Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Halicki obraził Martę Kaczyńską. Będzie kara?

PiS: Halicki obraził Martę Kaczyńską. Będzie kara?

Wyświetlaj:
kaveroni / 79.47.122.* / 2012-12-07 23:17
Nie przesadzajcie.Czym obrazil,prawda?Te babe obraza prawda?A co ona wyprawia ,czy ten Blaszcyk czy plaszcyk nie widzi?Po za tym kim ona jest ze moze obrazac mnie a ja nie mozna?Twierdzac ze Polacy czyli tez i ja,jestesmy zamachowcami ,to juz sprawa kryminalna.
(@) / 89.70.214.* / 2012-12-08 00:45

Nie przesadzajcie

Przez " Wy " tak kiedyś mówili w PZPR.....( wicie towarzysze,rozumcie towarzysze i towarzyszki .itd.itp) A teraz towarzysze siedzą w internecie i nudów paplają trzy PO trzy.
aleja / 37.225.91.* / 2012-12-07 23:07
3 mln za śmierć rodziców?a polskie sądy z tego tytułu zasądzają 50 do 200 tyś i do domu! To właśnie prawo i sprawiedliwość
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
m-53 / 95.49.176.* / 2012-12-07 23:36
Polisa ubezpieczeniowa, z której wypłacono świadczenie, została przez Kaczyńskiego niejako "odziedziczona" po Kwaśniewskim. Tak jest ubezpieczona para prezydencka.
Należy przypuszczać (spróbuj się dowiedzieć), że teraz to ubezpieczenie jest kontynuowane na rzecz Komorowskiego.
P.S.
Wysyłającym tak prostackie komentarze pozostaje tylko życzyć aby jak najszybciej mogli skorzystać z polisy żony, dzieci i rodziców. Najlepiej wszystkich naraz.
Miłego snów i marzeń o bogactwie.
Pyclik / 2012-12-08 02:24 / Tysiącznik na forum
Nie wiem ( i ty m - 53 też)czy to jest ubezpieczenie „odziedziczone”; jeśli tak – to bezzasadnie, bo to nie są osoby tej samej klasy, tego samego poziomu.
Ale sądzę, gdyby był prawdą PiS- zamach smoleński ( prawdopodobieństwo 1:100 mln) – a to jest logika wg Halickiego i o to właśnie chodzi – wszyscy otrzymujący świadczenie za 96 osób musieliby zwracać to, co bezzasadnie otrzymali ,czego im życzę całego serca, bo za to płacą zawsze wszyscy obywatele.
Wg m-53 zapewne jestem prostak, bo zawsze patrzę,aby nikt mnie nie oszukał, fałszywi lokatorzy Wawelu i ich szemrana rodzinka - także.
szubrawcy główkują najwyrażniej / 46.205.77.* / 2012-12-07 23:10
a czy tu jest mowa o sądach, czy też o umowach ubezpieczeniowych. Zawrzyj umowę na taką kwotę, a następnie walnij w przydrożne drzewo. Jak ci się uda jedno i drugie zostaniesz w swojej wsi gierojem wspominanym w ustnych przekazach autochtonów przez pokolenia,

Najnowsze wpisy