Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Piraci będą w europarlamencie

Piraci będą w europarlamencie

Money.pl / 2009-05-19 00:44
Komentarze do wiadomości: Piraci będą w europarlamencie.
Gracjan D. Jasielski / 62.69.211.* / 2009-05-19 00:44
Sam jestem piratem, nie wstydzę się tego, a TPB popieram całym sercem i duszą. To chore, abym musiał płacić 3000 zł, tylko po to, aby z animacji Flash zniknęło mi "Utworzone w niezarejestrowanej wersji ewaluacyjnej". Albo reinstalować aplikacje co 15/30/ileśtam dni, aby działały. Producenci są sami sobie winni ustalając TAKIE ceny. Freeware i Open Source? Okej, ale do pewnego momentu. Po pierwsze nie istnieje żadna DARMOWA aplikacja do tworzenia animacji Flash z obsługą Action Scriptu min. 3.0. Po drugie: Nie ma żadnych, ale to ŻADNYCH aplikacji do tworzenia gier łatwością obsługi przypominającą Klik&Play, czy The Games Factory. Gamemaker się nie liczy, bo wersja freeware, to tak naprawdę rozszerzone demo - za lepsze opcje trzeba zapłacić. Windows i Linux... Tak... Sam używam Linuksa, kiedy się tylko da. Ale to jeszcze nie jest system dopracowany dla Ani z biura. Nie wszystkie drukarki i urządzenia działają - sam mam problemy z moim tabletem Genius G-Pen 4500. Możecie mnie aresztować, jeśli chcecie, ale cóż to zmieni? Na moje miejsce pojawi się tysiące innych. Walczycie z wiatrakami panowie - tego nie da się zatrzymać. Albo obniżcie ceny do kilku-kilkunastu zł za kopie, 500 zł max, albo wy***jcie do szkoły poduczyć się do szkoły o prawie popytu i sprzedaży. Bo popyt jest. Dowody? Miliony kopii różnych programów pobranych z torrentów i innych p2p. Ludzie by wam chętnie płacili... jakbyście mieli normalne ceny. Wolą torrenty? To może czas się, c****, zastanowić nad cenami, a nie podk***ać rozsądnych ludzi do sądu? Bo twórcy TPB to dla mnie BOGOWIE - robią wszystko, aby debile z microsoftu, adobe i innych p*** producentów oprogramowania o za*** wysokich cenach się nad nimi zastanowili. Niskie ceny=brak piractwa. Proste równanie.

Najnowsze wpisy