Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS i SLD składają kwiaty pod ambasadą Norwegii

PiS i SLD składają kwiaty pod ambasadą Norwegii

Wyświetlaj:
Classic1960 / 95.48.102.* / 2011-07-25 15:28
Z powodu tej tragedii nie chcę i nie będę Norwegiem, choćby mi złote góry obiecywali. Jest mi szczerze żal ofiar, ale to nie oznacza, że solidaryzuję się z Norwegami i Norwegią. Nie zapominam o ich podejściu do Polaków jakiś czas temu szeroko opisywanym i np. o niedawnym przypadku odebrania polskiego dziecka rodzicom przez tamtejszy Jugendamt.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-07-25 15:23
Oh jaki ten PiS biedny, jaki szykanowny a tu sie okuzje ze kolo ktory strzlał tak bardzo ich lubił :P
~jurga / 31.175.73.* / 2011-07-25 15:03
A może bardziej wypadałoby pochylić się nad dolą Libijczyków, od kilku miesięcy "bronionych" przez samoloty NATO ( w tym Norwegów ), podobnie jak polskie wsie, miasta i ludność cywilna była "broniona" przez lotnictwo niemieckie we wrześniu 1939 ? Jakoś nie słyszę od naszych polityków słów "wszyscy jesteśmy Libijczykami". A w trakcie tej obrony, od Humanitarnych" bomb NATO zginęło o więcej ludności cywilnej, niż Norwegii.
~jurga / 31.175.73.* / 2011-07-25 15:05
Dwie poprawki-powinno być : od "humanitarnych" , oraz "niż w Norwegii"
kaplica / 83.31.74.* / 2011-07-25 14:18
skad to juz nie byl p. Kaczynskie
z lepszego podworka
z prawdziwej Polski
stamtad gdzie wtedy a nie z zomo
z tradycji
a tak naprawde to nie wiadomo skad
czego to p. Kaczynskie nie zrobi aby oklamac wyborcow
maxymili / 2011-07-25 13:36 / Tysiącznik na forum
Jakim Norwegiem jesteś dziś? Ja osobą rozczarowaną zdarzeniami i metodami wybranymi przez zbrodniarza Breivika, ale także jestem rozczarowany polityką Norwegii w sprawie kontroli rodziców nad własnymi dziećmi. Wielu innych problemów, w których rząd Norwegii pokazuje swoje zwyrodniałe oblicze.
ROSHFOR / 79.185.203.* / 2011-07-25 15:53
"Jakim Norwegiem jesteś dziś?"
Czarnym, żółtym, białym? No właśnie jakim?
Czy obcokrajowiec przyjeżdżający do Norwegii za pracą to już Norweg?

I kim Ty jesteś, że jesteś rozczarowany polityką Norwegii?

Stety / niestety takich "incydentów terrorystycznych" będzie coraz więcej, aż w końcu do ludzi na górze dotrze, że Unia Europejska, jest UNIĄ niezależnych, suwerennych Narodów, a nie jednym państwem.
Jeżeli mottem Unii Europejskiej jest "Jedność w różnorodności", to dlaczego próbuje się wymazać tę różnorodność. Polak to Polak, Norweg to Norweg, Niemiec to Niemiec a bankowiec to "żyd". :P
Dlaczego ci na górze tego nie widzą?

Najnowsze wpisy