Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS atakuje rząd. Oddaje interesy w zamian za gesty

PiS atakuje rząd. Oddaje interesy w zamian za gesty

Wyświetlaj:
niewierzący ateusz / 83.4.98.* / 2010-11-29 12:15
fragment na zachętę

"Był jedynym funkcjonariuszem BOR na smoleńskim lotnisku w momencie upadku prezydenckiego tupolewa. Mimo to przez ponad pół roku nikt go nie przesłuchał.

Zacząłem dzwonić do kolegów z BOR w Katyniu. Jeden nie odbiera, drugi nie odbiera. Dodzwoniłem się do mojej żony, która była w Katyniu i grzała się w samochodzie telewizji polskiej. "Nie daj po sobie poznać, spadła tutka, chyba nikt nie przeżył. Znajdź mi kogoś od nas, bo nie mogę się dodzwonić". Potem okazało się, że wszystkie nasze połączenia z tego czasu, z tego miejsca zniknęły z telefonów, zostały wymazane. Nie wiem dlaczego, ani przez kogo."

jak to hrabia-prezydent powiedział ? państwo zdało egzamin , chyba kutwa na niedostateczny , to jest kpina nie śledztwo,
EURO STUDENT / 2010-11-29 11:16
Techniki money.pl -

PiS = spisek, wojna, zarzuty.

Dziennikarze powinni ostrzegać wszystkich działaczy PiS niczym Policja w NY

"Wszystko co POwiesz będzie użyte przeciwko Tobie. Masz prawo do milczenia" jako opozycja powinna jedynie milczeć bo zaraz "media" wykorzystują każdy cytat do walki z PiSem

PO = pomysły na lepsze jutro ( bez emerytur, z długiem i inflacją)
EURO STUDENT / 2010-11-29 10:57

Jako przykład podał niekorzystną umowę gazową z Rosją.


Może się tutaj Donald Tusk wypowie
tade / 83.2.33.* / 2010-11-29 11:01
no wreszcie,
rozumiem zmieniasz orientacje polityczną
to nie znaczy by przestać umieszczać posty
EURO STUDENT / 2010-11-29 11:19
ja jestem sobą we Wrocławiu Oazie Politycznej gdzie PO poniosło klęskę.

W ogóle Piechota (niepełnosprawny) który startował z listy PO zawdzięcza cięcia Dotacji dla niepełnosprawnych do 30% ... może też się wypowie.

Ale w sprawie państwa to wiem że tylko PiS może zagrozić PO i wybieram mniejsze zło. na PO nigdy nie oddałem głosy i nie oddam.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-29 11:43

gdzie PO poniosło klęskę.

a to co za kwiatek

2010-11-27 15:53:16 | EURO STUDENT [ _ ]
Palikot znów manifestuje - tym razem przeciw Afganistanowi [7]
1 czołg - 1 przedszkole, jeden rok wojny - sto kilometrów autostrad. Skandowano: To nie jest nasza
wojna.

Brawo Palikot ! w końcu mówisz do rzeczy !

Palikot to zatwardziały PO- wiec
EURO STUDENT / 2010-11-29 12:11
ale widzi Pan Panie Tede - ja nie podchodzę do sprawy jak PO czyli jeżeli coś jest z PiS to jest ZŁE.

Jeżeli Tusk powie że od jutra zmusza swój rząd do Pracy nad KRUsem, wcześniejszymi emeryturami, pensjami Górników, zmniejszeniem armi urzędników i unikania zadłużania i tworzenia deficytu to klasnę w dłonie i powiem SUPER ! ale i tak w to nie uwierzę i poczekam ostrożnie. Natomiast jak Tusk po 3 miesiącach (nie po 3 latach) powie że ustawy są gotowe i przejdą z pozytywną opinią przez szereg specjalistów że to nie jest BUBEL jak zakaz dopalaczy czy wolne na 3 króli to ZAKLASKAM MU USZAMI !

A jeśli Donald Powie Rosji że ich śledztwo to jakaś mistyfikacja i mają 7 dni na zwrócenie nam dowodów rzeczowych to Będę Kochać DONALDA jak RODAKA !

ale to co napisałem to niestety fantazja
żwirek i muchomorek / 89.174.36.* / 2010-11-29 17:08
EURO STUDENT nie zapomninaj że PIS miał Full władzy przez dwa lata (bliźniaki premier- prezydent) , większość w sejmie (kolorowa koalicja Romka i Andriu) i wyniki tej wspanałej władzy były marne .Faktycznie było ciekawie teczki i haki na kazdego można było znaleść ,rozstania i powroty w koalicji ,nareszcie doceniono bogobojnego Tadeusza Rydzyka ... Pewnie jak PIS wroci do władzy (oby nigdy) to kryzys światowy zniknie , wypłaty +20% , emertury +25% w rzczkach będzie płynąć mleko z miodem . A Dobrotliwy Jaroslaw będzie opowiadał bajki na dobranoc dziecikom w TV.Mam pytanie jescze pytanie do Ciebie student ,gdzie ty studiujesz ? w tej szkole wyższej Rydzyka ?
daniolll / 80.72.44.* / 2010-12-01 19:49
po rządach PO to nawet rząd Szwajcarii wynajęty na 10 lat nie wyprostuje Polski
ByśX / 83.26.110.* / 2010-11-29 18:30
EURO STUDENT studiuje głupie wpisy w internecie. PIS = Paranoja I Schizofrenia.

Najnowsze wpisy