Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pieniądze na bezrobotnych, dla firm i rolników oraz niższe ceny. O tym decydować będą nowi europosłowie

Pieniądze na bezrobotnych, dla firm i rolników oraz niższe ceny. O tym decydować będą nowi europosłowie

Wyświetlaj:
Janina Kawalec / 83.27.148.* / 2014-06-02 10:03
oczywiscie "jestem ZA" rozwojem rolnictwo w Polsce, ale dotacje dla rolnikow nie moga byc wyrownane z dotacjami w bogatszych krajach uni zanim pensje wszystkich Polskich pracownikow nie beda wyrownane z pensjami w uni I rowniez ceny nie beda wyrownane, wtedy nie bedzie juz w Polsce mozna wynajac mieszkanie za ponizej 100 EURO
bookbis / 46.215.6.* / 2014-05-23 20:18
powyzej przedstawiono 6 podstawowych elementow polityki europejskiej, powazne? tak
ja jednak w tej mijajacej kampanii tak naprawde w zadnej z partii nie słyszałam o celach w jakim tak chca sie udac nasi politycy; były to co najwyzej pojedyncze słowa. Zastanawiam sie wiec czy to ja nie wiem po co tam ida (tylko dla kasy) czy to oni nie wiedza po co tak naprawde maja tam isc.
Szczerze mowiac mam wielki zgryz przed tymi wyborami
szary człowiek / 83.9.11.* / 2014-05-23 13:01
Nie zawracałbym Wam głowy, gdybym nie był przekonany, że to, co chcę Wam powiedzieć, jest naprawdę ważne. W niedzielę odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Z pozoru mogą się one wydawać mało istotne, to zrozumiałe, gdyż budzą mniejsze emocje niż np. wybory do Sejmu i Senatu, ale prawda jest taka, że stawka tych wyborów jest ogromna. Idźcie na wybory. Głosujcie, byle nie na Peruwiańczyka ani AmberPaństwo.
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-23 15:04
Jasne, ja idę głosowac; na przedstawiciela PiS bo osoby takie jak Gowin czy Kowal przepadną. PO/PSL/Palikot/SLD czy jakieś tam Eurpy plus nie wchodza w rachubę.
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-23 11:01
Tusk nawawia aby głosować. Na kogo? Nie wiem jakie kwalifikacje i doświadczenia mają kandydaci? Chcę zagłosować na koś kto:

1. zna przynajmniej dwa języki obce bardzo dobrze, w tym j.angielski,
2. jest ekspertem w dziedzinie jaką będzie się zajmował; czyli ma co najmniej wyższe wykształcenie magisterskie, ze wskazanuiem na dobrych [a takich mało] ekonomistów, prawników, inżynierów oraz odpowiednie doświadczer-nie i osiągnięcia zawodowe
3. Ma nieposzlakowaną opinię
Floyd / 2014-05-23 16:13 / Tysiącznik na forum
Na ekonomii znają się wszyscy. Nie wierzysz? No to spróbuj namówić babę na targowisku aby ci sprzedała jajka po 20 gr. za sztukę.
Większość tzw. ekonomistów, to czystej wody politycy. A, to jakiś ekonomista - liberał, a to to socjalista i każdy śpiewa co innego.
A, słuchacze?
A, słuchacze z Tobą na czele słuchają i kombinują jakie rozwiązania pozwolą im się najbardziej nachapać i ten ekonomista dobry który proponuje takie rozwiązania.
Wynika z tego, że bardzo często dobry ekonomista dla Ciebie to zły dla mnie i na odwrót.
Najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, że mało jest dobrych ekonomistów czyli nie jest tak źle z mojego punktu widzenia. :)
matkaPolka777 / 83.19.161.* / 2014-05-23 13:39
zaraz się dowiesz, ze masz roszczeniową postawę :). Marzycielska i nierealną. Oni dostają na naukę języka ponad 20 tysięcy zł. To mają argument. A że słoma z butów? A że za babę się w klubie wieczorem przebiera? A że tylko wstyd (pijaństwo, piractwo, etc.) przyniosą nam i naszemu krajowi? A kogo to? Wiecie, że osoba, która będzie tam przez 4 lata. I trochę się poudziela (sama obecność wystarczy), może już nic nie robić do końca życia? Jest się o co bić. Na koniec o emeryturę 4.600 (za 4 lata pracy), w wieku 63 lat. Większość z nas by chciała, ale to trzeba mieć odpowiedni charakter do polityki. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-23 15:01
Gorzka prawda. Ale trzeba głosować aby wybrać tych, którzy dają szanse większe niż skompromitowany, niwiarygodny polityk, bokser, pływaczka czy celebryta.
kjhgfcvbnmkjhgf / 212.14.47.* / 2014-05-23 09:59
wszystko dla obywateli !! Nastał tydzień dobroci dla obywateli . Co to się takiego stało że pamiętają o obywatelach? A no trwa kampania wyborcza do PE. Bijemy się o załapanie się do najlepszego koryta w UE. Dostaniemy [europosłowie] 8000 EU na rękę + świadczenia + zwrot kosztów utrzymania siebie i rodzin + zwrot kosztów przelotów do Brukseli etc. Jak już się załapiemy do tego koryta to załatwimy wam podwyższenie wieku emerytalnego do 70 lat dla kobiet także. Znajdziemy kolejne kraje gdzie należy wywołać rewolucję co wymaga zawsze dużych nakładów finansowych i znowu znajdziemy powody dla którego najważniejszym działaniem jest działanie na rzecz podniesienia gotowości bojowych armii NATO, wszak wszyscy nam zagrażają a szczególnie Rosja która pomimo tego że Ukraina jest już nasza i odgradza nas od złej Rosji to i tak Rosjanie jak rozgrzeją silniki to wjadą do dobrej Polski w cztery godziny. No i oczywiście trzeba po Ukrainie wywołać pomarańczową rewolucję na Białorusi. Jak już to zrobimy to zostanie Ameryka Południowa, Korea Pn., Mongolia, Kazachstan, etc.,etc. Swego czasu to ZSRR i PRL chciały nawrócić Świat na socjalizm teraz USA + jak zwykle Polska w pierwszym szeregu nawracają Świat na jedynie słuszny XIX wieczny kapitalizm. Obywatel Polski pojawia się na horyzoncie władz tylko i wyłącznie w czasie wyborów i zaraz po wyborach zanika po nim wszelki ślad. Nie dajcie się ogłupiać rodacy.
Darek-04-83 / 82.145.221.* / 2014-05-23 09:21
Jako bezrobotny niechcem zadnych pieniędzy z unii na kolejne kursy i głodowe staże. Chce za to niskich podatków i mało urzędników. Dlatego zagłosuje na Nową Prawicę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-23 11:25
Darek, czy ty potrafisz pisać bez błędów? Weź się za naukę i pracę bo JKM ci nie pomoże.
bsf / 46.45.103.* / 2014-05-23 09:06
Dostaniecie Lemingi POdwyzkę ze stołu pańskiego od Kongresu Aferałów !

W przyszłym roku płaca minimalna wzrośnie jedynie o 50 zł. Dzięki temu Polacy nadal będą jednymi z najtańszych pracowników w Europie.
crystaldragon / 83.4.147.* / 2014-05-24 22:09
Płaca minimalna wzrasta nie dla dobra pracownika ale dla dobra rządu !! Jeśli podniesiemy płacę minimalną to wzrosną koszty pracy czego skutkiem bedą zwolnienia, a produkty i usługi które wyprodukuję pracownik będą droższe. Więc pracownik traci na tym 2 razy, ale rząd zabiera z dochodów połowę naszych pieniędzy więc wpływy do budżetu wzrosną.
edeq / 164.127.143.* / 2014-05-23 08:59
306 euro bez podatku dostaje każdy ojroposeł nagrody za dzień obecności w europarlamencie, a mimo to niektóre miejsca puste...

Najnowsze wpisy