Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Pieniędzmi z Funduszu Pracy minister łata dziurę budżetową"

"Pieniędzmi z Funduszu Pracy minister łata dziurę budżetową"

Wyświetlaj:
Rachelika / 217.96.80.* / 2012-05-09 15:57
To już mi się przypomniało dlaczego na PSL nigdy nie głosowałem, teraz się tylko utwierdziłem w moim przekonaniu. Dzięki temu artykułowi zainteresowałem się czym jest ten fundusz pracy i stwierdziłem, że z mojej wypłaty pobierane są pieniądze, z których ja nigdy nie skorzystam. Nie rozumiem jak ma się temat "Z myślą o rodzinie" do związków zawodowych i pracodawców. Oddadzą to w moim przypadku pracodawcy, który jest inwestorem zza oceanu i tyle będzie te pieniądze ktokolwiek widział. W każdym bądź razie jestem przekonany, że ja normalny szeregowy pracownik wielkiej korporacji, który nie przynależy do żadnej "organizacji" z wyżyłowaną pensją te 2,45% wyrzucam w błoto a teraz jeszcze chcą je oddać w czyjeś prywatne ręce. Chory kraj z chorym systemem do złudzenia przypominającym stare komunistyczne prawo, których nikt nie zmienia albo zmienia na gorsze. A może partia wymyśliła to żeby poprostu zdobyć większe poparcie, wśród związków zawodowych i silnych pracodawców? Wypłacenie sobie premii z 5mld zł w środowisku "Rządzących" z pewnością poprawiłoby nastroje pewnych ludzi i sondarze PSLU.
i to by było na tyle / 83.26.136.* / 2012-05-09 12:33

związkom zawodowym i pracodawcą.

"siłom i godnościom osobistom" - a może w Money.pl zatrudnić choćby licealistów ?

Najnowsze wpisy