Forum Polityka, aktualnościKraj

Piractwo w internecie. 470 twórców przeciw projektowi MAC

Piractwo w internecie. 470 twórców przeciw projektowi MAC

Wyświetlaj:
gfnn / 95.51.117.* / 2013-02-26 04:43
A może by tak opodatkować przemoc w filmach ?
ecccccc / 95.51.117.* / 2013-02-26 04:41
Jak ktoś nie chce być w internecie niech gra tylko na żywo. Przy współczesnych możliwościach dystrybucji kanałami elektronicznymi, ceny są archaiczne i wysokie. Filmy sprzed trzech lat, to starocie powinny być dostępne za złotówkę. Pozatym trzeba by opodatkować przemoc w filmach, bo jest ona w wielu przypadkach źródłem patologii i nieprawidłowych postaw społecznych.
Ucho / 89.76.214.* / 2013-02-25 22:52
Nasi, rodzimi twórcy powinni się zastanowić, czy ich "twory" cieszą
się jakąkolwiek popularnością wśród piratów a przekonanie, że
większa ochrona praw autorskich zwiększy ich dochody jest mylne.
Ludzie i tak nie będą na to wydawać więcej pieniędzy, no może gdy ceny
będą bardziej realne. Mnie osobiście nie zdarzyło się spiracić ani jednego utworu twórców wymienionych w artykule i bynajmniej nie dlatego, że się nie dało. Większość z nich może spać spokojnie.
chichot dona / 164.127.207.* / 2013-02-25 21:40
Absurd goni absurd. Tfurcy prześcigają się sami ze sobą w swoich egoizmach aby tylko zachować swoje przywileje czyli uprzywilejowaną prawnie pozycje względem wszystkich innych.
To co tfurcy a także twórcy "wyprodukują" , "wytworzą" czy też stworzą za prywatne środki lub środki prywatnego sponsora jest ich. Ale to co stworzą za środki publiczne jest publiczne. Chyba jasne dla każdego za wyjątkiem tfurcuf oczywiście.
No i kolejny absurd aby karać właścicieli portali czy wyszukiwarek za to co poszczególni użytkownicy tam umieszczą. Kojarzy mi to się z faszyzmem czyli z faszystowskim prawem. To coś podobnego jakby karać właściciela nieruchomości za to co wyczyniają lokatorzy którzy u niego wynajmują mieszkania. Absurd. Ale tfurcy tego nie zauważą bo tak bardzo boja się utracić choćby cześć z uprzywilejowanej pozycji.
Wymyślają różne strachy i pitoły.
Ciekawe przed kim władza się ugnie(?) przed wyborcami i ich interesem czy przed interesem [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
chichot dona / 164.127.207.* / 2013-02-25 22:40
Pytanie do money.pl.
Na czym polega złamanie regulaminu forum money.pl?
Tzn gdzie , w którym momencie moja wypowiedź powyżej złamała regulamin?

Najnowsze wpisy