Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pilne spotkanie ministrów Unii. Chodzi o Irlandię

Pilne spotkanie ministrów Unii. Chodzi o Irlandię

Wyświetlaj:
tesa1959 / 2010-11-27 18:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dobrze, że Tuskowi nie udało się zbudować u nas Irlandii. Przynajmniej banki mają zyski.
Prostownik / 89.204.137.* / 2010-11-27 18:41
Poczekaj, jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
A tak na marginesie gdzie te nasze 3x15.
Rozrzutność rządzącej ekipy idzie w kierunku 3x25 i eutanazja zamiast emerytury. Natomiast in vitro pozwoli utrzymać pod kontrolą populację narodu.
tesa1959 / 2010-11-27 19:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie wierzyłam od początku w 3x15, ale też nie spodziewałam się, że moja emerytura będzie wynosiła 25% pensji skoro zapisałam się do OFE. A jeśli chodzi o in vitro, to powinno być odpłatne, a nie z budżetu. Odmawia się leczenia nawet dzieci na raka, bo wyczerpał się limit, a bezpłodność nie jest chorobą śmiertelną.
jdsfhksdjkdj / 109.74.97.* / 2010-11-27 23:39
invitro to wymysł karteli medycznych bo to wielka kasa a co do kryzysu to mamy wojnę więc nie ma się co dziwić. Banki powinny upaść bo to one ten "kryzys"
wywołały ale to jest polityka światowa wpisana w wieloletnie wyniszczanie krajów. taka "pomoc" to całkowite oddanie suwerenności kraju. A MFW i pan Brzeziński będzie potrzebował pomocy w postaci mięsa gdy uda mu się już zrobić wojne z chinami i rosją.
tesa1959 / 2010-11-28 09:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

invitro to wymysł karteli medycznych bo to wielka kasa

No właśnie, ale dlaczego z budżetu zamiast do budżetu? Gdyby były tylko prywatne zabiegi, wtedy podatek byłby odprowadzany.
. A MFW i pan
Brzeziński będzie potrzebował pomocy w postaci mięsa gdy uda mu się już zrobić
wojne z chinami i rosją.

Kto to jest ten Brzeziński, bo przecież nie chodzi o Zbigniewa, doradcę prezydentów USA? A co do wojny z Rosją, to jest to mało prawdopodobne, bo jednak NATO i Rosja są po przeciwnych stronach i jeden boi się drugiego.

Najnowsze wpisy