Forum Polityka, aktualnościKraj

Pikieta Solidarnych 2010 pod siedzibą TVP

Pikieta Solidarnych 2010 pod siedzibą TVP

Money.pl / 2012-09-29 20:07
Komentarze do wiadomości: Pikieta Solidarnych 2010 pod siedzibą TVP.
Wyświetlaj:
otakaprawda / 81.210.28.* / 2012-09-30 00:52
Michnika i tą całą bandę z wyborczej powinno się wywieźć na taczkach a ich miejsce powinni zająć prawdziwi dziennikarze którzy napewno tam pracują zastraszeni .To jest tytuł w stylu wyborczej i tego jąkały z Izraela Tytuł artykułu Michnikia "Obudź się Polsko , czyli jak PiS, o. Rydzyk i Solidarność maszerowali w Warszawie" a nie można by tak zatytuować artykułu" Obudź się Polsko marsz Polaków i patriotów 200tys osób ....
Różnica jest kolosalna wszystkie artykuły w michnik wyborczej są szydercze i prześmiewne. Ale jaką bronią walczysz od takiej ginierz michniku.
103 / 46.204.21.* / 2012-09-30 00:29
Solidarni z kim? Z watykanem, z czarnymi , z okupantem z krzyżami na płaszczach? Ja jako Polak jestem temu marszowi przeciwny i nigdy nie zagłosuję za debilami. Alle jaja.
fuckitfuckit / 80.50.145.* / 2012-09-29 22:34
Ludzie czy Wy jestescie wszyscy oplacani? Smieszy mnie jak widze w tekscie duze litery PO czy PIS wplecione w pojedyncze slowa. Co tym chcecie uzyskac. Przekonac na sile kogos ze jedna lub druga strona jest zla? Wszyscy politycy sa porabani bez wyjatkow. Tam nie ma specjalistow tylko sa politycy. Kim jest polityk? NIKIM! Zwolnijcie kilku politykow z zakazem angazowania sie w polityke wlasnie i gdzie on znajdzie prace? Na co komu polityk? Jakie on ma kwalifikacje? Co innego moze robic?
Gdzie mam donka, bronka, kaczora, palikota, milera, pawlaka i reszte tej bandy.
Nikt z tej calej bandy nie jest warty zeby z nim rozmawiac wiec nie wiem czemu caly czas podniecacie sie tak ta polityka
(@) / 89.70.214.* / 2012-09-30 15:41
Czy ty nie jesteś przypadkiem faszystom ? Twoje POglądy dziwnie są zbieżne z POglądami Goebbelsa i Stalina na politykę.
Kaszuba nie pytaj / 83.6.213.* / 2012-09-29 21:25
Nie idzie o to czy te czy owe media jednostronnie przedstawiają rzeczywistość. Idzie o to, że telewizja trwam w ogóle nie korzysta z urządzeń ani nakładów państwowych na media. Jedynie główny ściek mediów rządowych z tego korzysta. Wpiszcie na YouTube: "Jak napaść na państwo (całość) Jurij Bezmienow", a zrozumiecie jak robią wam wodę z mózgów i kto to robi.
Lomion / 31.11.177.* / 2012-09-29 20:37
"Naszym zdaniem polskie media nie relacjonują rzeczywistości takiej, jaka jest - Dowiemy się zresztą po marszu" - do tego chyba nie trzeba komentarza....
JanuszPOlikot / 2012-09-29 20:07 / Tysiącznik na forum
PO prostu przyszli POpatrzeć na najnowszą szczękę Kraśki....POdziwiać nie POzwolą..?..W końcu mamy POdobno "wolne" media...Pewnie takie "wolne" jak Amberprokuratura..:):)

Najnowsze wpisy