Forum Polityka, aktualnościKraj

Piróg: To nie tylko wielki dzień dla LOT-u, ale też dla Polski

Piróg: To nie tylko wielki dzień dla LOT-u, ale też dla Polski

Wyświetlaj:
lkjhgfds / 37.47.125.* / 2012-11-15 23:38
Polski cyrk, śmieszne widowisko. W Polsce nawet z przylotu samolotu który nie jest niczym nadzwyczajnym , propagndyści robią wydarzenie nadzwyczajne. Gierkowska propaganda "sukcesu" to maly Kazio przy tej propagandzie w RP.
JanuszPOlikot / 2012-11-15 22:25 / Tysiącznik na forum
Tak.....Kupić nowe samoloty potem doprowadzić do bankructwa i tanio sprzedać cały majątek....Tak wygląda POwska POlityka...Skąd my to znamy
dasfsadfdfsafdsa / 46.31.32.* / 2012-11-15 19:59
CIĘZKO ZNIEŚĆ TAKIE BZDURY . JAKBYM SLUCHAŁ JAROSŁAWA K.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2012-11-15 19:39
Z tego wszystkiego jednego nie rozumiem.... REKLAMY LOT-u w tv. Niby za kłamliwe reklamy miałaby być kary ale nic się nie zmieniło i nie tylko LOT pokazuje takie reklamy. Bo jak nazwać reklamę LOT-u, w której od paru chwalą się, że są najmłodszą flotą posiadającą takie samoloty skoro jest tylko jeden taki samolot. To tak jak ja poszedłbym do banku po kredyt i powiedział, że jestem wypłacalny bo pół miliona.... ale, że te pół miliona będę miał (może!!!) zarobione do końca życia to o tym nie wspomnę. WIELKI PIC A HAŁASU DUŻO.... Jak to w Polsce....
hryniu / 2012-11-15 18:48 / Bywalec forum
Dokładnie tak samo myśle jak kolega poniżej. Ale chyba nawet jestem bardziej krytyczny - po 23 latach kspitalizmu udało się firmie niby rynkowej dokonać wylisingowania nowoczesnych samolotów. Jak w tym tempie będziemy adoptować nowe technologie to już za około 30 lat będzie działaś pełna inforamtyzacja Służby zdrowia, Administracji PAństwowej, Służb porządkowych, Funkcjonowania Sądownictwa gdzie do tej pory w sądach rejeonowych nie można swobodnie składać zeznań bo Pani protokulantka nie potrafi pisać szybko na klawiaturze i w ten sposób ilość treści jaką sie chce sądowi przekaząć spada do około 50%. To są fakty. To wszystko pokazuje jak bardzo niedaleko jesteśmy za krajami 3Swiata.
mis.cox / 78.8.245.* / 2012-11-15 18:12
O co chodzi? O świętowanie pierwszego lotu dream-liner’a LOT-u! Tzw. ”wolne niezależne media III RP” (temat dnia), władze (pierwsza dama, tj. prezydentowa Komorowska), biznesmeni (sama H. Bochniarz) wszyscy pieją z zachwytu, że ... LOT wziął w leasing (bo nawet nie kupił!) samolot – nowy, nowoczesny, ale tylko samolot ... A wszyscy oni (i nie tylko oni) próbują nam wmówić, że to jest SUKCES POLSKI, że ... kupiliśmy na kredyt (a chyba nawet w leasingu) samolot! Oczekiwania, relacje na żywo, transmisje ... – oj, buraczany kraj, buraczane i miasta i wioski (miasta jakby bardziej)! Gdzieś czytałem, że 3 takie maszyny zakupiła też ... Etiopia – czy tam też „elity” aż sikały z zachwytu?

Najnowsze wpisy