Forum Polityka, aktualnościPolityka

pierwsze wnioski o odszkodowania smolenskie

pierwsze wnioski o odszkodowania smolenskie

2piR / 2013-04-15 11:37
Do ministerstwa obrony narodowej wplynely pierwsze wnioski od rodzin ofiar smolenskich o odszkodowania. dodajmy ze rodzinom zostly juz wyplacone odskzodowania w kwocie 250tys zl , ale jak widac ciagle im malo.....
Wyświetlaj:
wikiliks / 2013-07-04 10:38
zadośćuczynienie wypłacone przez Państwo, ok, za służbę krajowi itd, itp, ok - ale to już chyba było?prawda? Jeżeli teraz okaże się, że ktoś chce następnego "zadośćuczynienia" to...sorry ale mnie to się kojarzy bardziej z handlem "martwym towarem" niż wzniosłymi frazami o służbie Polsce...Jestem zdumiony postępowaniem tych rodzin. Zwłaszcza że już wcześniej otrzymali wsparcie materialne od państwa. Proszę o publiczne podanie ich nazwisk . Chcę wiedzieć kto czerpie korzyści materialne z podatku odprowadzanego z moich dochodów do budżetu państwa .
olka17 / 2013-04-15 13:11
te hieny cmentarne dalej chca ograbic panstwo z tytulu katastrofy smolenskiej!!! dostali juz swoje ugody w wysokosci cwierc miliona ale jak widac to za malo dla nich i zeruja na smierci najblizszych czepirac z tego korzysci materialne i finansowe

Najnowsze wpisy