Forum Forum dla firmDotacje

Pieniądze na biznes

Pieniądze na biznes

Ben313 / 95.49.95.* / 2013-06-24 11:07
Witam wszystkich mam pomysł na biznes i zastanawiałem się nad tym gdzie mógłbym zyskac dodatkowe pieniądze na
swój pomysł.Kredyt odpada, dotacja też, więc zostaje mi inwestor. Szukałem ostatnio w internecie właśnie inwestora i
znalazłem firmę która sfinansuje pomysł lub dofinansuje firmę w zamian za udział w zyskach. Wiecie coś na ich temat?
Czy są oni godni polecenia?Nazywają się '' 01 Aton Sp. z.o.o''Za odp. z góry dziękuję.
Wyświetlaj:
jerry_lacan / 2013-10-10 09:57
A nie możesz poczekać jeszcze chwilę? Od 2014 roku wchodzą nowe programy dotacji unijnych, może znajdzie się coś dla Ciebie hmm?

--------------------------------------
"Biznes to przygoda - Myśl innowacyjnie". Jesteś przedsiębiorcą? Polub nas na Facebooku.
Pati50 / 87.105.190.* / 2013-09-05 10:04
Sposobów na pozyskanie kapitalu na start jest bardzo dużo. Inwestor kapitałowy jest dobrym pomysłem, jednak pamiętaj, ze często sprawują oni nadzór nad Twoją działalnością, gdzie zakres takiej kontroli może być różny. Ciężko jest także przebić się z pomysłem, bo szanse mają te najatrakcyjniejsze i najciekawsze pomysły na biznes a często inwestorzy stawiają wygórowane wymagania. Koniecznym będzie przygotowanie dobrego biznesplanu. Warunki umowy trzeba także negocjować, aby wyjść na tym dobrze.

Polecam Ci artykuł http://cenabiznesu.pl/jak-sfinansowac-dzialalnosc-gospodarcza/ gdzie masz jak na tacy dostępne sposoby finansowania firmy, może coś Ci sie przyda. Omawia także kwestię inwestorów.

Najnowsze wpisy