Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Pierwsza praca jako "Magazynier" - na co się nastawić? / jaka stawka na 2020/2021? lekkie porady.

Pierwsza praca jako "Magazynier" - na co się nastawić? / jaka stawka na 2020/2021? lekkie porady.

malyiwielki / 185.139.41.* / 2020-10-03 18:49
Witam wszystkich. Od poniedziałku zaczynam pracę jako magazynier, nigdy nie pracowałem jako taka osoba, ostatni czas pracowałem blisko 3 lata na produkcji, ale to całkiem inna branża, a tutaj trochę się obawiam i nie wiem na co się nastawić. Jeżeli ktoś mógłby napisać, jak się przygotować na ten pierwszy raz jako magazynier.
Mam mniej niż 26 lat - jaką umowę powinienem wybrać? i jeżeli mam mniej niż 26 lat to ile mogę oczekiwać pieniędzy z tytułu magazyniera? Nie wiem jakie są teraz stawki, więc mógłby mi ktoś poradzić ile mogę zawołać jako początkujący człowiek w roli magazyniera, bez uprawnień na wózki widłowe.

Chyba jest 17 zł brutto na zleceniu to jeżeli mam 21 lat to dostanę 17 zł do ręki? na każdej umowie, czy tylko zleceniu?

Pozdrawiam i proszę o pomoc, bo jakoś tak sceptycznie jestem nastawiony co do tej pracy.
Wyświetlaj:
Romanowskyy / 95.160.156.* / 2023-02-15 17:30
Jak na magazyniera to teraz można nieźle zarobić. Pracuję w zolta trade i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony, a pracowałem już na kilku innych magazynach i nie było ciekawie.

Najnowsze wpisy