Forum Polityka, aktualnościKraj

Pijani kierowcy. Miesiąc z prawem jazdy i już na podwójnym gazie

Pijani kierowcy. Miesiąc z prawem jazdy i już na podwójnym gazie

Wyświetlaj:
ździcho kuźwiak / 77.254.225.* / 2014-01-08 09:43
Też mi sensacja. Mam znajomego instruktora jazdy w pewnym OSK i wiem, że na pęczki jest takich, co odbierają prawko i w dniu odebrania, zanim wystygnie, opijają je z kolegami, w pięciu lub sześciu pakują się do auta i w balangę w trasie!
wał stadny / 83.10.187.* / 2014-01-08 09:33
Rzeczywiście NEWS na pierwszą stronę!!! Takich przypadków od zawsze jest codziennie na pęczki.
Od kilku dni media wprost bombardują takimi informacjami.
Coś mam wrażenie że to urabianie gruntu pod jakiś kolejny wielki szwindel (być może pod alkomaty).

Żeby było jasne - jestem zdecydowanym zwolennikiem drastycznych kar za jazdę po pijaku, ale coś mi tu śmierdzi jakimś lewym interesem, albo próbą zamordyzmu, a te zdarzenia to preteksty do ich wprowadzenia.
ździcho kuźwiak / 77.254.225.* / 2014-01-08 09:51

albo próbą zamordyzmu, a te zdarzenia to preteksty do ich wprowadzenia.

Jak próbą zamordyzmu, to dobrze. Pierwszy lepszy wyrwany Polak rano lufa na nerwy, potem do auta i do pracy, w pracy szefa dziś nie ma, to młody skocz po piwo, w pracy pije (a pije w pracy hydraulik, elektryk, informatyk, księgowy, magazynier, lekarz, ekspedient, nauczyciel etc.), po pracy do sklepu kupic flaszkę, bo może Gienek przyjdzie i wypijemy z Gienkiem pół litra, bo w pracy ciężki dzień był, na drugi dzień rano klin, w auto i do pracy! Na takich (a takich większośc) to tylko zamordyzm.

Najnowsze wpisy