Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS chce komisji śledczej w sprawie NBP

PiS chce komisji śledczej w sprawie NBP

Money.pl / 2006-03-13 09:09
Komentarze do wiadomości: PiS chce komisji śledczej w sprawie NBP.
Wyświetlaj:
Wyborca / 83.21.24.* / 2006-03-14 12:54
Jeszcze trochę, a powiecie, że Polska to Balcerowicz, a to raczej Izrael, przeciw któremu nie mam nic, jeśli jest w tym miejscu gdzie być powinien. Patrzcie na bezczelność Haiki Gronkiewicz Waltz, oboje z Balcerowiczem pozwolili sobie na obrazę polskiego Sejmu i to z trybuny sejmowej. Wątpię czy posłance tej wolno było wykszykiwać, że wszystko oczekujemy od Unii, a dać niczego nie chcemy. Takie zachowanie jest wbrew polskiej racji stanu. Ten drugi - Balcerowicz pozwolił sobie walić pięścią w pulpit mównicy jak Chruszczow, kiedyś idol Balcerowicza , w mównicę butem. Dobro narodowe Balcerowicz okpił nazywając je jakimś. Chamstwa tych ludzi się nie spodziewałem i aż ciśnie się na usta pytanie czy polacy wraz z bankami, hutami, prasą i całym przemysłem sprzedali również honor
Marsazałek prowadzący powinien był wezwać straż prezydencką i wyprowadzić obojga z sali, ale jestem przekonany, że po wyprowadzeni Balcerowicza, jego rodaczka Haika miała by mniejszą odwagę obrażać polski naród w osobach przedstawicieli sejmowych. Proponuję w sprawie obrazy społeczeństwa, a czuję sie obrażony, wszcząć odpowiednie postępowanie.
Logo / 83.135.184.* / 2006-03-31 21:52
Masz w zupełności racje !!! Pani Gronkiewicz potwierdza że nie dorosła do tej funkcji jaką w tej chwili zajmuje potwierzając tym samym śmieszne kfalifikacje przedstawicieli polskiego Rządu obrażając nie tylko wszystkich PODATNIKóW t TYM KRAJU ale również
wszystkich ludzi ZDROWO MYśLąCYCH EKONOMICZNIE.
Wykorzystując swoje stanowisko do PRYWATNYCH KORZYśCI./przykład z ostatniego roku :"porzyczenia na CHWILKE z państwowej KASY do zrobienia prywatnych INTERESóW"-Potwierdzenie :stan konta Pani GRONKIEWICZ. Pani Gronkiewicz nie jest tutaj wyjątkiem!!!
Wcześniejsi Prezesi NBP robili różne "LEGALNE TRIKI PRAWNE"robiąc DOBRE INTERESY!!!
NP: Wyprzedaż w latach 90-tych AKCJI BANKU Sląskiego,
Inny przykład z tych czasów to cały szereg Zarządzen zmuszającyh Obywateli do dokonywania wpłaty jako Kaucji która nie była uwzględniona świadomie rewaloryzowana tych wkładów itd.itp.Tego typu przykłady
to potwierdzenie ich niedojrzałości do zajmowanego stanowiska.To fałszywe przeświadczenie że to co robią
to " jedyne co można by było zrobić dla dobra naszego kraju" uwżając tym samym całe społeczeństwo za "Bande Tempaków i Głupców niemających zielonego pojęcia o prowadzenia Gospodarki". Ten fałszywy MONOPOL Mniemania to BETON hamujący prawdziwe INWENCJE Przeobrażeń w KRAJU.Niska świadomość wielu rzeczy przez przeciętnych obywateli jest tutaj wykorzystywana do manipulacji politycznych i TUSZOWANIA PRYWATY .CI LUDZIE nierozumieją że SPOłECZEńSTWO CHCE
ZAUFAć i obdarzyć zaufaniem przedstawicieli POLSKIEGO RZąDU do prowadzenia OCHRONY INTERESóW TEGO KRAJU a tym samym POLSKIEGO PODATNIKA. który obdarzył ICH ZAUFANIEM! Nie rozumiejąc należycie RANGI I ZNACZENIA TEGO ZAUFANIA. Oni natomiast w swoim zaślepienu nie rozumieją że stają się tylko śmiesznymi przekupnymi Marionetkami na arenie międzynarodowej w uzgodnieniach Gospodarczych!!!!
Marta2 / 81.190.142.* / 2006-03-14 08:39
Mam pytanie - dlaczego niektóre komentarze zaznaczyły się na żółto? Może dlatego , że padły tam nazwiska albo niecenzuralne słowa ? Co Państwo na to?
Marta2 / 81.190.142.* / 2006-03-14 08:35
PIS nie potrafi rządzić , więc zajmuje się kolejną komisją , która pochłonie masę pieniędzy. A przecież są pilniejsze potrzeby . Choćby drogi . sama widziałam plug wysłany do odśnieżenia ulicy bez śniegu , a tymczasem mamy drogi oblodzone i nikt nie pomyśli , żeby posypać to piaskiem . Przepraszam , że nie piszę na temat , ale właśnie na takiej drodze zgięła dwa dni temu córka mojej koleżanki. Mimo że jechała prawidłowo , samochód z naprzeciwka wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z jej samochodem. Dziewczyna zginęła na miejscu , mąż z ciężkimi urazami , nieprzytomny walczy o życie w szpitalu , dziecko po operacji na otwartej czaszce , drugie dziecko w szpitalu. A PIS wyskakuje z kolejną komisją . Po prostu nóż się w kieszeni otwiera.Swój komentarz dedykuję braciom Kaczyńskim ,aby się opamiętali i zaczęli w końcu rządzić , a jeśli nie , to wolałabym kolejne wybory.
real / 195.216.109.* / 2006-03-14 10:23
Kobieto... :) opamiętaj się... problem dróg to problem miejscowych Zakładów Drogowych, których jak zwykle zaskoczyła zima... ich organizacji i sposobu działania. Co dzień ginie ktoś na polskich drogach i żadne decyzje rzadowe tego nie zmienią !!!
kierowca / 83.29.238.* / 2006-03-14 12:23
tak ale kto ma nad tym kontrole i kto tego ma pilnowac może ja? od czego jest ta p********* policja? oni tylko umią stać za krzakami z radarami, kto słyszał żeby władze wyciągnęł\y konsekwencje z jawne nie dopełnienia obowiązków osób odpowiedzialnych za odśnieżanie?
Sabre / 2006-03-13 12:35 / Tysiącznik na forum
Czyżby nadszedł czas na powrót do skarpetkowego sposobu oszczędzania? Można się śmiać z wypowiedzi szefa kancelarii prezydenta: „Balcerowicz dokonał swoistego zamachu stanu”, jednak to do czego dąży Pis, nie będzie wcale zabawne. Uzyskanie pełnej kontroli na systemem finansowym, czy za pomocą scentralizowanego Urzędu Kontroli Finansowej, czy też innego potworka, jest dla naszego kraju wysoce niebezpieczne. Cały ten cyrk uważnie obserwują inwestorzy zagraniczni, a ich cierpliwość nie jest niewyczerpana. Mogą po prostu zabrać swoje zabawki i ruszyć w inne, bardziej przyjazne piaskownice.
Jo / 213.158.197.* / 2006-03-13 12:10
Czy te PiS-uary zajma sie chociaz troche gospodarka?!!! Chyba nie, bo na tym sie nie znaja! A wiec rozliczyc wszystkich!!! Proponuje zaczac od Dziewczynki z zapalkami - a skad ona te zapalki wziela?!
olin / 195.216.109.* / 2006-03-14 07:53
Czy nie przychodzi Ci do łepetynki że coś tu jest nie tak? Rekordowe bezrobocie, produkcja w zaniku, biedy więcej niż tirówek na wiosnę. A złotówka mocna. Gdzie tu logika?
Najniższa w UE inflacja. I najwyższe procenty w bankach. Przecież to sprzeczność. Jakim cudem działa system gdzie przy 1% inflacji przedsiębiorca płaci 20-30% od kredytów? I kjakich do k. nędzy sposobem ma konkurować z normalnym przedsiębiorcom w Unii. gdzie jest 4% inflacji i 4,5% na kredyt !?
to tyle / 83.29.238.* / 2006-03-14 12:35
jejeżeli zaciągasz taki drogi kredyt to widocznie jesteś marnym przedsiębiorcą!
co to wartości złotówki to rząd powinien podziękować nbp, bo przez to rząd ma mniej problemów na starcie ale potwierdza sie moja najgorsze przeczucia że te matołu nie maja za dużo wiedzy na temat rządzeniem państwem o gospodarce wolnorynkowej. po za tym brak obiektywizmu w wypowiedziach patrzenie na sprawe przez pryzmat swojego interesu. Dla pana przedsiębiorcy korzystne pewnie by było jakby euro kosztowało z 5 zł i inflacja, 5 % no i banki same oferowały panu kredyt 6% (choć mozna takie zdobyć).brawo radze troche sie dokształcic!!!!!!!
Jo / 213.158.197.* / 2006-03-14 08:11
I oto mi chodzi, Olinku drogi! Te debile cos kreca - tylko albo sami nie wiedza co, albo cos bardzo skrzetnie ukrywaja!
gonzo / 83.5.119.* / 2006-03-13 10:22
Czy PiS nie wie, że do takich zadań służy NIK, organ konstytucyjny zatrudniający fachowców? Chyba sam Kaczor (jeden z nich) był kiedyś prezesem tej firmy.
student / 83.168.96.* / 2006-03-13 09:09
Całe szczęście że emigruje z tego dziwnego kraju
P.S.
Dziękuje Polsce, że z darmo mnie wyedukowała. A na zachodzie dostane za to godziwe wynagrodzenie.
Dziękuje

Najnowsze wpisy