Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS chce chronić krzyż. Na pierwszym posiedzeniu Sejmu

PiS chce chronić krzyż. Na pierwszym posiedzeniu Sejmu

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-11-09 20:44 / Tysiącznik na forum
Ha... to chyba specjalność tej Partii...
Chyba P. Palikot miał rację co do ochrony krzyża, jego wartości i znaczenia.
maciekkkk / 2011-11-09 18:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"ekspansja zdziczenia" - no to teraz Prezes się popisał kreatywnością buahahahahahaha
bez matury / 95.40.144.* / 2011-11-09 06:21
Dla równowagi powiesić krzyż w każdym urzędzie a portret premiera w każdym kościele.
Polak0481 / 2011-11-08 23:18 / Bywalec forum
Praca się nie przejmuję. Generalnie mam to w du*ie. Będę sobie działał w szarej strefie a te złamasy nie dostaną ani grosza.
Póki mam dwie ręce, dwie nogi i łeb na karku będzie dobrze.
Polak0481 / 2011-11-08 21:52 / Bywalec forum
Robotą się zając, a nie krzyżami.

Czy nikt nie widzi co tak naprawdę się dzieje w tym kraju?

Choroba nikt, nawet media o p********* gadają.

P.S. Żal mi Cię POLSKO (narodzie) !!!
tesa1959 / 2011-11-08 22:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież to u nas norma, że Sejm zajmuje się tematami zastępczymi, bo nie ma pomysłu na konkrety. A na początku kadencji dochodzą jeszcze frustracje z powodu takiego a nie innego miejsca na scenie politycznej.
Polak0481 / 2011-11-08 22:17 / Bywalec forum
Tesa1959, wiem o wspólnej kawie już pisałem, tylko nie pamiętam skąd jesteś - przypomnij.

Teraz można powiedzieć, że jestem bezrobotny, wiec mam dużo czasu.
Moją dole za chwile podzieli 10% społeczeństwa - prognoza. A rachunki w górę, więc zadyma na Wiejskiej nieunikniona - sam pójdę.

Pozdrawiam
tesa1959 / 2011-11-08 22:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przykro mi, że straciłeś pracę. Mam nadzieję, że nie na długo ten status. Tego Ci życzę.
Skąd jestem? Nie możesz pamiętać, bo nie napisałam. Napisałam tylko, że to są tereny pierwszych Piastów.
Ps. Jeżeli mówisz poważnie, to jest coś takiego, jak prywatna wiadomość. Dostało mi się kilkakrotnie za prywatną korespondencję na łamach forum od niejakiego Wapniaka :)
Wapniak / 2011-11-09 20:34 / Tysiącznik na forum
Tesa - ..."Dostało
mi się kilkakrotnie za prywatną korespondencję na łamach forum od niejakiego
Wapniaka :)"...
Przyznaję, iż swego czasu doszło do sporadycznej wymiany korespondencji prywatnej ale bez odniesienia w jakiej kolwiek postaci na łamy tutejszego forum /można sprawdzić/. Myślę, że najwyższy czas aby "pełna kultura" to zrozumiała i na czym faktycznie ona polega...
Żadnej osoby postronnej się nie personifikuje w dyskusji a tym bardziej nie może służyć ona jako argument do czyiś urojonych teorii.
Jeszcze jedno: Tu też nie ambona ani lekcje religii w prowincjonalnej szkole więc i nie ma monopolu na typowo pokrętne jak w K.K. głoszenie swoich racji.
Pokrętne, bo nie konsekwentne a w wielu wypadkach nawzajem się wykluczające. Cóż, nauka religii oraz studiowanie Biblii ma się odwrotnie proporcjonalnie do rozsądnego i rozumnego pojmowania tego świata.
Wejście z Panią w dyskurs na forum, to niekończąca się "pyskówka" a wytykanie niekonsekwencji by ją tylko pogłębiło. Na koniec, nie jest to w moim stylu. Inni też chcą zabrać głos i nie muszą czytać obustronnych, wzajemnych połajanek. Głos w określonym i przedstawionym przez Redakcję Forum, temacie. Żegnam i pozdrawiam.
Polak0481 / 2011-11-08 23:19 / Bywalec forum
Praca się nie przejmuję. Generalnie mam to w du*ie. Będę sobie działał w szarej strefie a
te złamasy nie dostaną ani grosza.
Póki mam dwie ręce, dwie nogi i łeb na karku będzie dobrze.
tesa1959 / 2011-11-08 23:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I powiększysz dziurę budżetową :).
Będzie dobrze. Grunt to pozytywne myślenie, a wszystko się ułoży. Ostatnio moja córka była 2 m-ce bez pracy. Zwolniła się sama, bo przeniosła się w inny zakątek kraju z powodów osobistych. Trochę była podłamana tym, że nie może znaleźć pracy (mnóstwo aplikacji, rozmów), ale po 2 m-cach dostała i to zgodnie z kwalifikacjami. Ty też znajdziesz, zwłaszcza, że mężczyźnie jest łatwiej, więcej możliwości - tak mi się wydaje.
Polak0481 / 2011-11-08 23:38 / Bywalec forum
Tesa1959 dzięki za optymistyczne słowa i podniesienie mojego optymizmu. Myślę teraz czy mi się chce budować ten polski brudny kapitalizm (wyzysk). Chyba lepiej zostać wyzyskiwaczem.

Co do dziury budżetowej to jestem tylko kropelką w całej skali tej dziury.
Uważam, że będzie rosła lawinowo, tak jak bezrobocie wraz z kolejnymi podwyżkami (kosztów pracy i kosztów gosp. domowych).
Ekipa z wiejskiej obudzi się za pół roku i co powie ...... ?
MUSIMY PODNIEŚĆ PODATKI !!!
tj. PIT, VAT, CIT, akcyza >>> i będa zabijać polską przedsiębiorczość jeszcze bardziej. Ja mówię koniec!!!

Tak będzie dopóki ich z tej wiejskiej nie wykurzą.

Jeszcze raz pozdrawiam i dobrej nocki życzę
tesa1959 / 2011-11-08 23:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Tak będzie dopóki ich z tej wiejskiej nie wykurzą.

Tylko kto ma ich zastąpić? Wszyscy są po jednych pieniądzach. Również pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
Polak0481 / 2011-11-08 23:47 / Bywalec forum
Jak to kto?
Osobiście mogę wziąć sprawy w soje ręce, Ciebie również zapraszam >>> stworzymy dobry, zgrany duet, który zrobi wiele dobrego w tym kraju nad Wisłą.
Takich jak Ja i Ty jest wielu.

P.S. Dziś okazuje się, że własna partia to najłatwiejszy kawałek chleba.
tesa1959 / 2011-11-08 23:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak, najłatwiejszy kawałek chleba :). Obawiam się jednak, że gdybym tak wystartowała do Sejmu i co gorsza, dostała się tam, to wielu z forumowiczów nie zostawiłoby na mnie suchej nitki nie tylko na forum. Pewnie niektórzy zrobiliby z tego powodu rewolucję:). Nie zauważyłeś jak dostaje mi się od niektórych za to, że śmiem się wypowiadać? Najłagodniejszym wpisem było: tesa do garów :). Byłabym niesprawiedliwa, gdybym nie zauważała też bratnich dusz; takie też tu są :)

Najnowsze wpisy