie

Pieniądze leżą.......w internecie

kaloo80 / 2008-02-03 11:50
Witam,
Jeśli szukasz pracy, chcesz dobrze zarobić, proszę, poświęć chwilę, aby przeczytać tą ofertę
do końca. Opiera się ona na sprawdzonym systemie pracy przez Internet [nie chodzi tu o
klikanie w linki, reklamy czy instalowaniu sobie programów za kilka groszy…]. Polega
ona na rozsyłaniu reklam [w tym momencie właśnie to robię ; ) ], odbieraniu maili z
pytaniami, udzielaniu informacji, przesyłaniu internetowego produktu, a głównie… na
zarabianiu pieniędzy. I to całkiem nie małych. Po pierwszym miesiącu pracy można już zarobić
ok. 3000 zł. Pewnie myślisz sobie teraz : „niemożliwe, czy on naprawdę myśli, że
znajdzie sobie frajera w ten sposób?”. Przyznam się, że myślałem dokładnie w ten sam
sposób… Ale zaryzykowałem i poświęciłem dosłownie CHWILĘ na wysłanie maila w celu
pozyskania większej ilości informacji. Uwierz mi, opłaciło się. Nie trać swojej szansy i
wyślij do mnie jedynie maila o tytule „INFO” na adres kaloo80@gmail.com . I
to wszystko, po prostu wyślij wiadomość. Pamiętaj! Nie tracisz niczego, a do zyskania jest
bardzo wiele.
www_kuba_waszkowiak_com_pl / 2008-02-14 13:50 / Bywalec forum
Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku organizacji pożytku publicznego, a nie wiesz komu - dowiesz się na www.kuba.waszkowiak.com.pl zakładka "Jak wypełnić zeznanie podatkowe?".

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: