Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS chce głowy Klicha. Będzie wniosek w Sejmie

PiS chce głowy Klicha. Będzie wniosek w Sejmie

Wyświetlaj:
wawel / 46.151.20.* / 2011-01-14 17:09
wezmie głowe nieboszczka Kaczyńskiego z całą resztą z Wawelu i ... wtedy bęszie miał mój szacun.
?????????? / 83.4.100.* / 2011-01-14 17:29
jesteś debil czy kretyn?
SumieniePiSoubeków / 84.123.67.* / 2011-01-14 17:34
zostaw go bo słusznie prawi.
Na Wawelu to kacze łajno nie powinno nigdy się znaleźć a znalazło się.
G... powinno być zawsze w kanale a nie na Wawelu.
???????? / 83.4.100.* / 2011-01-14 17:39
jesteś cham czy prostak? a może jedno i drugie ?
SumieniePiSoubeków / 84.123.67.* / 2011-01-14 17:42
w/g ciebie pewnie jedno i drugie.
Ale ja nazywam rzeczy po imieniu.

lesiu był dla mnie łajnem, łajnem jest i pozostanie.
braciszek jego przewielebny podobnie. :)
więc całkowicie wali mnie twoje PiSoubeckie zdanie na mój temat. :)
pozdrawiam myślących / 89.72.16.* / 2011-01-14 18:46
Wystarczy zobaczyć film "Nocna zmiana" i nie będzie żadnych złudzeń kto jest kim.
strazak1980 / 85.202.53.* / 2011-01-14 17:09
A kto postawi Ziobre za śmierć Blidy???
apropos / 61.35.191.* / 2011-01-14 17:23
zapewne Nędza. Ta zawsze była bliska Bidzie
SumieniePiSoubeków / 84.123.67.* / 2011-01-14 17:07
... i mianowany przez szczygłę na dowódcę Sił Powietrznych - wszystko tuż przed wyborami w 2007 roku.

Minister Klich chciał go odwołać ale Lesiu oczywiście się sprzeciwił.

Nastąpiła katastrofa CASY - kolejny sprzeciw Lesia!!!!!!!!
http://news.money.pl/artykul/dymisja;za;katastrofe;samolotu;casa,128,0,325760.html

No to gen. Błasik pokazał swojemu protektorowi jakim jest znakomitym pilotem. I bardzo k**** dobrze!

Cytat z wikipedii na temat przyczyn katastrofy CASY:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotnicza_w_Miros%C5%82awcu#Orzeczenie_o_przyczynie_katastrofy
Ponadto komisja ustaliła czynniki mające wpływ na przyczynę katastrofy. Były to czynniki następujące:
* niewłaściwy dobór załogi,
* niewłaściwa współpraca załogi w kabinie,
* niekorzystne warunki atmosferyczne,
* dezorientacja przestrzenna załogi w wyniku niewłaściwego podziału uwagi w czasie lotu bez widoczności ziemi,
* wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej urządzenia EGPWS pozbawiające załogę informacji o niebezpiecznym zbliżaniu się do ziemi, nadmiernym przechyleniu samolotu,
* brak obserwacji wskazań radiowysokościomierza,
* brak obserwacji przyrządów pilotażowo-nawigacyjnych w końcowym etapie drugiego podejścia do lądowania,
* nieumiejętne sprowadzanie samolotu do lądowania przez kontrolera ruchu lotniczego precyzyjnego podejścia,
* niewłaściwe komendy radiowe kontrolera ruchu lotniczego precyzyjnego podejścia, sugerujące w ostatniej fazie lotu przeniesienie uwagi załogi na zewnątrz kabiny samolotu,
* błędna interpretacja wskazań wysokościomierzy przez załogę,
* próba nawiązania kontaktu wzrokowego załogi z obiektami naziemnymi podczas lotu bez widoczności ziemi niezgodnie z obowiązującymi procedurami,
* niewłaściwa analiza warunków atmosferycznych przez załogę przed lotem,
* nieustawienie wysokości decyzji (minimalnej wysokości zniżania).


Lesiu poczuł na własnym ciele, że pod gen. Błasikiem w wojsku kompletni NIC się nie zmieniło od katastrofy CASY. Szkoda tylko, że Jaruś również tego nie odczuł.
SumieniePiSoubeków / 84.123.67.* / 2011-01-14 17:49
hehe
komuś z PiSoubeków prawda się nie podoba.

To może niech PiSoubecja zmieni fakty, skoro one nie są dla PiSoubecji właściwe. :)
dgen / 2011-01-14 17:04 / Tysiącznik na forum
wniosek nie ma szans, gdyż w PO program sie zmieniał wielokrotnie, lecz niezmienne pozostały dwie żelazne zasady: leninowsko-bolszewicka - swoich nie wydajemy i mafijna - wybaczamy wszystko oprócz zdrady.
zbyszek 52 / 46.112.246.* / 2011-01-14 17:17
To takie byly bolszewicko-leninowskie zasady? A myślisz, że PO wie chociaż wedlug jakich zasad dziala?
kaczorek ma motorek / 2011-01-14 16:58 / Tysiącznik na forum
Bogdan Klich powiedział w Radiu ZET, że wystąpienie szefowej MAK Tatiany Anodiny, która prezentowała
raport końcowy z katastrofy smoleńskiej, uważa za przygotowane politycznie.
A Wy się nie przygotowywaliście jak zostanie przyjęty ten raport. Już w godzinę po zamachu wasi
plarowcy z TVN Polsat Wyborczej wbijali w głowę ludziom że to wina naszych pilotów i wywierana
presja przez L.Kaczyńskiego i Błasika ,wręcz sami ich wsadziliście za kokpit Tupolewa ,tym czasem
nie ma na to żadnego dowodu w żaden sposób nie można usłyszeć czy ktoś coś mówi w tle,i do tego
niby się taśma zaciela że niby niektórych fragmentów nie można zrozumieć.
W polskich ośrodkach propagandowych panował wielki bałagan nie wiedzieli co mają taić a co
eksponować.
Np TVN do dziś bardzo ubolewa że powiedział prawdę o krążącym nad lotniskiem w czasie zamachu
rosyjskiego samolotu transportowego
TVN również bardzo ubolewa że podał do publicznej informacji relacje naocznych świadków tych co
widzieli i tych którzy tylko słyszeli że Tupolew wyraźnie zwiększył ciąg silników na kilka sekund
przed rozbiciem a to jest kolejny dowód że raport MAK jest zafałszowany ,tam jest mowa że padła
komenda "odchodzimy" lecz według raportu MAK-u Protasiuk i drugi pilot nie uczynili tego (nie
zwiększyli ciągu silnika w celu odejścia)
zbyszek 52 / 46.112.246.* / 2011-01-14 17:14
No przecież byla wywierana presja. Protasiuk ulegl presji. Dlatego doszlo do tragedii. Wszystko to prawda. Ona taka jest i się nie zmieni.Pozostającemu przy zdrowych zmyslach nikt tego nie musi wmawiać. Toczy się tylko gra o to aby przekonać jak największą liczbę zdezorientowanych, że winni nie są winni a glównie naczelny wódz. Kto chce niech wierzy. Wolny kraj. Ja bym się glupio czul gdyby komuś tylko przemknęla myśl przez glowę, że ja mogę uwierzyć w jakieś inne przyczyny niż te, że ten samolot się rozbil bo wylądowac nie mial szans.
zbyszek 52 / 46.112.246.* / 2011-01-14 16:57
A co to by mialo nas obchodzić co się prezesowi marzy. Gen. Blasik to sam najlepiej gdyby bronil swojej czci. Poddaństwo prezydencikowi i prezesikowi bardzo drogo kosztuje. Jego kosztowalo utratę życia i honoru.
http://newworldorder.com.pl/post,783,2 / 80.92.142.* / 2011-01-14 17:23
http://newworldorder.com.pl/post,783,2
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy