Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS atakuje niemiecki serial. "Propaganda"

PiS atakuje niemiecki serial. "Propaganda"

Money.pl / 2013-06-20 20:27
Komentarze do wiadomości: PiS atakuje niemiecki serial. "Propaganda".
Wyświetlaj:
Bi-Bi-eS / 213.146.62.* / 2013-06-21 21:59
Emitowanie w Polsce JAKICHKOLWIEK filmów produkcji szwabskiej, samo szczekanie na ekranie w tym języku urąga polskości. A młodzież słucha i demoralizuje się.
hszonszcz / 95.49.81.* / 2013-06-21 01:15
Po przeżyciu polskiej wrzawy wokół filmu ZDF doszedłem do wniosku, że jest to film o kilku młodzieńcach i panience w czasie II wojny światowej.Faceci zostali powołani do wojska i wysłni na front wschodni i pokazane są ich przeżycia i działalość.Na początek dobre i to,spodziewam się ,że Niemcy jeszcze jakieś filmy zrobią o II W.Św.i pokażą działalność lepszych "orłów" niż w/w a jest o czym pokazywać, no chociażby koncentraki,mordowanie na wielką skalę Żydów i nie tylko,różne fronty wojny, jest tego sporo.Więc czekam.Ja sobie ten film nagrałem, potem chciałem go wyrzucić a teraz narazie go zostawię może za jakiś czas go obejrzę jeszcze raz.Najważniejsze,że coś się ruszyło.Amen!!!!!
Ludzie p[owinni przestać to w ogóle oglądać. / 178.36.45.* / 2013-06-20 23:56
Antypolska TVP propaguje antypolskie seriale, pod płaszczykiem niby wolności wyboru. Ciekawe kto za to płaci?

Bo tak potrafią nią zarządzać,że nawet na takiej imprezie jak Euro 2012 ponieśli ogromne straty, za co powinien być cały zarząd i rada nadzorcza odwołani natychmiastowo.

Każdą spreparowaną bzdurę propagandową będą wciskać,żeby tylko mieszać młodym ludziom w głowach, jednocześnie ograniczając lekcje historii w polskich szkołach, żeby ich otumanić do reszty.
rywert / 31.62.108.* / 2013-06-20 23:36
a PO i Tusk bronia historycznej prawdy niemieckiej. przy pomocy polskojezycznych mediów dla tubylców.
Historycznie Poprawny / 62.61.60.* / 2013-06-20 23:33
Nawet nie wiedziałem że taki serial istnieje ale to nie jest jeszcze tak istotne. To że puszczą sobie jakiś niemiecki serial to oznacza że po jego obejrzeniu natychmiast trzeba zmienić poglądy historyczne których ileś lat się uczy w szkołach o ile się do niej chodzi ? Jest masa kontrowersyjnych filmów/dokumentów z którymi nie wszyscy się godzą. Czasem nawet taki zabieg pokazuje jak patrzą na pewne sprawy inni co daje do myślenia/ prowadzi do pewnych wniosków. Ale oczywiście trzeba najlepiej np. metodami iście komunistycznymi zabronić/ ocenzurować bo przecież nikt z nas nie ma własnego rozumu. To tak jak byście wszystkim obwieszczali tymi swoimi żalami że nie ma w was cienia własnego rozumu "baranki". Po raz kolejny widać czym niektóre partie się zajmują ...
bizli / 83.5.29.* / 2013-06-20 22:13
to fakt że serial wyrywkowo pokazuje działania AK i może sugerować że to nie tylko Niemcy eksterminowali Żydów - i rzeczywiście może to przynieść szkodę dla Polski ale poprzez projekcję tego filmu poza Polską,
ale kompletnie nie rozumiem dlaczego telewizja zastanawiała się czy puścić ten serial w Polsce?
poczułem się jak małe dziecko któremu ojciec zabranie obejrzeć filmu dla widzów o mocnych nerwach
56 / 83.5.138.* / 2013-06-20 21:49
taa następnym razem zrobią niemcy film że to polacy rozpętali 2 wojne, byli pijakami, antysemitami bijącymi niewinnych niemców i żydów, wtedy też pewnie puszczą to w polskiej tv a po projekcji bedzie "debata" czy aby na pewno nasz wizerunek był przedstawiony poprawnie, Tusk

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------


Czy w jakimś innym kraju puszczono by film który przekłamuje historię danego kraju plus ukazuje ich obywateli skrajnie negatywnie?
Czy np Izrael puściłby u siebie film antysemicki i po projekcji robiono by cyrk z debatą?
Only in Poland
Włodek45 / 83.9.68.* / 2013-06-20 21:44
Mają rację, gonić nazistów!
Wapniak / 2013-06-20 21:14 / Tysiącznik na forum
Jako ateista twierdzę: Boze chroń mnie przed PIS-em... A film jest świetny i to pod każdym wględem odwrotnie proporcjonalnie do polskiej paranoi. Uzasadniać mi tego po prostu się nie chce. A mądrym nie jest to w ogóle potrzebne.
yuiyuiy / 89.70.214.* / 2013-06-21 18:47

Uzasadniać mi tego po prostu się nie chce.

To tak jak lasek...drzewo urwało skrzydło Tupolewa i koniec........i róbta co chceta........
L_W / 83.29.185.* / 2013-06-20 21:58


-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------


Uzasadniać mi tego po prostu się nie chce. A mądrym nie jest to w ogóle potrzebne.
juju / 178.37.50.* / 2013-06-20 20:27
Czy Niemcy wyemitowaliby tego typu serial we własnej telewizji? NIE. Ale filogermanistyczny Tusk przyzwala na to i udaje Greka. Polska jest zdradzana przez elity lewackie, a my Polacy - jak owce - dajemy się golić - oby do czasu.

Najnowsze wpisy