Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS chce dodatków dla najuboższych. Graś: To populizm

PiS chce dodatków dla najuboższych. Graś: To populizm

Wyświetlaj:
Dwadziescia6 / 82.145.210.* / 2012-02-23 08:02
Piszesz takie bzdury na Kaczyńskiego, jaka powódź? to tusk tam wtedy przywódcą był i odwal sie od Kaczyńskiego, zapewne na PO głosowałeś a teraz szukasz winnych Twojej głupoty. Ziobro i Kaczyński celowo rozstali sie aby nastepna partia powstała, to majstersztyk aby za jakiś czas sie zjednoczyć i PO na łopatki rozłożyć hehe Tusk i reszta tych aferzystów, złodzieji to tchórze i cwaniaki, zero patriotyzmu taka liga wiesniaków z powiatowej ligi tak jak i głowa państwa.. śmiech na cały świat, nastepne wybory to wystartuje w Polsce i zostanie prezydentową maryla rodowicz haha aż skreca mnie od nich wszystkich, trzeba spadać na pare lat z polski aby na w miare godne życie zapracować a zgredy to niech dbają o swoje emerytury ,taką Polske mi podarowali to za to niech tyrają do 67lat choć troszke odrobią.
Rafałfał / 82.145.210.* / 2012-02-23 07:45
Ja jestem 34letnim rencistą, peknieta czaszka w wypadku na motocyklu miałem wstawioną tkzw. sztuczną kość. Mam na reke 490zł z groszami, komornik 140zł także zostaje 350zł,oprócz utraty słuchu lewostronnego, czestych bólów i zawrotów głowy i słabym wzroku to wszystko jest O.k. W MOPSie ani grosza nie dadzą, gdyby nie moja mama to, to nie wiem co bybyło, jeśli tylko pojawia sie jakaś praca aby komuś coś pomóc to pomagam za i pare złoty tylko dorobie. I wielkie dzieki dla Pani chirurg plastycznej ireny petruk z wrocławia , to dzieki jej fachowym rączką podczas 3 zabiegów w usunieciu blizn to, to tak mnie bladź porobiła że do końca życia nie zapomne jej imienia i nazwiska! 17lat chodze w dżokeice a na fachowy zabieg plastyczny nie stać mnie, tak powoli depresja i uczulenie na ludzi wykańcza mnie. Ps. ma ktoś jakiś pomysł, na zbawienie?:-). Pozdrawiam..
Rafałfał / 82.145.210.* / 2012-02-23 07:22
Głosowaliście na P0 to teraz macie Irlandie.
zyd sefardyjski / 188.33.202.* / 2011-02-17 01:21
Sejfu nie ma ale podatek od cieciowania Panstwu sie nalezy.Ciekawi mnie dlaczego Pan go nie placi,ciekawi mnie rowniez dlaczego macie czerwone nosy ,Komorowski,Drzewiecki,Nalecz,no i ciec,dozorca,ochroniarz,tepak ,cham(niePOtrzebne skreslic)
ehhhh / 83.1.11.* / 2011-02-17 00:25
Czy w końcu na serio ktoś się zajmie ratowaniem budżetu? Jak widać jednak żadne ugrupowanie nie ma pomysłu na nie przeszkadzanie gospodarce w utrzymaniu wzrostu. Najlepiej zawsze wychodzi rozdawanie pieniędzy..
wojens / 46.113.74.* / 2011-02-17 08:29
Oczywiście, że się zajmą. Ale po wyborach. Pamiętaj, że jednym z elementów będą podwyżki podatków. Niezależnie kto wygra wybory.
EURO STUDENT / 2011-02-16 21:13
Nie istnieje tajny sejf, z którego można wyjąć pieniądze i dać ludziom - mówi Graś.

Graś gdybyście zwrócili Polsce to co ukradliście dziury by nie było.
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-02-17 06:52
jeśłi oskarżasz kogoś o kradzież podaj go do sądu a nie tutaj wylewasz swoje żale za nieudane życie. No chyba że nie masz argumentów to wtedy faktycznie pozostaje ci ujadanie na forum
kaczorek ma motorek / 2011-02-16 21:56 / Tysiącznik na forum
nie wdawaj się w dyskusje z tym agentem SumieniePiSoubeków on Ciebie prowokuje specjalnie żeby było najwięcej wpisów Twoich i jego , żeby inni użytkownicy uznali że to tandetne forum
wojens / 46.113.74.* / 2011-02-17 08:38
Bo takie to forum jest. Ze względu na piszących tu ludzi, u których emocje biorą górę nad rozumem
kaczorek ma motorek / 2011-02-16 20:59 / Tysiącznik na forum
SLD już 9 lutego w telewizji wcześniej o PiS-u
Straszą pustą lodówką. Zaskarżą podwyżkę VAT
Sojusz Lewicy Demokratycznej zaskarży ustawę o podwyżce podatku VAT do Trybunału Konstytucyjnego. Swoją decyzję politycy Sojuszu argumentują zbyt krótkim vacatio legis jakie minęło od ogłoszenia podwyżki podatku do wydania rozporządzenia.
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/strasza;pusta;lodowka;zaskarza;podwyzke;vat,22,0,768534.html
Czy to uszło uwadze Grasiowi a może tylko redaktorowi Money.pl?
EURO STUDENT / 2011-02-16 21:09

Czy to uszło uwadze Grasiowi a może tylko redaktorowi Money.pl?

PO-SLD-PSL to ta sama banda oszustów
kaczorek ma motorek / 2011-02-16 21:51 / Tysiącznik na forum
Ja SLD nie wychwalam bo mam dobrą pamięć! ale dostrzegam że media wstawiają znów PiS jako jedyną partię zbuntowaną i tym sposobem chcą uczynić z niej chłopca do bicia
EURO STUDENT / 2011-02-16 20:11
Sklepy takie jak :


Biedronka, Lidl i inne najtańsze sklepy w Polsce pękają w szwach !

Ubustwa nie ma ! PO stworzyło CUD ! Możemy się "POłożyć na kanapie"
yguyhjh / 109.74.97.* / 2011-02-16 20:37
do roboty wysłać nierobów. Znam takich całe armie. Nic nie robią krzyczą i bluzgaja ze się należy bo on taki i owaki.... Ale robić sięnie chce tylko latać po zapomogi. Zlikwidować wszelkie zapomogi i socjali, rozwiązać wszyskie urzedy niepracujących to i się za pracę wezmą.
Martylka / 46.186.23.* / 2011-02-16 21:49
tych z sejmu i senatu też do łopaty , nieroby jedne, darmozjady,nic dla kraju nie robią, tylko między sobą o koryto walczą
aleksu / 2011-02-16 20:08 / Bywalec forum
kto da się jeszcze nabierać na tego typu hasła ?!
dla naiwnych może brzmi to mile, że banki będą opodatkowane i dawać im będą pieniążki ale Jarosław jest znany z rozdawnictwa /po 200tys. powodzianom, działki bud, gmin dla potrzebujących i.t.p./ czegoś czego nie posiada i posiadał nie będzie, ot takie Kłamczynskiego Inflanty !
assss / 83.3.186.* / 2011-02-16 20:08
A może by rodziny Smoleńskie przekazały biednym.np. rodzina Putrya tych kilku milionów co dostaną od podatników.
Co na to Pis jakoś nie słychać , że 250 000 zł na jednego członka rodziny to dużo .

Najnowsze wpisy